اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811074449412360

در صورت خرابی بلبرینگ چرخ جلو پراید چه اتفاقی می‌افتد؟

خرابی بلبرینگ چرخ جلو پراید

کد: 139811074449412360

http://bit.ly/2U2wiy1

، تهران , (اخبار رسمی): بهتر است با پیشگیری از خرابی و بررسی به موقع بلبرینگ‌های خودرو، از اتفاقات جبران ناپذیر و صدمات مالی و جانی سنگین در امان باشید.

بلبرینگ چرخ جلو پراید
بلبرینگ چرخ جلوی پراید

بلبرینگ

بلبرینگ از مهم ترین قطعات جلوبندی خودرو است. هر نوع وسیله‌هایی که چرخ داشته باشد شامل بلبرینگ می‌شود. کار بلبرینگ تسهیل کردن چرخش چرخ از طریق کاهش اصطکاک بین دو سطح است. بلبرینگ نهایتا صدای ناشی از چرخش را کم می‌کند.

به دلیل این که بلبرینگ‌ها تنش زیادی را تحمل می‌کنند، از فولاد مستحکم ساخته می‌شوند، که در رده فولاد ۵۲۱۰۰ قرار می‌گیرند یعنی یک درصد کربن و یک درصد کرم دارند و توسط عملیات حرارتی سخت‌تر هم می‌شوند.

به طور معمول بلبرینگ‌ها شامل ۴ قسمت استاندارد هستند: رینگ داخلی، رینگ خارجی، قفسه، اعضای غلتان و تعدادی از بلبرینگ‌ها قطعاتی به نام محافظ دارند.

در صورت خرابی بلبرینگ چرخ جلو پراید چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر به مسئله‌ی مهمی چون خرابی بلبرینگ چرخ جلو پراید به موقع توجه نشود، ممکن است اتفاقاتی چون قفل شدند لاستیک خودرو، لغزش چرخ‌ها یا حتی در رفتن آن‌ها از زیر خودرو اتفاق افتد. می‌توان حدس زد که این رخدادها تا چه حد خطرناک و مرگ آفرین هستند. چنین اتفاقاتی که در حین حرکت خودرو رخ می‌دهند، تاکنون موجب تصادفات و سوانح هولناک در حین رانندگی شده‌اند.

چه کنیم که خرابی بلبرینگ چرخ جلو پراید رخ ندهد؟

پیشگیری از هر رخداد ناخوشایند، بسیار عاقلانه تر از چاره جویی برای آن پس از پیشامد است. برای پیشگیری از خرابی قطعات خودرو نیز راه‌هایی وجود دارد. یکی از مهم ترین عوامل خرابی بلبرینگ چرخ جلو پراید، رد کردن نادرست دست اندازهاست. چنان چه دست اندازها و سرعت گیرها را با کاهش مناسب سرعت و به نرمی رد نکرد، به راحتی به جلوبندی خودرو آسیب خواهد رسید.

از دیگر توصیه‌ها برای پیشگیری از خرابی بلبرینگ چرخ جلوی پراید این است که حتما بلبرینگ‌ها را از بهترین جنس‌های آن انتخاب کنید که دوام بیشتری داشته باشند و خیلی زود مستهلک و فرسوده نشوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آسه صنعت

ارائه کلیه ملزومات صنعتی بلبرنگ،یاتاقان،رولبرینگ،نیدل برینگ،گریس نسوز،پکینگ،تسمه،کاسه نمد، زنجیر و دنده زنجیر،اورینگ، تراش و ساخت قطعات تفلونی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار