اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811074450214407

آرایش عروس و ثبت خاطراتی ماندگار

کد: 139811074450214407

http://bit.ly/2S9BJsu

، تهران , (اخبار رسمی): آرایش عروس با توجه به اهمیت بسیار زیاد برگزاری این مراسم و ثبت خاطراتی ماندگار و همیشگی در ذهن عروس و داماد، از مهم ترین مقدماتی است که اغلب افراد به آن توجه ویژه‌ای دارند.

آرایش عروس
جدیدترین آرایش عروس در سالن زیبایی نسیم عقیلی واقع در تهران-پاسداران

آرایش عروس با توجه به اهمیت بسیار زیاد برگزاری این مراسم و ثبت خاطراتی ماندگار و همیشگی در ذهن عروس و داماد، از مهم ترین مقدماتی است که اغلب افراد به آن توجه ویژه‌ای دارند. به طوریکه بسیاری از افراد زمان زیادی را برای مشاهده جدیدترین مدل‌های آرایش عروس ایرانی، میکاپ جدید عروس، مدل موی عروس، مدل ابروی عروس و سایر موارد مرتبط با این مساله اختصاص می‌دهند.

در نهایت با مشاوره آرایشگرهای حرفه ای می‌توانند انتخاب مناسبی از میان مدل‌های مختلف میکاپ هندی عروس و یا عربی و اروپایی داشته و شبی زیبا و خاطره انگیز را با آن زیباتر کنند. ما در سالن زیبایی نسیم عقیلی در ادامه نگاهی جامع به آرایش عروس و هر آنچه که باید درباره آن بدانید خواهیم داشت و به بسیاری از سوالات و ابهامات در این زمینه پاسخ خواهیم داد.

جدیدترین مدل‌های آرایش عروس ایرانی

تجربه نشان می‌دهد که اغلب خانم‌ها برای شب عروسی به دنبال جدیدترین مدل های آرایش عروس ایرانی هستند تا در این شب مهم جلوه بسیار خوبی داشته باشند. با گذر زمان سلیقه افراد همزمان با تغییر مد دگرگون می‌شود و به همین خاطر است که سبک‌های قدیمی هر اندازه که حرفه‌ای انجام شود، نمی‌تواند با میکاپ‌های جدید رقابت کند.

در نتیجه خانم‌ها ناخودآگاه به سمت جدیدترین مدل‌های آرایش ایرانی، اروپایی، هندی و عربی گرایش پیدا می‌کنند. به عنوان مثال، استفاده از آرایش‌های بسیار پررنگ با سایه‌های رنگی در حال حاضر به اندازه چند دهه قبل جلوه مناسبی ندارد و آرایش عروس لایت و اروپایی بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.

علاوه بر مشاهده عکس‌های آرایش عروس در اینترنت و فضای مجازی، در سالن زیبایی نسیم عقیلی با ارائه مدل‌های کاملا جدید و اجرا شده توسط این مجموعه می‌توان از جدیدترین مدل‌های آرایش عروس مطلع شد. به عبارت دیگر، در این مجموعه نمونه کارهای کاملا واقعی به صورت آلبوم ارائه می‌شوند تا خانم‌های جوان برای مهم ترین شب زندگی خود تصمیم گیری مناسب و بروز داشته باشند.

میکاپ جدید عروس

آرایش عروس شامل چند بخش است که شینیون و میکاپ از مهم ترین آنها به شمار می‌رود. میکاپ یا آرایش چهره در سبک‌های مختلفی انجام می‌شود که کاملا به سلیقه فرد و همچنین شکل و فرم ظاهری چهره آنها بستگی دارد. میکاپ جدید عروس در سبک‌های عربی، اروپایی، هندی و ایرانی هر یک دارای ویژگی‌های خاصی هستند که انتخاب درست و مناسب آنها می‌تواند نتیجه بسیار مناسبی داشته باشد. از پرطرفدارترین میکاپ‌های عروس می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

  • میکاپ هندی عروس

میکاپ هندی عروس از گذشته تا امروز طرفداران خاصی داشته و در حال حاضر نیز یکی از پرتقاضاترین مدل‌های آرایش به شمار می‌رود. آرایش سبک هندی شباهت زیادی با آرایش خلیجی یا عربی دارد و البته در برخی از بخش‌ها با هم متفاوت هستند. از مهم ترین ویژگی‌‍های این سبک از میکاپ می‌توان به استفاده از آرایش پررنگ برای چشم با خط چشم های کمی پهن اشاره کرد.

سایه به کار رفته در آرایش هندی بیشتر به رنگ‌های طلایی، نارنجی، صورتی و قرمز گرایش داشته و به همین خاطر باعث می‌شود تا چشم‌ها حالت تور رفتگی نداشته باشند. رژ لب به کار رفته در میکاپ هندی عروس اغلب پر رنگ و تیره است که باعث می‌شود لب‌ها جلوه بسیار خوبی پیدا کنند.

یکی از ابهاماتی که اغلب افراد در آرایش عروس با آن مواجه هستند، تفاوت میکاپ هندی و عربی یا خلیجی با هم است. در میکاپ عربی عروس از سایه‌های تیره و پر رنگ برای پلک استفاده می‌شود که باعث می‌شود چشم‌ها کمی در گودی قرار گیرند. رنگ رژ لب به کار رفته در آرایش خلیجی عروس اغلب کمرنگ است و این دو مورد از اصلی ترین تفاوت‌های سبک هندی و عربی در آرایش صورت است.

میکاپ جدید عروس ایرانی

برخلاف آرایش هندی و خلیجی عروس که از رنگ های تیره استفاده می شود، در آرایش اروپایی عروس بیشتر گرایش به استفاده از رنگ های خنثی و بسیار ملیح می باشد. میکاپ جدید عروس ایرانی در واقع نقطه وسط سبک های هندی، عربی و اروپایی می باشد و نوعی تعادل را در آرایش حفظ می کند. با مشاهده میکاپ جدید عروس ایرانی کاملا متوجه خواهید شد که در آرایش چشم و نوع سایه زدن و حتی رنگ رژ لب به اندازه سبک های عربی و هندی شلوغ و پررنگ نیست و از آرایش اروپایی پر رنگ تر می باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سالن زیبایی نسیم عقیلی

در سالن زیبایی نسیم عقیلی با ایجاد فضاهای مجزا برای خدمات پوست، اپیلاسیون، اطاق تخصصی گریم ، سالن انتظار و فضای مجزا برای خدمات ناخن و… سعی شده آرامش خاطر مراجعین به خصوص عروس خانمها فراهم شود. سالن زیبایی نسیم عقیلی در محیطی بسیار دوستانه و آرام و با حضور ۳ گریمور متخصص عروس، و با مشاوره رایگان و بازدید از نمونه عروس های زنده و آلبوم کار گریمورها بهترین گزینه ی انتخابی را برای به یاد ماندنی ترین روز زندگی عروس خانمها به ان ها هدیه می دهد. ‎نسیم عقیلی متولد۷ بهمن ۱۳۶۱ فارق التحصیل رشته عمران از دانشگاه سراسری شهید رجایی تهران میباشد. ‎وی در خانواده ای آشنا به هنر و حرفه ی عکاسی به دنیا آمد و نگاه او لنز دوربین بود و زیبا ساختن دنیا بر عهده ی او. از کودکی به کارهای هنری و نقاشی علاقه مند بود و در موسیقی نیز استعداد بسیاری داشت. ‎اولین تجربه ی کاری خود در زمینه ی آرایشی را در ۲۰ سالگی کسب کرد و در سن ۲۲ سالگی دوره های گریم سینمایی و زیبایی را نزد استاد فرهنگ معیری گذراند و این گونه بود که فعالیت خود در زمینه میکاپ عروس را آغاز نمود و پس از فارق التحصیلی از دانشگاه، تمام وقت خود را به امور زیبایی و میکاپ عروس اختصاص داد؛ چرا که لنز نگاه او در جستجوی چیزی جز زیبایی نبود.‎وی اولین سالن زیبایی خود را در سال ۱۳۹۱ با نام برند نسیم عقیلی تاسیس کرد و فعالیت او در این زمینه تا امروز همچنان ادامه دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی