اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811074449814215

مهمترین دستاوردهای یزدان گشت سفیران در سال 97

کد: 139811074449814215

http://bit.ly/3b81phY

، تهران , (اخبار رسمی): «یزدان گشت سفیران »، شرکت فعال در زمینه‌ی «گردشگری و توریسم »، در سال 97 توانسته است بیش از هزاران پیکاپ پاسپورت، ۴۷۲۱ ویزای موفق از جمله شینگن، کانادا، انگلیس و استرالیا و بیش از  ۶۰۰۰ مشتری که نشان از اعتبار و رضایت مشتریان از خدمات این مجموعه است را کسب کند.

مهمترین دستاوردهای یزدان گشت سفیران  در سال 97
مهمترین دستاوردهای یزدان گشت سفیران در سال 97

به گزارش روابط عمومی یزدان گشت سفیران  این شرکت که در زمینه‌ی «گردشگری و توریسم » فعال است.

همتا حضرتی، مدیر عامل و بنیانگذار این شرکت در زمینه مهمترین موفقیت‌ها و دستاوردهای این شرکت در سال 97 گفت:

«یزدان گشت سفیران»، شرکت فعال در زمینه‌ی «گردشگری و توریسم»، در سال 97 توانسته است بیش از هزاران پیکاپ پاسپورت، ۴۷۲۱ ویزای موفق از جمله شینگن، کانادا، انگلیس و استرالیا و بیش از  ۶۰۰۰ مشتری که نشان از اعتبار و رضایت مشتریان از خدمات این مجموعه است را کسب کند.

وی در زمینه چالش‌های این شرکت برای مقابله با مشکلات اقتصادی گریبانگیر اقتصاد جامعه و کسب‌وکارها در این سال و راه‌های برون‌رفت شرکت‌ها در این زمینه افزود: «اساس خلق برند یزدان گشت سفیران بر کمک و خدمت رسانی به هم وطنانمان به بهترین شکل ممکن است. این مجموعه با استراتژی و آرمان والای خود فعالیت و زیست خواهد داشت برهـمـیـن اسـاس اولویـت ما با بالاترین سـطــح کـیفیــت و هـیجـان،خــدمــت به مـشــتـریـان عـزیز است کـه منـجــر به خــلـق راه ومسیرهای جدید و در عین حال برازنده مشتریان شود.

تلاش ما بر مدار رضایت مندی مشتریان از خدمات در طی این سال‌ها تماماو حفظ کیفیت ارائه سرویس‌های گردشگری بوده است که این اتفاق موجب خلق روحیه بازارسازی و توسعه برند به صورت یکپارچه در تمام اعضای تیم شده است.

به گفته‌ی همتا حضرتی، از عوامل موفقیت این شرکت در مقابله با چالش‌های فضای کسب‌وکار کشور، را تـعـهـد و پـایــداری بـر ارائـه‌ی بـالاتـریــن، کیفیت خدمات به مشتریان به همراه انتقال حس مسئولیت اجتماعی در قبال هـمـوطــنـان در جــهــت کـمـک رسـانی بـهـتـر موجب آن شده است تا رسالت یزدان گشت سفیران در ظاهر و باطن این برند تجلی پیدا کند

وی در این زمینه افزود: .روحیه کار گروهی، صمیمت، احترام متقابل و توجه به رضایت مشتریان بیانیه رسالت سازمانی ما را تشکیل داده است، تلاش در راستای جلب رضایت مشتریان پس از انجام امور خدماتی در جهت وفادارسازی کاربران، آموزش مداوم کارکنان، بخشی از اهداف مدیریتی ما است.

به گفته همتا حضرتی، این شرکت در سال آینده قصد دارد تا با برنامه‌های آینده شرکت به اهدافی دست یابد و در این راستا اقدام به معرفی محصول یا امکانات جدید خواهد کرد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌های یزدان گشت سفیران، می‌توانند به سایت آن به آدرس وب سایت شرکت مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران

آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران را همه می شناسند. مجموعه ای نام آشنا و خوشنام در صنعت توریسم که در اخذ ویزا کانادا تخصص دارد. شاید تا چندی پیش دستیابی به ویزا ۵ ساله کانادا رویا و دور از دسترس بود. اما با «یزدان گشت سفیران» این امر میسر میشود. از افتخارات شرکت یزدان گشت سفیران مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا اخذ بیش از ۲۰۰۰ ویزا موفق مولتی ۵ ساله کانادا و بالای ۱۰ هزار پاس پیکاپ شده در سال ۹۷ است که در نوع خود بینظیر است. با دریافت ویزا مولتی کانادا میتوان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر نمود. خدمات عبارتند از: اخذ ویزای کانادا (ویزای مولتی ۵ ساله)، ویزای توریستی و پذیرش تحصیلی کانادا خدمات ویزای کانادا از جمله پیکاپ ویزا کانادا وقت سفارت کانادا –مشاوره رایگان اخذ ویزا شینگن و انجام کلیه خدمات تعیین وقت سفارت شینگن ویزای ایتالیا – پذیرش تحصیلی ایتالیا تعیین وقت سفارت انگلیس تعیین وقت سفارت آمریکا برگزارکننده تورهای خارجی از جمله نمایشگاهی و تخصصی دارنده اولین مجوز رسمی حمل پاسپورت یا پیکاپ ویزا می باشد. رزرواسیون پرواز و هتل با نرخ دولتی، صدور بیمه مسافرتی و همچنین ترجمه مدارک از دیگر خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران می باشد شما عزیزان از صفر تا صد خدمات را به ما میتوانید بسپارید و با خیال راحت منتظر انجام آن ها در سریع ترین زمان ممکن بمانید یزدان گشت سفیران با شعار « یک اتفاق ساده اما زیبا…!:» یک اتفاق زیبا را به سادگی به سرانجام میرساند . هدف تیم یزدان گشت سفیران رضایت و آسایش شما عزیزان در پناه یزدان است. با ما سفر کنید و در لحظه زندگی کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]