اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811064445213581

آموزش سامانه معاملاتی ایزی تریدر

کد: 139811064445213581

http://bit.ly/38JZo9p

، اصفهان , (اخبار رسمی): ایزی تریدر یک پلتفرم معاملاتی بسیار مناسب و سامانه اختصاصی معاملات برخط کارگزاری مفید است. از سری ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به این اشاره کرد که با کلید و بدون هیچ کلیکی معامله کرد و همچنین به صورت بر عکس به معامله پرداخت.

آموزش سامانه معاملاتی ایزی تریدر
آموزش سامانه معاملاتی ایزی تریدر

پیشنهاد سریع و هوشمند یک نماد هنگام جستجو براساس سوابق جستجوهای قبلی و نمایش تصویری کلیه اطلاعات ضروری یک نماد بخش کوچکی از امکانات ایزی‌تریدر است.

بخش‌های مختلف ایزی تریدر

نرم افزار easy trader از چهار بخش مختلف تشکیل می‌شود.

دیده‌بان ایزی تریدر

بخش دیده بان را با عنوان قفسه نمادهای منتخب نیز می‌شناسند. طبقه بندی سرعت جستجو و یافتن را زیاد می‌کند. بخش دیده بان به شما امکان طبقه بندی می‌دهد و کاربران در دیده بان ایزی تریدر امکان ارسال سریع سفارش را نیز خواهند داشت. از ویژگی‌های این بخش می‌توان به انتخاب نمادهای دیده بان بدون نیاز به موس و با استفاده از کلید ترکیبی alt+numbers اشاره کرد. دیده‌بان طبقه‌بندی، سرعت جستجو و یافتن نمادهای پرکاربرد را زیاد می‌کند. نمادهای مورد نظرتان را به دیده‌بان بیفزایید و طبقه‌بندی و به سرعت روی آن‌ها سفارش ثبت کنید.

پرتفوی ایزی تریدر

پرتفوی،نمایی لحظه‌ای از دارایی است. از اطلاعات بسیار ضروری که معامله گران خواهان مشاهده آن هستند، ترکیب دارایی‌های سبد است. در ایزی تریدر دارایی‌های شما در قسمت پرتفوی قابل مشاهده است. یکی از ضروری‌ترین اطلاعاتی که می‌خواهید مشاهده کنید ترکیب دارایی‌های سبد است؛ اما شاید ضروری نباشد که دیگران از دارایی شخصی شما مطلع شوند. در ایزی‌ تریدر می‌توان با یک کلیک پرتفوی خود را مخفی کرد.

بخش سفارش‌های سامانه معاملاتی ایزی تریدر

در این بخش که بخش سوم از صفحه نرم افزار ایزی تریدر است، این امکان را دارید که به نحو بی نظیری به سفارش‌های خود نظم و ترتیب ببخشید.

علاوه بر این، به منظور برنامه ریزی و تسریع معاملات می‌توان پیش نویس سفارش‌های آماده به ارسال (Draft) را نیز ایجاد کرد. نمایش تصویری وضعیت و نوع سفارش از طریق نوار حجم انجام شده و تایم لاین عمودی سفارش ها نیز امکان پذیر است.

اگر می‌خواهید در صف فروش یا خرید چند سهم با هم شرکت کنید، قطعا امکان پیش‌نویس سفارش برایتان جذاب است. با امکان ییش‌نویس سفارش می‌توانید از قبل سفارش‌های خود را آماده کرده و همه را با هم یا جداگانه ارسال کنید.

در این بخش امکان انتخاب یک سفارش از لیست سفارش ها بدون نیاز به موس و با استفاده از کلید ترکیبی ctrl+numbers ایجاد شده است.

بخش جزئیات ایزی تریدر

در این بخش می‌توان به نمودار روند تغییرات قیمتی یک نماد در دوره‌های روزانه تا سالانه دسترسی داشت و پراکندگی حجم عرضه و تقاضا در عمق بازار نیز در این بخش به نمایش در می‌آید.

امکانات Easy Trader

فیلتر نویسی (ایزی فیلتر): ایزی فیلتر ابزاری جدید و حرفه‌ای جهت مشاهده نمایی منتخب از بازار در پلتفورم معاملات ایزی تریدر است. در ایزی فیلتر نمادهای بازار را با فیلترهای «تکنیکال»، «بنیادی» و «اطلاعات بازار» فیلتر کرده و نمادهای مورد نظر خود را برای تحلیل انتخاب کنید. س‍پس می‌توانید فیلترهایی که ساخته‌اید را برای استفاده‌های آتی نیز ذخیره کنید.

در واقع با استفاده از ایزی فیلتر می‌توانید با استراتژی دلخواه خود فقط نمادهایی و ستونهایی را در دیده بان بازار مشاهده کنید که دارای مشخصات مورد نظر شما باشند.

بخش تنظیمات ایزی فیلتر شامل موارد زیر است:

  • سرستون ها : انتخاب سر ستونهای دلخواه
  • نمادها : انتخاب نمادهای دلخواه
  • فیلترها : تنظیم فیلترهای موجود و نوشتن فیلتر جدید
  • ذخیره چیدمان : ذخیره چیدمان‌ها و خروجی به اکسل

سرستون‌ها در Easy Trader

ایزی بخش به شما این امکان را می‌دهد که از بین ۳۰ سرستون، ستون‌های مورد نظرخود را در دیده بان استفاده کنید.

سرستون‌ها شامل موارد زیر است:

  • ۱۳ پارامتر بازار
  • ۱۲ پارامتر بنیادی
  • ۵ پارامتر تکنیکال

نمادها در ایزی تریدر

در این بخش می‌توان به انتخاب خود نمادهایی که تمایل دارید در دیده بان مشاهده کنید را انتخاب کرد. امکان انتخاب یا حذف گروهی یا تکی نمادها در این بخش افزوده شده است.

فیلترها در ایزی تریدر

در بخش فیلترها می‌توان با تعریف فیلترهای مورد نظر خود استراتژی شخصی خود را ایجاد و نمادهای که شرایط فیلترهای شما را دارند در یک لیست مشاهده کرد. امکان تعریف فیلتر از حالت‌های مختلف روابط بین ۳۰ پارامتر موجود و مقادیر انتخابی وجود دارد.

علاقه‌مندان جهت مشاهده آموزش بیشتر فیلم‌های سامانه معاملاتی ایزی تریدر و نرم افزار مفید تریدر می‌توانند به بخش ویدئوها در قسمت منو وب سایت موسسه خانه تدبیر و اندیشه به آدرس www.tadbirhome.com بخش مفید تریدر مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آموزش بورس خانه تدبیر و اندیشه

موسسه خانه تدبیر و اندیشه در سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت کرد . محور اولیه آموزشها سواد مالی بود . سال ۱۳۸۹ دوره سهامدار موفق تدوین و معرفی گردید . این دوره به گونه ای مورد استقبال قرار گرفت که بیشترین دوره برگزار شده موسسه تا به حال این دوره بوده است. از سال ۱۳۹۳ دوره های روانشناسی نیز به محورهای آموزشی موسسه افزوده شد. جهت اطلاع بیشتر می توانید به وب سایت https://tadbirhome.com مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه