اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811054441514164

پرسه در رگ‌های کرمانشاه، از سری تورهای کرمانشاه شناسی در آژانس مسافرتی الیت

کد: 139811054441514164

http://bit.ly/2U2igwx

، (اخبار رسمی): آژانس مسافرتی الیت قصد دارد تورهایی را با عنوان پرسه در رگ‌های کرمانشاه راه اندازی کند تا علاوه بر اینکه همشهریان کرمانشاهی، شناخت بیشتری از کرمانشاه و محلات آن پیدا کنند، بتوانند به عنوان راهنما و مبلغ گردشگری به سایر گردشگران اطلاعات خوبی در خصوص ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه ارائه دهند.

پرسه در رگهای کرمانشاه، از سری تورهای کرمانشاه شناسی در آژانس مسافرتی الیت
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

آژانس مسافرتی الیت در راستای تورهای کرمانشاه گردی، اقدام به برگزاری تورهایی تحت عنوان پرسه در رگ‌های کرمانشاه کرده است. 

به گزارش آژانس مسافرتی الیت، استان کرمانشاه بخش بزرگی از هویت تاریخی کشور را در دل خود جای داده است، بافت قدیمی و تعدد جاذبه‌های گردشگری در کرمانشاه، پتانسیل بالایی برای راه اندازی تورهای تخصصی کرمانشاه گردی را دارد.

آژانس گردشگری الیت آسمان زاگرس قصد دارد تورهایی را با عنوان پرسه در رگ‌های کرمانشاه راه اندازی کند تا علاوه بر اینکه همشهریان کرمانشاهی، شناخت بیشتری از کرمانشاه و محلات آن پیدا کنند، بتوانند به عنوان راهنما و مبلغ گردشگری به سایر گردشگران اطلاعات خوبی را در خصوص ظرفیت‌های گردشگری کرمانشاه ارائه دهند. 

تور از فیض آباد تا حوری آباد، در راستای شناخت بیشتر این محلات که جزء محله‌های دارای بافت تاریخی در شهر کرمانشاه هستند، می‌پردازد که ابنیه تاریخی زیادی در آن قرار دارد، از جمله تکیه بیگلربیگی، مسجد جلیلی، حمام بیگلربیگی، حمام نظام، منزل صارم الدوله و بناهای تاریخی و دیدنی دیگر.

این تور در روز ۵ شنبه بعد از ظهر ۱۰ بهمن برگزار خواهد شد، علاقه مندان به شرکت در این تورها و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های 09180643039 و 08338439527 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]