اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811054440914215

استخدام نیروی با انگیزه

یزدان گشت سفیران استخدام می‌کند

کد: 139811054440914215

http://bit.ly/37xuUr5

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت یزدان گشت سفیران برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت منشی استخدام می‌کند.

یزدان گشت سفیران استخدام می‌کند
یزدان گشت سفیران استخدام می‌کند

شرکت یزدان گشت سفیران با هدف گسترش کادر اجرایی، از کلیه متخصصان و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای منشی :

1-اشنا به کارهای اداری 

2-اشنا به کامپیوتر 

3- اشنا به اینترنت و شبکه‌های اجتماعی

4-فعال با روابط عمومی بالا و بسیار دقیق

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت یزدان گشت سفیران  مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1378 آغاز کرده و با داشتن سال‌ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت یزدان گشت سفیران است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران

آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران را همه می شناسند. مجموعه ای نام آشنا و خوشنام در صنعت توریسم که در اخذ ویزا کانادا تخصص دارد. شاید تا چندی پیش دستیابی به ویزا ۵ ساله کانادا رویا و دور از دسترس بود. اما با «یزدان گشت سفیران» این امر میسر میشود. از افتخارات شرکت یزدان گشت سفیران مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا اخذ بیش از ۲۰۰۰ ویزا موفق مولتی ۵ ساله کانادا و بالای ۱۰ هزار پاس پیکاپ شده در سال ۹۷ است که در نوع خود بینظیر است. با دریافت ویزا مولتی کانادا میتوان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر نمود. خدمات عبارتند از: اخذ ویزای کانادا (ویزای مولتی ۵ ساله)، ویزای توریستی و پذیرش تحصیلی کانادا خدمات ویزای کانادا از جمله پیکاپ ویزا کانادا وقت سفارت کانادا –مشاوره رایگان اخذ ویزا شینگن و انجام کلیه خدمات تعیین وقت سفارت شینگن ویزای ایتالیا – پذیرش تحصیلی ایتالیا تعیین وقت سفارت انگلیس تعیین وقت سفارت آمریکا برگزارکننده تورهای خارجی از جمله نمایشگاهی و تخصصی دارنده اولین مجوز رسمی حمل پاسپورت یا پیکاپ ویزا می باشد. رزرواسیون پرواز و هتل با نرخ دولتی، صدور بیمه مسافرتی و همچنین ترجمه مدارک از دیگر خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران می باشد شما عزیزان از صفر تا صد خدمات را به ما میتوانید بسپارید و با خیال راحت منتظر انجام آن ها در سریع ترین زمان ممکن بمانید یزدان گشت سفیران با شعار « یک اتفاق ساده اما زیبا…!:» یک اتفاق زیبا را به سادگی به سرانجام میرساند . هدف تیم یزدان گشت سفیران رضایت و آسایش شما عزیزان در پناه یزدان است. با ما سفر کنید و در لحظه زندگی کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]