اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811054440711675

تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 99

کد: 139811054440711675

http://bit.ly/2RTnmsg

، تهران , (اخبار رسمی): زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 یکی از مهمترین سوالات داوطلبان متقاظی آزمون سراسری امسال است. خیلی از دانش آموزان پایه دوازدهمی و ارادی که قصد ثبت نام مجدد کنکور سراسری را دارند این سوال در ذهن دارند که تاریخ دقیق ثبت نام کنکور سراسری 99 چه زمانی است؟

تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 99
تاریخ دقیق ثبت نام کنکور سراسری 99
مهلت ثبت نام چند روز است و آیا امکان تمدید آن وجود دارد؟ زمان برگزاری کنکور سراسری 99 تمامی رشته‌ها نحوه ثبت و راهنمای عملی به چه صورتی است؟ در ادامه به این سوالات پاسخ داده شده است.

تاریخ دقیق ثبت نام کنکور سراسری 99

براساس اطلاعیه رسمی سایت سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور سراسری 99، روز چهارشنبه تاریخ 16 بهمن ماه 98 (98/11/16) است که داوطلبان لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 99 اقدام کنند. توصیه می‌شود:

برای اطلاع از نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99، شرایط اختصاصی و سوابق تحصیلی لازم، دریافت دفترچه و تفاوت ثبت نام نظام جدید با نظام قدیم در سال 99 با مشاوران مشاوره تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99

مهلت ثبت نام آزمون سراسری 99 به مدت 8 روز و تا تاریخ 24 بهمن ماه 98 ادامه خواهد داشت از این رو داوطلبان باید در زمان تعیین شده و بدون در نظر گرفتن تمدید مهلت ثبت نام نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام و در زمان مشخص شده با در نظر گرفتن شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری 99 به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه و از مشاوران مجرب درخت دانش مشاوره و راهنمایی دریافت کنند.

زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری 99

زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری 99 که هر سال تیر ماه است و امسال نیز در روزهای 12 و 13 تیر ماه 99 برگزار خواهد شد.

مشاوران درخت دانش با توجه به شرایط دانش آموزان و داوطلبان، تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99، تفاوت ثبت نام کنکور سراسری نظام جدید با نظام قدیم، مدرک تحصیلی و رشته انتخابی اصلی و فرعی بهترین ثبت نام با کمترین هزینه را برای شما انجام خواهد داد و کد رهگیری ثبت نام را برای شما ارسال خواهد کرد فقط کافی است که با مشاوران درخت داشن در ارتباط بود.

سوالات متداول در مورد کنکور سراسری 99

آیا بعد از اتمام زمان ثبت نام کنکور 99 می‌توان ثبت نام کرد؟متاسفانه بعد از اتمام زمان ثبت نام سایت سازمان سنجش بسته و دیگر داوطلبان نمی‌توانند ثبت نام انجام دهند از این رو باید در زمان مشخص شده اقدام کرد.

ثبت نام کنکور سراسری 99 را باید حتما از طریق مشاور انجام داد؟ ثبت نام کنکور سراسری اولین قدم برای رسیدن به موفقیت و انرژی برای ادامه راه تا رسیدن به آزمون 99 است درنتیجه توصیه می‌شود به دلیل تاثیر 30 درصدی سوابق تحصیلی و درست وارد کردن مشخصات فردی از مشاور باتجربه راهنمایی گرفت.

آیا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99 تمدید می‌شود؟ هر سال بعد از اتمام زمان همانند زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 معمولا دو روزی برای افرادی که نتوانسته‌اند ثبت نام کنند، تمدید خواهند کرد اما توصیه می‌شود حتما در زمان مشخص شده در سایت نسبت به ثبت نام خود اقدام کرد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاوره تحصیلی درخت دانش

درخت دانش : سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش پشتیبان شما در طول فرآیند تحصیل می باشد، این مجموعه در نظر دارد با ارائه ی مستندات و بیان و بازتعریف مساله، مسائل و دغدغه های فکری تحصیلی شما را بررسی کرده و در مواجهه با آنها در کنار شما همچون درختی تنومند، با اقتدار ایستاده است و در امر ضرورت مشاوره انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برنامه ریزی هدایت تحصیلی با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه در کنار شما خواهد بود.

اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش