اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811104456514435

جنگ ستارگان کیش با اجرای اکبر اقبالی

کد: 139811104456514435

http://bit.ly/2Oln50f

، کیش , (اخبار رسمی): اگر قصد سفر به کیش را دارید حتمآ اسم جنگ ستارگان رنگارنگ به گوش شما خورده است، این برنامه با اجرای اکبر اقبالی پر طرفدارترین جنگ کیش است، لذت دیدن نمایش فوق العاده به همراه موزیک زنده می‌توانید تجربه‌ای بی نظیر برای شما به همراه داشته باشد. تخفیف کیش گردی میزبان شما برای تهیه این جنگ شبانه است.

جنگ ستارگان کیش با اجرای اکبر اقبالی
جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

در شوی ستارگان رنگارنک بی شک شما چند ساعت فقط می‌خندید و از هر گونه فکر و خیال زندگی فارغ خواهید بود. در این جنگ‌های شبانه به طور کلی برنامه طنز و کمدی توسط هنرمندان حرفه‌ای و سرشناس اجرا خواهد شد. دکتر اکبر اقبالی نیز با حضور خود در این مجموعه به تنهایی می‌تواند شما را برای ساعت‌ها بخنداند. هم چنین در شوی رنگارنگ با تقلید صدای حسین حیدری آشنا می‌شویم که می‌تواند یکی از بهترین و خاطره‌سازترین بخش‌های این جنگ باشد.

جنگ‌های شبانه شامل نمایش کمدی و طنز همراه با موسیقی و دی جی اجرای مسابقه و اهدای جایزه و شوهای مختلف است. در این جنگ‌ها شما تنها می‌نشینید و برای چندین ساعت از هر دنیا و فکر و خیالی فارغ خواهید بود. تنها کافی است که یکبار به این شوهای شبانه کیش بروید. همانند این شوها مانند شوی ستارگان رنگارنگ کیش، در شهرهای دیگر نمی‌توان یافت که به صورت مستمر و غیر تکراری هر شب اجرا شوند.

به طور کلی جنگ ستارگان رنگارنگ از پر طرفدارترین جنگ‌های شبانه کیش است که هر شب در جزیره برگزار می‌شود. به جز چند روز در هر ماه که در سایر شهرها برای اجرا می‌روند. شهرهایی مانند تهران، رشت، اصفهان، شیراز، مازندران و ... با رفتن به این جنگ در ساعات پایانی روز می‌تواند خستگی‌های پیاده روی در بازار‌های کیش را از بدن شما بزداید و شما را برای یک روز خوب آماده کند. پیشنهاد می‌کنیم اگر به جزیره کیش می‌روید حتما و حتما در این جنگ‌های شبانه شرکت کنید. چرا که تفریحات شبانه در کیش یکی از بهترین لذت‌های سفر شما خواهد بود و بی شک به شما و خانواده و دوستان خوش خواهد گذشت.

بلیط شو ستارگان رنگارنگ را می‌توانید از سایت های معتبر همچون تخفیف کیش گردی خریداری کنید. اگر از این سایت خرید کنید می‌توانید تخفیف فوق العاده و زیادی داشته باشید و از آن لذت ببرید. به طور کلی با خرید از سایت کیش گردی می‌توانید در هزینه‌های سفر به کیش خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. چرا که علاوه بر تخفیف تفریحات می‌توانید برای رستوران‌های کیش نیز تخفیف دریافت کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تخفیف کیش گردی

سایت تخفیف کیش گردی با هدف ارائه خدمات تفریحی کیش با تخفیف راه اندازی شده است که قیمت های درج شده در سایت کمترین در بین سایت های موجود هستند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]