اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811064447814400

با هدف ارائه هرچه بهتر خدمات تبلیغاتی به روز رسانی خدمات وبسایت اسپایرل انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت اسپایرل 

کد: 139811064447814400

http://bit.ly/38HQtWb

، (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید اسپایرل از  5 بهمن ماه به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت اسپایرل 
ارتقا و بهینه سازی سایت اسپایرل 

به گزارش روابط عمومی اسپایرل، وبسایت این شرکت فعال در عرصه تبلیغات و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و عکاسی از تاریخ 5 بهمن ماه بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس spiralteam.ir در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های جدید به فهرست وبسایت اضافه و امکانات تازه وبسایت برای مخاطبان میسر شده است.  مدیرعامل اسپایرل با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و کسب و کارهای نوپا و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات تبلیغاتی و همکاری با کسب و کارها و شرکت‌ها و به مناسبت شروع به کار سامانه جدید، اسپایرل خدمات و تخفیف های شگفت انگیزی را در نظر گرفته است.

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال برنامه بعدی شرکت در حوزه انفورماتیک هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با دومین سالگرد شروع به کار مجموعه، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اسپایرل تیم

spiral team سلام، ما یک شرکت بزرگ تبلیغاتی نیستیم !!! ما یک تیم هستیم … یک تیم تبلیغاتی کوچیک با ایده های بزرگ و متفاوت ! کار تیم ما (SpiralTeam) دیده شدن است. دیده شدن و رسوندن شما به ساده ترین شکل ممکن به هدف هاتون. و اما درباره Spiral : تیم Spiral از اونجا تشکیل شد که بعد از کار کردن در شرکت های تبلیغاتی مختلف و اختلاف نظر با مدیر های مختلف ( ایده های تکراری و سنتی و … ) تصمیم به تشکیل یک تیم تبلیغاتی کوچیک ولی با ایده های ساده و نوین گرفته شد. فعالیت ما از خرداد ۹۷ شروع شده و شامل طراحی های گرافیکی، ساخت تیزر تبلیغاتی، عکاسی ، طراحی وب سایت ، تولید محتوا، مشاوره تبلیغاتی، دیجیتال مارکتینگ، برگزاری کمپین های تبلیغاتی بوده است. امیدواریم بتوانیم در کنار شما دوستان در راه هدف خود پیشرفت داشته باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]