اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981107445097009

کمپین‌های ویژه عید کسب و کارتان را با باروک هدفمند سازید

کد: 13981107445097009

http://bit.ly/2uzZmT1

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): تجربه طراحی و اجرای ده‌ها کمپین تبلیغاتی با هدف افزایش فروش در شب عید برای کسب و کارهای برند استان کرمانشاه از افتخارات مجموعه باروک محسوب می‌شود، تجربیات ارزشمند ما در کسب و کارهای مختلف موجب شده است بتوانیم برای هر مجموعه‌ای استراتژی منحصر به فردی داشته باشیم.

کمپین های ویژهء عید کسب و کارتان را با باروک هدفمند بسازید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

با توجه به نزدیک شدن به نوروز ۹۹، کسب و کارها هم خودشان را آماده می‌کنند تا به خوبی از این فرصت برای بالا بردن فروش خود نهایت استفاده را ببرند.

در این گزارش سعی شده است با استفاده از تجربیات و تخصص پرسنل آژانس تبلیغاتی باروک، در اجرای کمپین‌های ویژه شب عید کسب و کارتان به شما کمک کنیم.

میلاد تیرانداز، کارشناس بازاریابی و مدیر آژانس تبلیغاتی باروک در خصوص این مطلب گفت: موفقیت در بازار شب عید هم سخت است و هم آسان و صد البته باید خاطر نشان کرد که موفقیت به چیزی بیشتر از امیدواری و شانس بستگی دارد و این موضوع تخصص و مهارت لازم را می‌طلبد تا بهترین کمپین‌ها را متناسب با هر کسب و کاری پیاده کرد.

وی در خصوص استفاده از شبکه‌های اجتماعی به منزله ابزار تبلیغاتی افزود: در شب عید برخلاف سایر ایام سال، همه کسب و کارها به نوعی مایلند با گذاشتن پیشنهادهای رنگارنگ و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به جذب مخاطب بپردازند و توجه مردم را به سوی خود جلب کنند، بنابراین نیاز است تا مشتریان و افرادی که ممکن است به محصول یا خدمت شما علاقه مند باشند را در شبکه‌های اجتماعی درگیر کنید و پیشنهادات خاص خود را برای فصل تعطیلات و عید به شیوه‌های مختلف تبلیغ کنید.

این کارشناس بازاریابی در ادامه تصریح کرد: روزهای آخر مانده به عید می‌تواند شلوغ ترین زمان در طول سال برای شما باشد و همچنین می‌تواند بیشترین سهم فروش را به خود اختصاص دهد بنابراین نیاز است محتوای منسجمی در قالب یک کمپین خاص طراحی و همچنین به چگونگی و نحوه ارائه آن نیز توجه ویژه داشت. 

تیرانداز کنترل کیفیت محتوای و محل‌های تبلیغاتی را عامل مهمی برای اجرای کمپین‌های شب عید برشمرد و تاکید کرد: از جمله مزایای محتوا، تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل برای کسب و کارهاست، همچنین استفاده از المان‌های فرهنگی و آیینی در ارائه پروموشن شب عید یا هر ایده‌ای که حس مخاطب را برای خرید عید تحریک کند، کمک زیادی در اجرای خوب کمپین‌های شب عید می‌کند.

مدیر آژانس تبلیغاتی باروک عنوان کرد: تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام با هدف معرفی آفرها و کمپین‌های نوروزی یکی از بهترین شیوه‌هایی است که فروش شما را تضمین می‌کند اما از طرفی باید توجه داشته باشید در این روزها حجم تبلیغات کسب و کارها زیاد است و ممکن است در این همهمه تبلیغات شما گم می‌شود بنابراین پیشنهاد می‌شود از تجربیات یک آژانس و مشاور حرفه‌ای تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بهره بگیرید.

تیرانداز خاطر نشان کرد: آژانس تبلیغاتی باروک به دلیل داشتن مشتریانی از نوع کسب و کارهای مختلف، می‌تواند شرایطی را برای شما به وجود آورد که با کسب و کارهایی که مخاطبان مشترکی با شما دارند رایزنی کنید و یک بازارچه آنلاین راه بیاندازید. مثلا کسی که از شما خرید کند، می‌تواند با تخفیف از سایر همکاران شما هم خرید کند و برعکس، به این ترتیب بدون هزینه در جامعه بزرگتری دیده می‌شوید و به افزایش فروش شب عیدتان کمک خواهد شد.

وی تصریح کرد: تجربهء طراحی و اجرای ده‌ها کمپین تبلیغاتی با هدف افزایش فروش در شب عید برای کسب و کارهای برند استان کرمانشاه از افتخارات مجموعه باروک محسوب می‌شود، تجربیات ارزشمند ما در کسب و کارهای مختلف موجب شده است بتوانیم برای هر مجموعه‌ای استراتژی منحصر به فردی داشته باشیم.
فاطیما خانمحمدی، کارشناس گرافیک و مدیر هنری آژانس تبلیغاتی باروک در خصوص روند پیاده سازی کمپین‌های مشتریان باروک گفت: با گرفتن بریف کلی از مشتری، نوع فعالیت، رنک سازمانی و بررسی ریز به ریز هویت برند و شنیدن نظرات مشتری و پس از تحقیقی کلی با دیدی هنری نسبت به طراحی کمپین اقدام می‌کنیم.

وی افزود: نیاز است برای طراحی هر کمپین، کمپین‌های مشابه نیز بررسی شود تا دیدی کلی نسبت به جامعه هدف پیدا شود و در ادامه، پک کمپین شامل: پوستر، بیلبورد، طراحی مجموعه پست و استوری‌ها در فضای مجازی، پیکسل، آی دی کارت و ... طبق برنامهء واحد دیجیتال مارکتینگ طراحی و اجرا شود.

فائزه رضایی، مدیر واحد دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغاتی باروک در ادامه گفت: برای کمپین‌های مناسبتی همچون نوروز تا حد امکان از محتوای سبز یا Green Content استفاده می‌کنیم تا محتواها با گذشت زمان ارزش محتوایی خود را از دست ندهند، چرا که ممکن است از این محتواها که در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شود در آینده و حتی سال‌های بعد هم برای کسب و کارها استفاده شود، همین امر هزینه کمپین رسانه‌ای‌ کسب و کارها را به سرمایه‌گذاری بلندمدت تبدیل می‌کند.

وی افزود: ما در مجموعه باروک با بررسی شخصیت، سلیقه، دیدگاه و اهداف اجرای کمپین، به آنالیز رقبا می‌پردازیم و طرح ایده اولیه را مشخص می‌کنیم و بر این اساس بریف کمپین را مشخص می‌کنیم و بر طبق نوع و زمان کمپین (انفجاری یا قطره چکانی)، استراتژی خاص آن کسب و کار چیده می‌شود و پس از مشاوره با واحدهای مختلف تیم باروک آن را به مرحلهء اجرا در می‌آوریم.

مدیر واحد دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغاتی باروک در پایان یادآور شد: بازاریابی محتوای خوب شامل محتوای با ارزش و مرتبط با خواسته مخاطب است که باید در زمان مناسب در معرض دید مخاطب قرار گیرد، پس از اجرای کمپین بازخوردها بررسی می‌شود تا دید بازتری نسبت به رفتار مخاطب پیدا کنیم و کمپین را با اجرای موفقی همراه کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]