اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811074451614124

بهترین خدمات پوست، مو و لیزر

کد: 139811074451614124

http://bit.ly/31gMtJL

، تهران , (اخبار رسمی): در حال حاضر این مرکز کلینیک پوست و مو به عنوان زیرمجموعه مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران با حضور شش متخصص پوست و مو دارای بورد تخصصی و عضو هیات علمی به ارائه کلیه خدمات درمانی، جراحی و لیزر در این حوزه می‌پردازد.

بهترین خدمات پوست، مو و لیزر در کلینیک تخصصی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
بهترین خدمات پوست، مو و لیزر

این مرکز خدمات تخصصی پوست، مو و لیزر جهاد دانشگاهی فعالیت خود را به صورت محدود از سال 1380 آغاز کرده است و اکنون با اختیار داشتن تجهیزات نوین لیزر پزشکی خدمات خود را ارائه می‌کند.

این مرکز خدمات تخصصی پوست، مو و لیزر جهاد دانشگاهی فعالیت خود را به صورت محدود از سال 1380 آغاز کرده است و اکنون با اختیار داشتن تجهیزات نوین لیزر پزشکی خدمات خود را در قالب بخش‌های زیر ارائه می‌کند:

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا 2017، خدمات جوانسازی پوست، انجام تزریق‌‌های تخصصی، ساب سیژن، جراحی‌های پوستی، کاشت مو و ابرو، لیزر لک‌های پوستی، لیزر تاتو یا خالکوبی، لیزر کم توان و ترمیم زخم، لیزر ضایعات مخاطی، کرایوتراپی، جراحی ناخن و ... .

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت jdtums.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل و درمانگاه زخم و کلینیک پوست و مو وابسته به جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران زیر نظر پزشکان دارای بورد تخصصی و عضو هیئت علمیه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | سلامت و زیبایی