اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811074448314401

محصول تازه مفیدان رونمایی شد

ارائه پودر جوانه گندم به بازار مواد غذایی سالم و مفید

کد: 139811074448314401

http://bit.ly/37AJbTQ

، مراغه , (اخبار رسمی): پودر جوانه گندم، محصول تازه مفیدان با نام اَکین در فروشگاه اینترنتی مفیدان رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه پودر جوانه گندم به بازار  مواد غذایی سالم و مفید
ارائه پودر جوانه گندم به بازار مواد غذایی سالم و مفید

به گزارش روابط عمومی مفیدان، بهمن 98، فروشگاه اینترنتی مفیدان میزبان رونمایی از پودر جوانه گندم، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه مکمل‌های غذایی ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر اکسیر سلامتی و جوانی را به بازار ارائه کند تا این خدمت خواصی از قبیل: چاقی صورت، رفع ریزش مو، افزایش وزن، افزایش قوای عمومی و عضلانی و بسیاری از خواص فوق العاده دیگر را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، پودر جوانه گندم دارای محاسنی است که اعم از ویتامین‌های ضروری بدن، پروتئین و ... است و می‌تواند باعث افزایش انرژی و شفافیت پوست شود.

مسعود خرّمی مدیرعامل مفیدان، تولید این محصول را نتیجه 4 سال کار در این مجموعه دانست و گفت: اخذ مجوزها برای تولید این محصول از اسفند 94 آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را ابتدای مهر 98 اعلام و ادامه داد: با افتخار اعلام می‌کنیم این محصول در بین نمونه‌های مشابه در بازار از کیفیت بالاتری برخوردار است و علت این امر استفاده از گندم محلی و دستچین از مزارع شهرستان مراغه است.

علاقه مندانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر از این محصول شگفت انگیز هستند می‌توانند به آدرس www.Mofidan.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین مفیدان

محصولات گیاهی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]