اطلاعات تماس
  • 031554*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811074452014377

به همت انجمن کارآفرینی دانشکده فدک در هفته‌ی پژوهش برگزار شد

کارگاه الفبای موفقیت در کسب و کار

کد: 139811074452014377

http://bit.ly/2vE4F48

، (اخبار رسمی): مجیدصدر در ابتدای این کارگاه با تاکید بر اینکه تحصیلات صرف نمی‌تواند ضامن موفقیت دانشجویان شود، کمی در مورد فضای حاکم بر بازار کشور صحبت کرد. وی در مورد ویژگی‌ها و شرایط خاص زندگی مردم در« انقلاب چهارم صنعتی » سخن گفت.

کارگاه الفبای موفقیت در کسب و کار
کارگاه الفبای موفقیت در کسب و کار

در این کارگاه دوساعته که با استقبال خوب دانشجویان مواجه شده بود، نکاتی کاربردی برای پیشرفت در کار و زندگی گفته شد.

مجید صدر در ابتدای این کارگاه با تاکید بر اینکه تحصیلات صرف نمی‌تواند ضامن موفقیت دانشجویان شود، کمی در مورد فضای حاکم بر بازار کشور صحبت کرد.

وی در مورد ویژگی‌ها و شرایط خاص زندگی مردم در « انقلاب چهارم صنعتی » گفت: در فضایی که مردم همه چیز می‌دانند و با یک سرچ ساده در گوشی همراه می‌توانند بینهایت اطلاعات کسب کنند و از طرفی بسیار عجول شده‌اند، نمی‌توان مثل چند دهه و حتی چند سال پیش با مردم برخورد کرد و انتظار موفقیت در بازار هم داشت.

این کارشناس حوزه کسب و کار در ادامه به مختصات و قوانین جدید حوزه‌ی کسب و کار پرداخت و دانشجویان را دعوت کرد تا در کنار درسشان، قوانین جدید فعالیت در بازار را هم یاد بگیرند.

وی با بیان اینکه موفقیت و شکست به هیچ وجه اتفاقی نیست گفت: در فضای کسب و کار چیزی به عنوان شانس وجود ندارد و موفقیت افراد حاصل انجام یک سری کارهای درست، در زمان‌های درست است که آن کارها را هر کس دیگری هم انجام دهد حتما موفق خواهد شد.

این کارشناس حوزه پرسنال برندینگ، خود برندسازی را و داشتن یک برند شخصی قوی را مزیت نسبی بسیار مهمی در جهان امروز دانست و گفت: نظم شخصی و سازمانی و همچنین داشتن هدف و انجام اقدام‌های عملی برای رسیدن با اهداف، از مهمترین ویژگی‌های یک مدیر موفق در عصر چهارم انقلاب صنعتی است.

وی در ادامه با انجام تمریناتی دانشجویان را با تکنیک‌های اقدام موثر، برنامه ریزی و مقابله با اهمالکاری آشنا کرد.

مجید صدر کاشانی (mimsadr.com) در پایان با اشاره به یکی از فصل‌های کتاب خود، عزت نفس را جزو ویژگی‌های مهمی دانست که بدون آن مسیر موفقیت بسیار پر پیچ و خم و با ریسک‌های فراوان خواهد بود.

وی در پایان این نشست صمیمانه گفت: قدم بعدی کارآفرینی بعد از یادگرفتن این الفبا، مجهز شدن به ابزار مدیریت بازار است و اظهار امیدواری کرد که در آینده شاهد ادامه این نشست‌ها باشیم و کارگاهی برای آشنایی با این ابزار کارآفرینی برگزار شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 031554*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش