اطلاعات تماس
  • 031554*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811054439914377

یک کتاب کم حجم و خوشمزه برای افزایش کارایی شما

تالیف کتاب ساندویچ اعتماد به نفس

کد: 139811054439914377

http://bit.ly/30XFsxb

، (اخبار رسمی): برای مخاطبانی که دوست دارند در کوتاهترین زمان و بدون صرف هزینه و زمان برای توضحات بی فایده حجم قابل قبولی از مطالب ارزشمند در زمینه افزایش عزت و اعتماد به نفس را دریافت کنند، مجید صدر، نویسنده، مشاور و مدرس حوزه‌های توسعه فردی و توسعه کسب و کار، اقدام به تالیف این کتاب در قطع پالتویی کرده است.

تالیف کتاب ساندویچ اعتماد به نفس
کتاب پالتویی ساندویچ اعتماد به نفس نوشته مجید صدر

اعتماد به نفس و عزت نفس بدون شک یکی از مهمترین و کلیدی ترین عناصر پیشرفت و توسعه فردی است. به همین خاطر شاید بتوان گفت بیشترین کتاب و تالیفات در این حوزه نگاشته شده است.

اما چالشی که وجود دارد پرحجم بودن و ثقیل بودن بسیاری از کتاب‌های موجود در بازار است که مخاطب عام را سردرگم کرده نمی‌تواند لب کلام را متناسب با سبک زندگی پرسرعت کنونی جامعه به مخاطب انتقال دهد.

در راستای حل این معضل و برای مخاطبانی که دوست دارند در کوتاهترین زمان و بدون صرف هزینه و زمان برای توضحات بی فایده یا لااقل کم فایده! حجم قابل قبولی از مطالب ارزشمند در زمینه افزایش عزت و اعتماد به نفس را دریافت کنند، مجید صدر، نویسنده، مشاور و مدرس حوزه‌های توسعه فردی و توسعه کسب و کار، اقدام به تالیف این کتاب در قطع پالتویی کرد.

در این کتاب کم حجم سعی شده با پرهیز از مقدمه و توضیح واضحات تا حد زیادی مطالب کلیدی در حوزه عزت نفس بیان شود و با ارایه‌ی تمرینات متناسب با هر بخش، اثر بخشی مطالب تضمین شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و دانلود نسخه PDF کتاب اعتماد به نفس می‌توانند به سایت  به آدرس mimsadr.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 031554*****
[نمایش اطلاعات]