اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811064446813170

چه کسانی باید در آزمون تافل شرکت کنند؟

کد: 139811064446813170

http://bit.ly/2U48rhA

، تهران , (اخبار رسمی): افرادی که دانش‌آموز یا دانشجوی بین‌المللی هستند و تصمیم دارند در یک دانشگاه در کشوری انگلیسی‌زبان تحصیل کنند، باید در آزمون TOEFL (تافل) شرکت کنند. البته آزمون‌های بین‌المللی دیگری هم وجود دارند، ولی اگر در کشوری مثل کانادا یا آمریکا مشغول به تحصیل شد، اخذ نمره خوب از این آزمون مورد نیاز است.

آزمون تافل
تدریس خصوصی تافل استاد سجادی

کلمه‌ی TOEFL مخفف عبارت (Test of English as a Foreign Language) است و به عنوان نام رسمی آزمون در نظر گرفته شده است. در این آزمون ‌مهارت‌های شما در بخش خواندن (Reading)، صحبت‌کردن (Speaking)، نوشتن (Writing) و شنیدن (Listening) سنجیده می‌شود تا مهارت کلی شما در درک و صحبت‌کردن به زبان انگلیسی بررسی شود. مواردی که ذکر شد از جمله مهارت‌های ضروری برای مطالعه‌ی آکادمیک در دانشگاه‌ کشورهای انگلیسی‌زبان هستند. بنابراین این آزمون مهارت کلی زبان‌آموز در زبان انگلیسی را می‌سنجد تا مطمئن شود که او می‌تواند در محیطی انگلیسی‌زبان تحصیل کند و موفق شود.

چه کسانی باید در آزمون تافل شرکت کنند؟

در دنیا بیش از 27 میلیون‌ نفر در این آزمون شرکت می‌کنند تا از تسلط و مهارت‌های خود در زبان انگلیسی مطمئن شوند. زبان‌آموزان و دانش‌‌آموزانی در این آزمون شرکت می‌کنند که می‌خواهند در دانشگاه‌ کشورهای آمریکا و کانادا مشغول تحصیل شوند. علاوه بر این، زبان‌آموزانی که قصد اشتغال به کار در کانادا و مهاجرت را دارند، برای اخذ ویزا باید در این آزمون شرکت کنند. 

به شرایط لازم برای شرکت در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان توجه و دقت زیادی داشته باشید، چون در این دانشگاه‌ها حداقل نمره‌ی لازم جهت قبولی در آزمون تافل ذکر شده است. بنابراین، می‌دانید که تا چه حد باید تلاش کنید و چه نمره‌ای برای پذیرش در آن دانشگاه لازم است.

چرا در آزمون تافل شرکت کنیم؟

آزمون تافل مورد تایید بیش از ده هزار موسسه در 150 کشور متفاوت است. همچنین، دانشگاه کشورهایی مثل ایالات متحده‌ی آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و حتی 98 درصد دانشگاه‌های اروپا این مدرک را می‌پذیرند. این آمار، 100% موسسات Russell Group را هم شامل می‌شود. البته کشورهای کانادا و ایالات متحده‌ی آمریکا و همچنین مقاصد اروپا مثل فرانسه و آلمان این مدرک را می‌پذیرند.

در این راستا، ممکن است رشته‌هایی برای تحصیل پیدا کنید که برای پذیرش به نمره‌ی کمتری در آزمون تافل نیاز داشته باشند و به شما اجازه دهند که به تدریج در این زمینه پیشرفت کنید. بر اساس رشته‌ی مورد نظر و آموزشگاه یا دانشگاه، حداقل نمره‌ از آزمون تافل برای اخذ پذیرش، می‌تواند از 61 تا 100 متغیر باشد.

نتایج اخذ شده از آزمون تافل تنها برای دو سال معتبر است. بعد از آن، دیگر هیچ اعتباری ندارد و اگر قبلا در این آزمون شرکت کرده‌اید و حالا می‌خواهید برای اپلای و پذیرش اقدام کنید، باید دوباره در این آزمون شرکت کنید. اگر نتایج این آزمون بخشی از الزامات پذیرش در دانشگاه مورد نظر باشد، پس خیلی مهم است که شما به موقع در این آزمون شرکت کنید و از زمان فعالیت شما مدت زیادی نگذشته باشد. اگر فقط قرار است در دوره‌ای یک‌ساله شرکت کنید، با اخذ نمره خوب از این آزمون امکان اشتغال در شرکت‌ها و کشورهای خارجی بالاتر خواهد رفت.

شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی تافل می‌تواند از جمله راه‌هایی باشد که تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت خواهد داشت و به افراد جهت موفقیت در این آزمون کمک می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تدریس خصوصی زبان توسط استاد سجادی

تدریس خصوصی و نیمه گروهی آیلتس ، تافل ، مکالمه زبان انگلیسی و PTE در تهران توسط استاد محمد سجادی یکی از بهترین اساتید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش