اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811074450114407

آرایش لایت عروس

کد: 139811074450114407

http://bit.ly/2RzwIdq

، تهران , (اخبار رسمی): آرایش لایت عروس یا آرایش اروپایی یکی از زیباترین و ساده‌ترین سبک‌های به کار رفته در میکاپ است که مختص زمان و تاریخ و دهه خاصی نیست. سادگی و تناسب بسیار زیبایی که در سبک آرایش لایت عروس به کار می‌رود، باعث می‌شود تا در اثر گذر زمان قدیمی نشده و همیشه کاملا بروز باشد.

آرایش لایت عروس
آرایش لایت عروس در سالن زیبایی نسیم عقیلی واقع در تهران-پاسداران

آرایش لایت عروس یا آرایش اروپایی یکی از زیباترین و ساده‌ترین سبک‌های به کار رفته در میکاپ است که مختص زمان و تاریخ و دهه خاصی نیست. سادگی و تناسب بسیار زیبایی که در سبک آرایش لایت عروس به کار می‌رود، باعث می‌شود تا در اثر گذر زمان قدیمی نشده و همیشه کاملا بروز باشد. آرایش لایت عروس همانند سایر سبک‌های میکاپ دارای ویژگی‌های خاصی است که با توجه به فرم و شکل کلی صورت باید آنها را پیاده سازی کرد. در ادامه سالن زیبایی نسیم عقیلی مدل آرایش لایت عروس را بررسی کرده است.

علیرغم سادگی به کار رفته در آرایش‌های اروپایی، این سبک مانند سایر مدل‌های میکاپ با گذر زمان تغییراتی را شامل می‌شود که کمک زیادی به زیباتر شدن آرایش خواهد کرد. اگر برای شب عروسی ترجیح می‌دهید چهره‌ای کاملا طبیعی و در عین حال زیبا داشته باشید، کافیست مدل آرایش لایت 2020 را مشاهده کنید تا ایده‌هایی عالی از آنها را دریافت کنید.

البته نکته بسیار مهم در انتخاب مدل آرایش لایت 2020 برای عروس این است که آیا چهره‌ی شما با این سبک آرایش تناسب دارد؟ ممکن است در مدل آرایش لایت عروس 2020 نمونه‌هایی را دید که از خط چشم‌های باریک و بدون دنباله استفاده شده و کاملا زیبا و حرفه‌ای اجرا شده باشند. حال سوال این است که آیا این سبک آرایش برای همه مناسب است؟ قطعا جواب منفی خواهد بود.

استفاده از مدل آرایش لایت عروس برای افرادی مناسب است که پشت پلک آنها پف زیادی نداشته باشد. دلیل این مساله این است که خط چشم‌های دنباله دار تاثیر بسیار زیادی بر کشیده‌تر و درست‌تر دیده شدن چشم‌ها دارد. در نتیجه افرادی که پف پشت پلک دارند با آرایش لایت نتیجه خوبی از آرایش بدست نخواهند آورد. لذا در مرور مدل‌های جدید آرایش لایت عروس باید ترکیب کلی صورت خود را در نظر داشت تا بتوان مدل‌های مناسب را انتخاب کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سالن زیبایی نسیم عقیلی

در سالن زیبایی نسیم عقیلی با ایجاد فضاهای مجزا برای خدمات پوست، اپیلاسیون، اطاق تخصصی گریم ، سالن انتظار و فضای مجزا برای خدمات ناخن و… سعی شده آرامش خاطر مراجعین به خصوص عروس خانمها فراهم شود. سالن زیبایی نسیم عقیلی در محیطی بسیار دوستانه و آرام و با حضور ۳ گریمور متخصص عروس، و با مشاوره رایگان و بازدید از نمونه عروس های زنده و آلبوم کار گریمورها بهترین گزینه ی انتخابی را برای به یاد ماندنی ترین روز زندگی عروس خانمها به ان ها هدیه می دهد. ‎نسیم عقیلی متولد۷ بهمن ۱۳۶۱ فارق التحصیل رشته عمران از دانشگاه سراسری شهید رجایی تهران میباشد. ‎وی در خانواده ای آشنا به هنر و حرفه ی عکاسی به دنیا آمد و نگاه او لنز دوربین بود و زیبا ساختن دنیا بر عهده ی او. از کودکی به کارهای هنری و نقاشی علاقه مند بود و در موسیقی نیز استعداد بسیاری داشت. ‎اولین تجربه ی کاری خود در زمینه ی آرایشی را در ۲۰ سالگی کسب کرد و در سن ۲۲ سالگی دوره های گریم سینمایی و زیبایی را نزد استاد فرهنگ معیری گذراند و این گونه بود که فعالیت خود در زمینه میکاپ عروس را آغاز نمود و پس از فارق التحصیلی از دانشگاه، تمام وقت خود را به امور زیبایی و میکاپ عروس اختصاص داد؛ چرا که لنز نگاه او در جستجوی چیزی جز زیبایی نبود.‎وی اولین سالن زیبایی خود را در سال ۱۳۹۱ با نام برند نسیم عقیلی تاسیس کرد و فعالیت او در این زمینه تا امروز همچنان ادامه دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی