اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811074450814003

ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد و مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد 99

کد: 139811074450814003

http://bit.ly/3b28MY5

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای مهلت چند روزه برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور کارشناسی ارشد و همچنین ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد برای کسانی که از زمان بازمانده، قرار داده است. طبق این اطلاعیه از تاریخ 1398/11/14 الی 1398/11/16 داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد و مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد 99
ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد و مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد 99

هرسال سازمان سنجش آموزش کشور مهلت زمانی مجددی را برای ثبت نام متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد که در بازه اصلی ثبت نام موفق به انجام ثبت نام نشده‌اند تعیین می‌کند. همچنین در این بازه افرادی که قصد ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد خود را دارند می‌توانند با ورود به سایت سازمان سنجش و وارد کردن شماره پرونده و کدرهگیری ثبت نام خود وارد بخش مربوطه شده و اطلاعات خود را ویرایش کنند.

افرادی که قصد ثبت نام دارند باید با ورود به سایت سازمان سنجش و پرداخت هزینه ثبت نام اینترنتی کارشناسی ارشد کارت اعتباری ثبت نام ارشد 99 را تهیه کرده و با استفاده از شماره سریال 12 رقمی وارد مراحل ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 شوند.

داوطلبان می‌توانند با مطالعه مقاله هزینه ثبت نام کنکور ارشد 99 مرکز مشاوره باخه و همچنین مقاله مراحل ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 مرکز مشاوره باخه با نحوه خرید کارت اعتباری ارشد و شیوه ثبت نام کارشناسی ارشد 99 آشنا شوند.

داوطلبان توجه داشته باشند که این مهلت تعیین شده برای ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد 99 به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و قطعاً آخرین فرصت برای ثبت نام کنکور ارشد 99 است.

علاقه مندان درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند مقاله ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد 99 مرکز مشاوره باخه را مطالعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره باخه

همه انتخاب بد داشتن ، ماهم از این قاعده مستثنی نبودیم ، ولی انتخاب‌های بد گاهی خاطرات تلخی را برایمان بجا گذاشته خیلی طول کشید تا فهمیدیم کنار هم کمتر خطا می کنیم تخصص،تجربه و دلسوزی سه اصلی هست که مشاوران باخه را گرد هم اورده تا خاطره خوبی را از انتخاب هایتان برایتان بجا بگذاریم. باخه در لغت به معنی لاک‌پشت و لاک‌پشت نماد آینده‌نگری، دانایی و صبوری می‌باشد. فکر میکنم با توجه به اسم و اصالتمون کاملا روشن و واضح شد که چطور افرادی در گروه ما فعالیت دارند. “انتخاب” یک مفهوم گسترده را برای گروه ما دربرمی گیرد. شروع کردن یک فعالیت تحصیلی و آکادمیک، یک فعالیت اقتصادی، طی کردن یک مسیر حقوقی،انتخاب بهترین مشاور برای راهنمایی در رسیدن به یک هدف مصداق های کلی از یک انتخاب اند… همه و همه ی ما برای یک هدف تلاش می کنیم:ساختن یک خاطره خوب از یک انتخاب درست برای شما. اگر به دنبال افرادی می گردید که علاوه بر تخصص و تجربه و تعهد ،صادقانه ترین و بهترین مسیر را به شما نشان دهند باخه ، احتمالا بهترین گزینه برای شماست باخه، خاطره خوب انتخاب

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش