اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811084452814124

لیزر لک‌های پوستی در کلینیک پوست و مو چگونه است؟

کد: 139811084452814124

http://bit.ly/2GOshWb

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه لک‌های پوستی به خصوص در بانوان باعث از بین رفتن اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود ولی این مسئله جای نگرانی ندارد چرا که پیشرفت علم باعث شده که اکثر مسائل بدون راه حل نمانند راه حل از بین بردن لک‌های پوستی، لیزر کردن است که در کلینیک پوست و مو انجام می‌شود.

لیزر لک های پوستی در کلینیک پوست و مو چگونه است؟
لیزر لک های پوستی

چگونگی لیزر پوست در کلینیک پوست و مو 

در درمان ضایعات پوستی مانند لک، کک و مک، جای جوش و جای بخیه اگر خوردن دارو و مصرف موضعی داروها اثر بخش نباشد. باید به کلینیک پوست و مو مراجعه و اقدام به لیزر پوست کنید. در واقع به صراحت باید گفت که لیزر کردن پوست آخرین راه و قطعی ترین راه است. همه‌ی پزشکان بر این اعتقاد هستند که در درمان لک‌های پوستی باید نهایت تلاش خود را انجام داد تا با با دارو این لک‌ها را رفع کرد.

اگر بعد از تلاش‌های متعدد نتیجه‌ی دلخواهی نگرفتید حتما پوست خود را لیزر کنید. لیزر کردن در درمان پوست بسیار موثر است اما باید بدانید که از لیزر نباید زیاد استفاده شود و در موارد ضروری استفاده از لیزر جایز است. مهم ترین نکته در لیزر کردن آن است که بعد از انجام لیزر در کلینیک پوست و مو، یک لایه از سطح پوست برداشته می‌شود اگر به این زخم رسیدگی نشود و به طور دائم تا التیام زخم از ضد آفتاب استفاده نشود ممکن است که در پوست شما لکه‌های تیره‌ای پدید آید.

انتخاب یک کلینیک پوست و مو خوب در لیزر کردن بسیار مهم است چرا که پزشک حاضر در کلینیک پوست و مو تشخیص می‌دهد که تا چه حد از دارو استفاده شود و در صورت نگرفتن نتیجه عمل لیزر را انجام دهید. معمولا در کلینیک پوست و مو لیزر کردن را به افرادی که دچار گوشت اضافه و سوختگی عمیق هستند توصیه می‌کنند در غیر این صورت به خاطر کسب درآمد سایر افراد قابل درمان با دارو وادار به انجام لیزر نمی‌کنند.

طریقه‌ی لیزر کردن در کلینیک پوست و مو 

در کلینیک پوست و مو برای مشاهده‌ی واکنش پوست نسبت به لیزر شدن ابتدا به صورت امتحانی در قسمتی از پوست لیزر اعمال می‌شود اگر لک‌ها کم رنگ شدند پس نتیجه‌ی مطلوب می‌دهد در غیر این صورت به هیچ عنوان از لیزر استفاده نمی‌کنند. معمولا در صد خیلی کمی از افراد وجود دارند که بدنشان و در واقع پوستشان نتیجه نا مطلوب به لیزر می‌دهد. لکه‌های پوستی در اثر وراثتی، بارداری، نور و اشعه خورشید، مصرف برخی از داروها، هورمون و سن به وجود می‌آیند.

اگر در زمان مناسب به آن‌ها رسیدگی شود می‌توان این لک‌ها را با استفاده از دارو در طولانی مدت درمان کرد. اما اگر از زمان درمان آن گذشته باشد تنها راه چاره برای از بین بردن این لک‌ها لیزر است. لک‌های صورت بسیار آزار دهنده هستند و زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهند. به همین جهت ممکن است این لکه‌ها علی الخصوص در بانوان ایجاد نگرانی و حتی افسردگی کند و اعتماد به نفس افراد را تا حد زیادی پایین آورد. اما نباید نگران لک‌های پوستی باشید چرا که پیشرفت علم و تکنولوژی باعث از بین رفتن بسیاری از مشکلات بوده است و همه‌ی نگرانی‌های شما را از بین خواهد برد. لیزر کردن همان پیشرفتی است که نگرانی شما را از بابت لک‌های صورت از بین می‌برد. لیزر کردن یک عمل بسیار نتیجه بخش برای درمان لک‌های پوستی است. عمل لیزر کردن را معمولا در یک کلینیک پوست و مو انجام می‌دهند.

تعداد جلسات لیزر در کلینیک پوست و مو 

تعداد جلسات لیزر کردن در افراد مختلف با پوست‌های متفاوت، متغیر است چرا که عمق لک‌های پوستی نیز با هم فرق دارند. در واقع این کلینیک پوست و مو است که تشخیص می‌دهد که یک فرد نیاز به چند جلسه لیزر برای از بین لک‌های پوست خود دارد. لیزر یک سری نور با طول موج مشخص را به پوست می‌تاباند و این نور یا اشعه را قسمت‌های تیره پوست جذب می‌کنند و روی آن‌ها تاثیر می‌گذارد. میزان قدرت لیزر را با توجه به وضعیت فرد، کلینیک پوست و مو تعیین می‌کنند. معمولا افراد با پوست تیره بیماران مناسب برای عمل لیزر نیستند به همین دلیل به بیماران تیره رنگ در کلینیک پوست و مو توصیه می‌شود که از راه‌های دیگری برای از بین بردن لک‌های صورت استفاده کنند. در مقابل افراد با پوست تیره، سفید پوستان قرار دارند که در اثر لیزر کردن لک‌های پوست خود نتایج مطلوبی به دست می‌آورند. اگر فردی بخواهد که عمل لیزر را انجام دهد باید بداند که برنزه کردن و قرار گرفتن در برابر نور خورشید کاری بسیار مضر برای وی است.

اتفاقات بعد از لیزر کردن در کلینیک پوست و مو 

باید بدانید که بعد از لیزر کردن لک‌های صورت در کلینیک پوست و مو در ابتدا تا چند روز پوست شما تیره‌تر شده و در نواحی که به طور مستقیم تحت لیزر قرار گرفته‌اند متورم و قرمز و یا حتی کبود می‌شوند. اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد چرا که این عوارض تا حدود یک هفته از بین می‌رود. لیزر کردن به صورت متداول دارای درد و سوزش است ولی باید بدانید در لیزر کردن لک‌های پوستی به خاطر خفیف بودن شدت اشعه‌ها این درد و سوزش به کم ترین حد خود رسیده است. تا حدی که اصلا نیاز به استفاده از بی حس کننده‌های موضعی نیست. بسیار طبیعی است که افراد به خاطر عوارض بعد از لیزر احساس پشیمانی و یا حتی نگرانی کنند اما باید گفت که بی خود به خودتان استرس وارد نکنید چرا که تمامی عوارض بعد از لیزر کردن در کلینیک پوست و مو موقتی است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل و درمانگاه زخم و کلینیک پوست و مو وابسته به جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران زیر نظر پزشکان دارای بورد تخصصی و عضو هیئت علمیه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سلامت و زیبایی