کد: 139811104456414160

تفاهم نامه همکاری مرکز مشاوره خورشید

کد: 139811104456414160

http://bit.ly/31iJuAi

، اصفهان , (اخبار رسمی): به نقل از روابط عمومی مرکز مشاوره خورشید، طی تفاهم نامه‌ای که مابین مدیر موسسه مردم نهاد سفیران مهر اندیش جوان و مدیر مرکز مشاوره خورشید منعقد شد، تفاهم شد که به مدد جویان موسسه از قبیل کودکان بی بضاعت، مادران سرپرست خانوار و دیگر اقشار تحت پوشش موسسه، خدمات مشاوره‌ای رایگان ارائه شود.

تفاهم نامه همکاری مرکز مشاوره خورشید
تفاهم نامه همکاری مرکز مشاوره خورشید

به نقل از روابط عمومی مرکز مشاوره خورشید، طی تفاهم نامه ای که ما بین مدیر موسسه مردم نهاد سفیران مهر اندیش جوان و مدیر مرکز مشاوره خورشید منعقد شد، تفاهم شد که به مدد جویان موسسه از قبیل کودکان بی بضاعت، مادران سرپرست خانوار و دیگر اقشار تحت پوشش موسسه نیازمندان و حاشیه نشینان شهر اصفهان هستند، خدمات مشاوره‌ای رایگان در زمینه‌های مختلف، در قالب کارگاه و جلسات خصوصی ارائه شود.

جناب آقای دکتر سلطانیان با اشاره به اینکه موسسه مردم نهاد سفیران مهر اندیش جوان یکی از مسیرهای مطمئن برای خدمات رسانی به قشر آسیب پذیر و نیازمند است، از کمک‌های مشاوره‌ای این مرکز در زمینه‌های مختلف اعم از کارگاه‌ها و جلسات خصوصی به این موسسه خبر داد خاطر نشان کرد تمام خدمات ما برای مددجویان این موسسه رایگان خواهد بود.

خدمات مرکز مشاوره خورشید با هدف مشاوره مددکاری و راهنمایی مدد جویان موسسه که در زمینه مسائل آسیب‌های فردی، بزه‌کاری، مشکلات زناشویی، ازدواج، مسائل ارتباطی، خانوادگی و اجتماعی از قبیل طلاق و ... دچار مشکل یا در معرض خطر ارائه می‌گردد. کارشناسان و مشاوران مرکز مشاوره خورشید تلاش دارند راهکارهای مناسبی جهت بهبود شرایط زندگی مراجعان و افزایش توانایی و قابلیت آنان در سازگاری با شرایط موجود ارائه دهند.

مرکز مشاوره خورشید، پیشتاز در ارائه خدمات مشاوره

مرکز مشاوره خورشید اصفهان، یکی از فعال ترین و بروزترین مرکز مشاوره است که مراجعانی از سراسر ایران دارد. روش‌های نوین مشاوره و متخصصان ممتاز و با تجربه از عوامل موفقیت این مرکز مشاوره است. 

اخیرا مرکز مشاوره خورشید، فعالیت‌های اینترنتی و سایت خود را برای ارتباط موثر با مراجعان زیر نظر تیم تخصصی تارا به مدیریت جناب آقای مهندس میر پیمان فاطمی آغاز کرده است. این تیم، پشتیان فعالیت‌های اینترنتی این مرکز مشاوره است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مرکز مشاوره خورشید مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره خورشید

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره خورشیددر سال۹۴توسط جناب آقای وحید سلطانیان، مقطع دکترای تخصصی مشاوره خانواده با هدف ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره به جامعه تاسیس شد. متخصصان حوزه بهداشت روان این مرکز متشکل از روانپزشک، روان شناس و مشاور با گرایش های مختلف هستند تا ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره در قالب کاملا تخصصی ارائه شود. در این مرکز سلامت طبق آخرین تعریف سازمان بهداشت جهانی (WHO) در۴ بعد جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی تعریف می شود. به همین علت رویکردهای مختلف روان درمانگری در راستای ایجاد این ۴بعد در مراجعان خواهد بود. استفاده از دوره های سوپرویژن و مشورت گروهی شیوه متخصصان حوزه بهداشت روان این مرکز در تشخیص و روان درمانگری است، همچنین برای متخصصان شاغل در این مرکز دوره های بازآموزی و توانمند سازی متناسب با تخصص ایشان در نظر گرفته می شود.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | روانشناسی و موفقیت