اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811054442114028

خرید بلیط هواپیما از تهران بلیط

کد: 139811054442114028

http://bit.ly/312soXf

، تهران , (اخبار رسمی): تهران بلیط یکی از سایت‌های معتبر ایرانی در زمینه خرید بلیط هواپیما است که با پوشش پروازهای داخلی و خارجی جامع بودن خود را اعلام می‌کند.

تهران بلیط
خرید بلیط هواپیما از تهران بلیط

با ورود به سایت تهران بلیط به راحتی می‌توان بلیط مقصد مورد نظر خود را خریداری کرد. در صفحه اصلی سایت لیست شهرهای پر رفت آمد مانند تهران، مشهد، شیراز، اصفهان ، بندرعباس و.. وجود دارد که نیازی به سرج نیست و تنها با یک کلیک روی شهر مقصد خود تمامی اطلاعات پروازی را می‌توان دید دید. همچنین در سایت تهران بلیط می‌توان قیمت‌ها را برای 15روز بعد هم دید و از قبل بلیط مورد نظر خود را خریداری کرد.

آژانس هواپیما تهران بلیط اقدام به ارائه انواع پروازهای چارتری و سیستمی و لحظه آخری در کلیه خطوطهای هواپیمایی کشور نظیر ماهان، کیش ایر، معراج، کاسپین، آسمان، ایران ایر و زاگرس و ....می‌کند.

یکی از ویژگی‌های خرید بلیط هواپیما از تهران بلیط الکترونیکی بودن تمام مراحل فروش بلیط هواپیما و فروش بلیط قطار است چرا که در هیچ یک از مراحل نیاز به مراجع حضوری به جای نیست و تنها با وصل بودن به اینترنت از طریق کامپیوتر، رایانه، تبلت یا تلفن همراه و .... اقدام به خرید بلیط هواپیما مورد نظر خود کنید.

از آنجا که امکان استرداد سریع و آسان بلیط هواپیما معمولا یکی از دغدغه‌های همیشگی مسافران است اما در تهران بلیط روال انجام به راحتی پیش بینی شده است. پس از خرید بلیط هواپیما اگر دچار مشکلی شدید یا برنامه سفرتان تغیر کرد می‌توانید خرید بلیط هواپیما خود را کنسل کنید.

هدف اصلی آژانس تهران بلیط بر پایه ارائه خدمات سریع، آسان، مطمئن و همچنین پشتیبانی مطلوب از مشتریان و مخاطبان خود است و در این راستا تلاش می‌کند تا همواره بهترین خدمات را در زمینه خرید بلیط ارزان هواپیما، خرید بلیط قطار را با شرایطی مطلوب در اختیار کاربران خود قرار دهد.

خرید بلیط سیستمی در تهران بلیط

بلیط‌های سیستمی بلیطی است که توسط خود شرکت‌های هواپیمایی ارائه می‌شود و به فروش می‌رسد این بلیط‌ها از نرخ تقریبا ثابتی برخوردار هستند و قیمت این نوع بلیط‌ها زیاد بالا و پایین نمی‌شود و از یه حد از قبل مشخص شده پایین‌تر نمی‌آید حتی اگر هواپیما با صندلی‌های خالی پرواز کند.

بلیط‌های سیستمی دو مزیت دارند یکی این که قابل استرداد هستند و در صورت کنسلی مقداری از پول شما را به عنوان جریمه برمی‌داند و بقیه پول شما را پس می‌دهند نکته دیگر در مورد بلیط‌های سیستمی این که نرخ کودک دارند و قیمت این بلیط‌ها برای افراد زیر 12 سال نصف قیمت محاسبه می‌شود.

خرید بلیط چارتر در تهران بلیط

بلیط چارتر بلیطی است که توسط آژانس‌های هواپیمایی ارائه می‌شود و به فروش می‌رسد این بلیط‌ها بسته به نوع ظرفیت که پرواز دارد قیمت این بلیط‌ها بالا و پایین می‌شود. بلیط‌های چارتر اشکالی که از آنها میشه گرفت یکی این که قابل استرداد نیستند و در صورت کنسلی کل مبلغ سوخت می‌شود و نکته دیگر این که این بلیط‌ها نرخ کودک ندارند و قیمت بلیط برای همه افراد یکسان است.

خرید بلیط لحظه آخری در تهران بلیط

بلیط لحظه آخری همان بلیط‌های چارتر هستند که توسط آژانس‌های هواپیمایی ارائه می‌شود و به فروش می‌رسد. بلیط‌های لحظه آخری 24ساعت قبل از پرواز پیدا می‌شوند و به این دلیل به این بلیط‌ها لحظه آخری می‌‌گویند که به پایین ترین قیمت خود رسیده‌اند و مدت زمان کمی مانده به پرواز ارائه می‌شوند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت تهران بلیط به آدرس tehranblit.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تهران بلیط

سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران بلیط یکی از کامل ترین سامانه خرید بلیط هواپیما در کشور است و با نمایش دادن تمام بلیط های موجود امکان خرید به صرفه ترین بلیط ممکن را برای شما فراهم می کند. تهران بلیط با فروش بلیط هواپیما در تمامی پرواز های داخلی مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز و... و همچنین مسیر های خارجی مانند استانبول، نجف، دبی و... جامع بودن مجموعه بلیط های خود را اعلام می کند. در تهران بلیط شما میتوانید بدون نیاز به مراجع حضوری و تنها با داشتن دسترسی به اینترنت و یک رمز دوم کارت بانکی به راحتی اقدام به خرید بلیط پرواز مورد نظر خود کنید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح