اطلاعات تماس
  • 011430***** - 093564*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811064447314346

مصرف کاهو و جوانه گندم برای چاق شدن صورت

جوانه گندم و چاق شدن صورت

کد: 139811064447314346

http://bit.ly/30Y8hd1

، آمل , (اخبار رسمی): افرادی که می‌خواهند تنها صورت چاقی داشته باشند، خوردن حداکثر ۲ قاشق جوانه گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی برای آنها مناسب است. جوانه گندم و چاق شدن صورت توصیه کارشناسان طب سنتی است.

جوانه گندم و چاق شدن صورت
جوانه گندم و چاق شدن صورت

در وعده‌های غذایی به ویژه وعده شام، سالاد کاهو و جوانه گندم باید گنجانده شود. تاثیر آن بر افزایش نشاط و شادابی صورت و پر شدن و چاق به نظر رسیدن آن دیده خواهد شد.

همچنین می‌توان پودر تهیه شده از جوانه گندم را با ماست ترکیب کرد و بعد از خوردن یک وعده غذایی ۲ قاشق از آن را خورد. اگر می‌خواهید تنها صورت چاق شود، خوردن حداکثر ۲ قاشق جوانه گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی کافی است زیرا خوردن بیش از حد آن موجب چاقی می‌شود.

ماسک پودر جوانه گندم و موز

یک قاشق غذا خوری پودر جوانه گندم را با دو قاشق چای خوری روغن زیتون و نصف موز له شده ترکیب کنید و بر روی صورت بمالید، بگذارید ۳۰ دقیقه بماند و سپس با گرم بشویید.

چاق شدن صورت با ماسک جوانه گندم

جوانه گندم حاوی مقادیر بالایی از آنتی اکسیدان‌ها و ویتامین ای است که با افزایش آب رسانی به پوست و افزایش خاصیت کشسانی پوست علاوه بر جوان سازی به چاق شدن صورت و گونه‌ها کمک می‌کند.

 ماساژ صورت با روغن خراطین

یکی از بهترین روش‌ها برای چاق شدن صورت این است که هر شب قبل از خواب صورت خود را با روغن خراطین ماساژ داد. فروشگاه اینترنتی آویشن روغن خراطین راگا را با بهترین درجه خلوص و با قیمتی مناسب در دسترس قرار داده است،

 ماساژ صورت با روغن جوانه گندم

یکی از بهترین روش‌های چاق شدن صورت و گونه‌ها این است که هر روز پوست خود را با روغن جوانه گندم ماساژ داد تا در عرض سه هفته صورت چاق‌تر و تپل‌تر شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آویشن

در دنیای امروز و با صنعتی شدن جوامع نیاز انسان به تغذیه سالم و استفاده از محصولات گیاهی و ارگانیک بیشتر حس میشود، ما در فروشگاه اینترنتی آویشن در تلاشیم تا بهترین محصولات را با قیمت مناسب از دل طبیعت به دست شما برسانیم.

اطلاعات تماس
  • 011430***** - 093564*****
[نمایش اطلاعات]