اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811044438914372

رونمایی از سایت کافه گیفت با هدف فروش هدایای تبلیغاتی

کد: 139811044438914372

http://bit.ly/2TZkDQE

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف فروش هدایای تبلیغاتی و خصوصا سررسید و تقویم‌های رو میزی، از سایت کافه گیفت به آدرس cafe-gift.ir در تاریخ 1 دی ماه 98 رونمایی شد.

رونمایی از سایت کافه گیفت با هدف فروش هدایای تبلیغاتی
کافه گیفت

به گزارش کافه گیفت سایت cafe-gift.ir که یک سایت فروشگاهی در ضمینه هدایای تبلیغاتی است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد فروش هدایای تبلیغاتی و خصوصا سررسید و تقویم های رو میزی را تسهیل کند.

ایمان جعفری، موسس کافه گیفت در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «زیاد بودن منابع غیرتخصصی فروش در این ضمینه باعث شد ما به فکر ایجاد یک مرجع کامل از انواع هدایای تبلیغاتی باشیم.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « لیست قیمت بروز، پشتیبانی 24 ساعته و جستجوی پیشرفته از تمایزات کافه گیفت با دیگر رقیبان در این عرصه است.»

گفتنی است کافه گیفت، به مناسبت این رونمایی، اقدام به دریافت نماد اعتماد کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت کافه گیفت به آدرس cafe-gift.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کافه گیفت

سال ها بود که تلفیق هنر و تکنولوژی لازم می نمود رسانه ای که توانایی حل نمودن نیازهای ارتباطات را داشته باشد در عصر شگرف رایانه های مدرن تحقق یابد. کانون آگهی و تبلیغات کافه طراحی جایگاه تجلی آرمان‌ها و به تصویـر کشیدن رویاهای شماست. ما در کانون کافه طراحی (کافه گیفت) با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه هنر و دنیای دیجیتال گواه پویایی و توانمندی فن‌آوری اطلاع‌ رسانی هستیم. این گروه در سال 1392 شکل گرفت و پس از طی مشکلات و کسب تجارب فراوان در زمینه گرافیک و تبلیغــات و طراحی سایت (در اواخر سال 1397 موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید) و با ارائه خدمـات تبلیغــاتی به بیش ازده ها شرکت دولتی، خصوصی و کسب و کارهای کوچک و بزرگ ثـابت نمود که کیفیت اتفــــاقی نیست و امروزه آماده است تا در این زمینه با بهره گیری از فناوری اطلاعات و دنیای بزرگ اینترنت پنجره فعالیت خود را به روی شما بگشاید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]