اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811084453113797

حضور مجموعه ساختمانی زاگرس در سیمای قم به دعوت برنامه آب و آیینه

شرایط و تسهیلات ویژه مجموعه ساختمانی زاگرس در فروش و سرمایه گذاری ملک

کد: 139811084453113797

http://bit.ly/37Tpua6

، قم , (اخبار رسمی): در برنامه آب و آیینه سیمای قم این هفته، چهارم بهمن ماه، مدیر عامل مجموعه ساختمانی زاگرس در مورد شرایط و تسهیلات ویژه این مجموعه جهت متقاضیان در فروش و سرمایه گذاری ملک توضیح داد.

شرایط و تسهیلات ویژه مجموعه ساختمانی زاگرس در فروش و سرمایه گذاری ملک
شرایط و تسهیلات ویژه مجموعه ساختمانی زاگرس در فروش و سرمایه گذاری ملک

به گزارش روابط عمومی مجموعه ساختمانی زاگرس  به دعوت برنامه آب و آیینه، مدیریت عامل مجموعه زاگرس، جناب آقای مهندس نورالدینی  به همراه مشاورمدیریت کسب و کار زاگرس آقای دکتر علی غفارهاشمی حضور داشته و ضمن معرفی عمومی  مجموعه زاگرس به توضیح شرایط و تسهیلات ویژه فروش و سرمایه گذاری در پروژه‌های متعدد مجموعه زاگرس پرداختند. 

درابتدای برنامه آقای مهندس نورالدینی  تاریخچه مختصری از فعالیت مجموعه ساختمانی زاگرس را بیان کرده و نمونه‌هایی از پروژه‌های زاگرس در استان  قم و اقسا نقاط کشور را بصورت عمومی معرفی کردند. در ادامه و در پاسخ به مجری برنامه در ارتباط با  شرایط فروش و تسهیلات سرمایه گذاری، ایشان  فرایند  فروش آپارتمان  با تسهیلات ویژه به عنوان مدلی متفاوت و ابداعی از طرف مجموعه ساختمانی زاگرس را نام برده و به تشریح جزییات آن پرداختند.

همچنین مشاور برنامه آقای دکتر علی غفارهاشمی در خصوصی توجه ویژه این  مجموعه به الگوهای رفتاری مخاطبین در زمینه معماری و نقشه‌های داخلی  منطبق با فرهنگ ایرانی و اسلامی اشاره داشته و  برنامه‌های ویژه مجموعه ساختمانی زاگرس با رویکرد افزایش ارتباط با مخاطبین اشاره داشتند. همچنین از مخاطبین دعوت شد جهت آشنایی بیشتر با پروژه‌های در دست ساخت و یا به اتمام رسیده به دفتر فروش مجموعه مراجعه و در تورهای آشنایی با پروژه  شرکت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

'گروه ساختمانی زاگرس

بنیانگذاران گــروه ساختمانی زاگــرس، سنــگ ‌بنای آن را در سال ۱۳۸۶ در قالــب شرکــت های سهامی خاص با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای این مرز و بوم گذاشتند و هم اکنون با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، در زمره شرکت های با سابقه در صنعت ساختمان شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های خدمات مهندسی و بصورت تخصصی در صنعت مسکن کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی با رویکرد بومی سازی گام بردارد. گروه ساختمانی زاگرس در حال حاضر با اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر بصورت مستقیم در قالب نیروهای مهندسی، پیمانکاران جزء و افراد دارای مهارت های فنی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه اشتغالزایی، تولید کالا و خدمات مهندسی در یک تراز پیشرو و دانـــش بنیان مشغول به فعالیـــت می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان