اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811054441013380

اکران انیمیشن فروزن2 (frozen2) به همت دیجیتون در باغ کتاب

کد: 139811054441013380

http://bit.ly/2RWAwEE

، تهران , (اخبار رسمی): باغ کتاب انیمیشن فروزن2 (frozen2) را به همت دیجیتون در روز جمعه 4 بهمن ماه در دوسانس با حضور حداقل 350 نفر اکران کرد.

اکران انیمیشن فروزن2 (frozen2) به همت دیجیتون در باغ کتاب
اکران انیمیشن فروزن2 (frozen2) به همت دیجیتون در باغ کتاب

به دلیل استقبال بی‌نظیر از اکران انیمیشن فروزن 2 در هفته گذشته، مجموع باغ کتاب انمیشن فروزن2 را مجددا روز گذشته در دو سانس 16 الی 18و 18 الی 20 اکران کرد.

رویدادهای دیجیتون 

دیجیتون پلتفرم صوتی کودکان و نوجوانان علاوه بر ارائه سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن در بسترهای مختلف، به منظور فراهم کردن اوقات فراغت مناسب برای کودکان و نوجوانان، مجموعه رویدادهای ویژه کودکان و علاقه‌مندان به انیمیشن و کارتون را به صورت مستمر برگزار می‌کند. اکران به‌روزترین انیمیشن‌های دنیا همچون فروزن2، داستان اسباب بازی 4، شیرشاه و ...  از برنامه‌های این رویدادها است که به صورت مستمر برای کودکان و علاقه‌مندان انیمیشن برگزار می‌شود.

اکران مجدد انیمیشن فروزن2

لازم به ذکر است اکران انیمشن فروزن2 مجددا در هفته آینده روز پنج شنبه دهم بهمن ماه، در دو سانس 16 الی 18 و 18 الی 20 در باغ کتاب به نشانی بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی، باغ کتاب ‏تهران برگزار خواهد شد. 

علاقه‌مندان جهت حضور در اکران انیمیشن فروزن2 در باغ کتاب می‌توانند به سایت دیجیتون به آدرس www.digitoon.tv مراجعه کنند. 

فروزن2 هم اکنون رتبه 7.2 از 10 از IMDb، 77% از روتن تومیتو و 64% از متاکریتیک را کسب کرده است. میزان استقبال از این انیمیشن به ما نشان می‌دهد که این انیمیشن چقدر فوق‌العاده از کار درآمده است.


 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیجیتون

دیجیتون یک سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن برای کودکان و نوجوانان است که به راحتی بر روی تمام دستگاه های دیجیتال موبایل، وب و تلویزیون های هوشمند در دسترس است. با دیجیتون می توانید به راحتی در هر زمان و هر مکان به دنیایی از کارتون های دوبله شده و زبان اصلی، برنامه های آموزشی و موزیکال های شاد و جذاب، قصه های شب و لالایی دسترسی داشته باشید. دیجیتون دارای وب سایت، اپلیکیشن اندروید و IOS است و در انواع موبایل، تبلت و تلویزیون های هوشمند قایل اجراست و هم اکنون نسخه تلویزیون دیجیتون در آدرس tv.digitoon.tv در دسترس است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح