کد: 13981106444374889

روش‌های ردیابی مکانی گوشی اندروید و آیفون

کد: 13981106444374889

http://bit.ly/2O71MiC

، (اخبار رسمی): در ادامه تمام روش‌های ردیابی مکانی گوشی اندروید و آیفون که در هنگام بروز حادثه سرقت و یا گم شدن گوشی می‌توانند کمک کننده باشند، آمده است. هر کدام از این روش‌ها بسته به موقعیت، می‌توانند عملکردی مثبت داشته باشد.

روش های مکانیابی گوشی سرقتی یا گمشده
روش‌های ردیابی مکانی گوشی اندروید و آیفون

نکته حائز اهمیت در تمام این روش‌ها این است که، استفاده از روش‌های ردیابی و پیگیری موقعیت مکانی گوشی، تقریبی و صرفا جهت اطلاع خود افراد است و از این طریق نمی‌توان در مراجع قضایی اقدامی انجام داد. برای جلوگیری از سوءاستفاده‌ها و اتفاقات بعدی پیشنهاد می‌شود، مشخصات دستگاه را در سامانه کشوری همیاب ۲۴ ثبت کرد.

از طریق ثبت در این سامانه، علاوه بر فعال شدن ردیابی گوشی در اپراتورهای مخابراتی، با اطلاع رسانی کشوری به اصناف سراسر کشور، کلانتری‌ها و بازرسی‌های مرزی از خرید و فروش و خروج دستگاه از مرزهای کشور جلوگیری می‌شود و همینطور کالای شما در بین کالاهای پیدا شده سراسر کشور و کلانتری‌ها جستجو شده و به اطلاع می‌رسد.

ردیابی گوشی اندروید

برای ردیابی گوشی اندروید رایج ترین روش، رردیابی گوشی از طریق جیمیل است. برای ردیابی گوشی از طریق جیمیل باید از قبل این شرایط را فراهم کرد: فعال کردن جیمیل روی گوشی اندرویدی خود، فعال کردن دسترسی به اینترنت و مکان یابی. 

ردیابی گوشی اپل

می‌توان از قابلیت Find My iPhone به معنی آیفون من را پیدا کن! برای ردیابی مکانی گوشی آیفون خود استفاده کرد. در کنار این قابلیت کاربردی می‌توان در صورتی که گوشی هنوز به اینترنت متصل است، برای گوشی خود پیام ارسال کرد و یا اطلاعات خود را جهت جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از راه دور پاک کرد. بررسی راهنمای کامل ردیابی گوشی آیفون مناسب است.

یکی از بهترین روش‌های ردیابی گوشی، ثبت دستگاه گم شده یا دزدیده شده در سامانه همیاب ۲۴ است. اگر گوشی شما گم شده و یا به سرقت رفته، با همیاب۲۴ دیگر نگران نباشید. این سامانه طرف قرارداد با دادگستری و اصناف موبایل فروشی در کل کشور، به سرعت و از راه قانونی گوشی گمشده یا سرقت شده را ردیابی می‌کند!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیاب 24

سامانه کشوری همیاب 24 در زمینه ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ) سرقتی/مفقودی تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه فعالیت می کند. سامانه همیاب 24 علاوه بر ردیابی کالاهای دیجیتال، بستر استعلام همزمان طرح رجیستری و سرقتی را در جهت انجام خریدی امن در اختیار کاربران قرار می دهد. همیاب24 با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت‌ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.