اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811074451114408

رونمایی از سایت دکتر کامران کاویانی فر با محوریت عمل‌های زیبایی

کد: 139811074451114408

http://bit.ly/2SeL4PT

، مشهد , (اخبار رسمی): با هدف به اشتراک گذاری مطالب بسیار مفید و جامع در حیطه عمل‌های زیبایی و سوالات متداول در این زمینه، از سایت دکتر کامران کاویانی به آدرس Drkamrani-kawiani.com در تاریخ 30 شهریورماه 1398 رونمایی شد.

رونمایی از سایت دکتر کامران کاویانی فر با محوریت عمل های زیبایی
عمل بینی در مشهد توسط دکتر کامران کاویانی فر

به گزارش تیم دکتر کاویانی فر، سایت Drkamrani-kawiani.com که یک سایت اطلاع‌رسانی در مورد مطالب زیبایی است با ارائه خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد پخش سریع مفیدترین و جدیدترین مطالب عمل‌های زیبایی را تسهیل کند. همچنین سطح معلومات مخاطب را قبل از انجام هر یک از عمل‌های زیبایی افزایش داده تا تجربه خوشایندی از عمل زیبایی خود داشته باشد. لازم به ذکر است دکتر کامران کاویانی فر، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و یکی از جراحان عمل بینی در مشهد است.

مدیریت وبسایت دکتر کاویانی فر، در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: « با توجه به اطلاع رسانی‌های اندک و مطالب قدیمی در حیطه عمل‌های زیبایی دکتر کاویانی فر لازم دانستند که جهت قرارگیری اطلاعات کامل و جامع در اختیار افرادی که قصد دارند عمل زیبایی انجام دهند، این وبسایت راه اندازی شده تا افراد بتوانند نگرانی‌ها و سوالات خود را قبل از عمل از طریق دسترسی به مطالب به روز، پرسش و پاسخ و ارتباط مستقیم با تیم پزشکی دکتر کاویانی فر مطرح کنند.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « مطالب این وبسایت شامل اطلاعات کلی و جزئی در مورد عمل بینی و دیگر عمل‌های زیبایی، مصاحبه‌های دکتر کاویانی فر در زمینه سوالات متداول بیماران قبل و بعد از عمل زیبایی، تصاویر قبل و بعد از عمل جهت مقایسه و تصمیم گیری راحت تر برای بیماران، قیمت و هزینه های عمل زیبایی و اطلاع رسانی جدیدترین روش‌های پزشکی زیبایی است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت دکتر کامران کاویانی فر به آدرس Drkamrani-kawiani.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دکتر کامران کاویانی فر

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح عمل بینی مشهد . دکتر کامران کاویانی فر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن بین المللی جراحی پلاستیک و زیبایی ISAPS می باشد. ایشان از سال 1391 فعالیت خود را روی جراحی زیبایی بینی، صورت و بدن متمرکز نموده و تاکنون بیش از 1000 عمل جراحی زیبایی موفق داشته است. دکتر کامران کاویانی فر یکی از بهترین دکترهای

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سلامت و زیبایی