اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811064443910981

جشنواره برفی خرید یخچال اسنوا در فروشگاه اینترنتی علی دادا آغاز شد

کد: 139811064443910981

http://bit.ly/38Jbwrw

، چهارباغ , (اخبار رسمی): جشنواره برفی خرید یخچال اسنوا در فروشگاه اینترنتی علی دادا با تخفیف‌ 1/550/000 تومانی از تاریخ 2 بهمن آغاز و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

جشنواره برفی خرید یخچال اسنوا در فروشگاه اینترنتی علی دادا آغاز شد
جشنواره برفی خرید یخچال اسنوا در فروشگاه اینترنتی علی دادا آغاز شد

به گزارش روابط عمومی فروشگاه اینترنتی علی دادا، جشنواره تخفیف‌های ویژه یخچال اسنوا و سایر محصولات این شرکت با عنوان جشنواره برفی به مناسبت آغاز فصل زمستان شروع شد.

براساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند محصولات شامل تخفیف را از طریق فروشگاه اینترنتی علی دادا و با میزان تخفیف بین 200 تا 1/550 هزار تومانی تهیه کنند.

بهزاد بهارلو مدیر روابط عمومی فروشگاه اینترنتی علی دادا مشتری‌ مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دو سویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات ایرانی فراهم شود.

بهارلو افزود: در طی هفته‌های اخیر فروشگاه اینترنتی علی دادا اقدام به برگزاری جشنواره خرید یخچال هیمالیا و جشنواره خرید همراه با تخفیف یخچال امرسان کرده است که با واکنش بسیار خوب خریداران این محصولات مواجه شده است.

وی به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: در این جشنواره به خریداران یخچال اسنوا و سایر محصولات این شرکت، یک کارت تخفیف تعلق می‌گیرد. این کارت تخفیف پس از نصب محصول خریداری شده، توسط کارشناس خدمات رسمی اسنوا به مشتری اهدا می‌شود.

ارزش این کارت‌ها بسته به مدل انتخابی محصولات متفاوت خواهد بود. این کارت‌های تخفیف به یخچال، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، تلویزیون و اجاق گاز اسنوا تعلق می‌گیرد. خریداران محترم با خرید محصولات جشنواره علاوه بر دریافت کارت تخفیف برای خرید بعدی در قرعه کشی 155 نفری، تخفیف صد در صدی شرکت خواهند کرد.

به 155 نفر توسط شرکت اسنوا و با قرعه کشی، تخفیف 100 درصدی اهدا خواهد شد و در صورت برنده شدن، کل مبلغ خرید (تخفیف ۱۰۰%) به صورت نقدی و یا محصولی (به انتخاب خریدار) تقدیم می‌شود.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی علی دادا با دارا بودن فروشگاه حضوری در کرج جزو نمایندگان فروش رسمی شرکت اسنوا است.

علاقه مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این جشنواره به وب سایت فروشگاه لوازم خانگی علی دادا به آدرس www.alidada-co.com مراجعه و یا با شماره تلفن 02643206 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی علی دادا

فروشگاه اینترنتی علی دادا خرید فروش لوازم خانگی و جهیزیه عروس با شرایط اقساطی و نقد فروش مبلمان و فرش لوازم آشپزخانه و.... به همراه ارسال رایگان به سراسر ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]