اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811104456112358

سامان، مرکز تماسی با امکانات متفاوت

راه اندازی نسل جدید مرکز تماس برای مرکز پاسخگویی شرکت آسان پرداخت (آپ)

کد: 139811104456112358

http://bit.ly/2RPh1zb

، (اخبار رسمی): محصول شرکت تیباسامانه با نام مرکز تماس سامان (تحت ویپ) در شرکت آسان پرداخت (آپ)، راه اندازی شد.

راه اندازی نسل جدید مرکز تماس برای مرکز پاسخگویی شرکت آسان پرداخت (آپ)
شرکت تیباسامانه ، طراحی و توسعه سامانه های ارتباطی

در پی رفع نیاز شرکت‌های بزرگ خدماتی و سامانه‌های مشتری مداری و خدمات پس از فروش، در راستای پاسخگویی به تماس‌های انبوه مشتریان خود، شرکت تیباسامانه، مرکز تماس سامان را که با جدیدترین تکنولوژی و متدهای برنامه نویسی در بستر ویپ (Voip) طراحی شده است را معرفی کرد.

بزرگترین دغدغه مراکز پاسخگویی و پشتیبانی تلفنی، از دست نرفتن تماس‌ها، بالا بردن سطح رضایت مشتری و همچنین فراهم آوردن سریع‌ترین راه برای پاسخگویی به نیاز مشتریان تلقی می‌شود. این دست شرکت‌ها برای بر طرف کردن نیازهای خود لازم است مرکز تماسی راه اندازی کنند که از نظر آنالیز و رفتارشناسی تماس گیرندگان و مشتریان، بالاترین و کاملترین گزارشات و خروجی‌ها را در اختیار آنها قرار دهد و همچنین سرعت عمل بالائی در برقراری ارتباط بین تماس گیرنده و اپراتورها برقرار کند.

شرکت تیباسامانه با بیش از 15 سال تجربه در صنعت مخابرات، فناروی اطلاعات و طراحی و توسعه نرم افزارهای ارتباطی، پس از نرم افزارهای تلفن گویا ، اکنون سامانه تحت ویپ مرکز تماس سامان را با امکانات خاص به بازار ارائه داده است.

برخی از امکانات مرکز تماس سامان به شرح زیر است:

  • صف انتظار و توزیع تماس
  • طراحی درختواره پاسخگویی به تماس‌ها بصورت گرافیکی
  • گزارشات و نمودارهای کامل تماس و تحلیل آماری صف انتظار
  • پارامترهای KPI مراکز تماس شامل ASA , ATA , AHT , Service Level
  • مانیتورینگ مرکز تماس و Agentها
  • تشخیص دستورات صوتی
  • نظرسنجی انتهای مکالمه، تلفن گویا و صندوق صوتی
  • ضبط مکالمات و شنود آنلاین

هدف اصلی شرکت تیباسامانه از تولید مرکز تماس سامان، ارائه پیشرفته ترین و بروزترین سامانه تحت ویپ به مشتریان خود است تا اشکالات سایر سامانه‌های تحت ویپ کد باز مانند گزارشات تماس، مانیتورینگ و طراحی سناریو را مرتفع و بهترین امکانات با بالاترین سطح رضایتمندی را فراهم کند.

علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات محصول و مشاوره توسط کارشناسان، می‌توانند به سایت www.tibasamaneh.com مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 02188471222 و 02188471110 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تیباسامانه

شرکت تیباسامانه با هدف طراحی ، تولید و توسعه سیستمهای نرم افزاری و سخت افزاری در سال ۱۳۸۴ تاسیس گردید. این شرکت حاصل چندین سال تحقیق ، تجربه و فعالیتهای مداوم در زمینه نرم افزارهای تلفن گویا و سیستمهای خاص منظوره و ارتباطی می باشد . فعالیت های شرکت در زمینه سیستمهای تلفن گویا و مرکز تماس ، نرم افزارهای سفارشی ، سیستمهای ارسال و دریافت پیامک و نرم افزارهای مرتبط با مراکز تلفن و سانترال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]