اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811064445412957

بهترین منابع و کتاب‌های تقویت ریدینگ

کد: 139811064445412957

http://bit.ly/2U1MKP5

، تهران , (اخبار رسمی): برای اینکه علاوه بر مهارت خواندن، ادراک را هم تقویت کرد نیاز به منابعی درست‌ است. منابعی که کمک می‌کنند تا کلمات مثل یک جریان سیال از چشم‌ها به زبان برسند و در نهایت در سلول‌های خاکستری مغزتان ثبت و درک شوند، مهم هستند.

بهترین منابع و کتاب های تقویت ریدینگ
بهترین منابع و کتاب‌های تقویت ریدینگ

اگر تصمیمتان را گرفته‌اید که با تقویت ریدینگ به امتیاز بالایی در آزمون‌های آیلتس و تافل دست پیدا کنید یا دلتان می‌خواهد به راحتی از پس خواندن و درک مطالب انگلیسیِ کتاب‌ها و ژورنال‌های مختلف بربیایید، پس بهتر است منابع معتبری را پیدا کنید که شما را به هدفتان برساند.

در ادامه، منابع معتبری را در زمینه‌ی تقویت ریدینگ معرفی شده‌اند. منابعی که حتی قابلیت استفاده به صورت خودخوان را دارند. به‌علاوه، این کتاب‌ها، ریدینگ انگلیسی سطح مبتدی، متوسطه، پیشرفته را پوشش می‌دهند. بنابراین این امکان وجود دارد که با توجه به سطح مهارت کتاب مناسب را انتخاب کرد.

نکته‌ی مهم اینکه می‌توان در زمینه‌ی ریدینگ انواع نمونه سوالات آیلتس را هم در این کتاب‌ها پیدا کرد. سوالاتی که شما را با سبک سوالات آزمون آشنا می‌کند. به این ترتیب آمادگی پاسخگویی به هر نوع سوالی را خواهید داشت. مهم‌ترین منابع تقویت ریدینگ ایلتس در ادامه آمده است.

Select Reading، پله پله تا سطح پیشرفته (معرفی کتاب Select Reading)

کتاب Select Reading به‌طور تخصصی برای تقویت ریدینگ طراحی شده است. مهم نیست مهارت ریدینگ‌ شما در چه سطحی است. چون انتشارات آکسفورد (Oxford) این کتاب را در ۴ سطح Elementary، Pre-intermediate، Intermediate و Upper-intermediate تدوین کرده است. به این ترتیب شما در هر سطحی که باشید می‌توانید به مرور، توانایی‌تان را ارتقا بدهید.

با کمک for and against بخوانید، تحلیل کنید و از درک مطلب لذت ببرید

احتمالا اسم عجیب کتاب شما را هم کنجکاو کرده است. این کتاب شیوه‌ی جالبی را برای جذب مخاطبش انتخاب کرده است. کتاب for and against با انتخاب متن‌هایی با موضوعات جالب و بحث‌برانگیز مثل تبعیض‌های جنسیتی، دخانیات، مباحث اجتماعی، سیاسی و … شما را به خواندن، تحلیل و درک مطلب مشتاق می‌کند.

شما به محض این که خواندن کتاب for and against را شروع کنید، متوجه خواهید شد که بعد از هر متنِ یک صفحه‌ای، نظرات افراد موافق (For) و مخالف (Against) درباره‌ی موضوع مورد نظر آورده شده است و نکات مهم متن، مرور و بررسی می‌شوند. شاید ندانید اما این کار باعث می‌شود که شما بهتر بتوانید موضوع را تحلیل کنید و به درک عمیق‌تری برسید. البته فراموش نکنید که این کتاب برای زبان‌آموزان سطح پیشرفته طراحی شده است.

با Reading for IELTS تمرین کنید و باز هم تمرین کنید

اگر قصد دارید با یادگیری لهجه‌ی بریتیش و به‌صورت کاملا حرفه‌ای مهارت ریدینگ‌ را بهبود دهید، پس مطمئناً کتاب (Collins Reading for IELTS) برایتان مناسب خواهد بود. این کتاب که شامل ۱۲ درس است، قصد دارد شما را با ساختار کلی آزمون ایلتس آشنا کند. همچنین نمونه‌های زیادی از سوالات ریدینگ آیلتس در این کتاب آورده شده است تا در آزمون اصلی از دیدن هیچ سوالی تعجب نکنید.

کتاب Reading for IELTS کتاب تمرین‌هاست. بنابراین اگر فکر می‌کنید برای تقویت ریدینگ ایلتس به تمرین‌های زیاد و متنوعی احتیاج دارید توصیه می‌شود از این کتاب استفاده و خود نتیجه‌ آن را ببینید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | نشریات و کتاب