اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811064446314164

اقساط تورهای کیش و مشهد آژانس مسافرتی الیت برای کارمندان 

کد: 139811064446314164

http://bit.ly/37uDwi6

، (اخبار رسمی): آژانس مسافرتی الیت تصمیم دارد که تورهای کیش و مشهد خود را برای کارمندان اقساطی کند تا این عزیزان بتوانند بی دغدغه به این مناطق پر جاذبه به همراه خانواده‌هایشان سفر کنند.

اقساط تورهای کیش و مشهد آژانس مسافرتی الیت برای کارمندان 
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

آژانس مسافرتی الیت تورهای کیش و مشهد خود را برای کارمندان اقساطی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی آژانس مسافرتی الیت، با توجه به افزایش هزینه‌های سفر و از طرفی پایین بودن میزان درآمد قشر کارمند، شاید بسیاری از خانواده‌‌های کارمندان نتوانند به میزانی که روح و جسمشان نیاز به سفر دارد، به سفر بروند، مجموعه الیت تصمیم  گرفته‌است که با ارائه تورهای اقساطی امکان سفر را برای آنان فراهم کند.

هانیه شمس، مدیر آژانس مسافرتی الیت در خصوص این مطلب گفت: بدون شک هزینه سفر با توجه به نرخ‌های بالای امروزه به گونه‌ای است که شاید قشر کارمندان با توجه به فشارهای کاری بسیاری که تحمل می‌کنند، قادر به پرداخت این مبلغ‌های بالا نباشند و یا اینکه به هر دلیلی در حال حاضر آماده پرداخت کامل وجه سفرشان نباشند.

وی افزود: ما در مجموعه الیت در یک اتفاق خوب، در حمایت از قشر کارمند جامعه که بخش بسیار عظیمی از پرسنل هر نهاد و سازمانی را شامل می‌شوند، شرایطی فراهم کرده‌ایم تا با خیال راحت به استراحت و آرامش برای خود و یا خانواده‌شان بپردازند.

شمس تصریح کرد: به همین منظور آژانس مسافرتی الیت تصمیم دارد که تورهای کیش و مشهد خود را برای کارمندان اقساطی کند تا این عزیزان بتوانند بی دغدغه به این مناطق پر جاذبه به همراه خانواده خود سفر کنند.

مدیر آژانس مسافرتی الیت با بیان شرایط اقساط گفت: کارمندان و پرسنل نهادهای دولتی و خصوصی می‌توانند با پرداخت یک سوم مبلغ اولیه سفر، باقیمانده هزینه‌ها را قسطی ۴ درصد به ازای هر ماه اقساط از طریق فیش حقوقی خود به آژانس مسافرتی الیت پرداخت کنند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تورهای اقساطی کیش و مشهد می‌توانند با شماره‌های 8338439527 و 09186867003 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]