اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811124457411989

آشنایی با کارگاه فیزیک شرکت صنایع آموزشی

کد: 139811124457411989

http://bit.ly/2u39RhL

، تهران , (اخبار رسمی): کارگاه فیزیک در سال ۱۳۵۳، همزمان با شروع فعالیت این شرکت، فعالیت‌های خود را آغاز , اکنون پس از گذشت ۴۵ سال خدمت آموزشی و کسب تجارب بسیار، توانسته است با برخورداری از واحد تحقیق و توسعه (R&D) و همکاری اساتید و مهندسان باتجربه، به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی تجهیزات کمک آموزشی فیزیک در خاورمیانه تبدیل شود.

آشنایی با کارگاه فیزیک شرکت صنایع آموزشی
آشنایی با کارگاه فیزیک شرکت صنایع آموزشی

آشنایی با کارگاه فیزیک شرکت صنایع آموزشی

تولید تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی فیزیک، از اهمیت و دقت ویژه‌ای برخوردار است. به‌گونه‌ای که بتوان مفاهیم فیزیک را با دقت و عملکرد خوبی آزمایش کرد و نتایج مورد انتظار را حین آزمایش حاصل کرد. در غیر این صورت باور علمی دانش‌ آموز و دانشجو خدشه‌دار شده و زمان و انرژی صرف شده آموزشی نیز به هدر خواهدرفت.

شرکت صنایع آموزشی با اعتقاد راسخ به موارد فوق از آغاز کار، تولید تجهیزات آموزشی فیزیک متوسطه و دانشگاهی باکیفیت را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است.

کارگاه فیزیک صنایع آموزشی

کارگاه فیزیک در سال ۱۳۵۳، همزمان با شروع فعالیت این شرکت، فعالیت‌های خود را آغاز کرد. اکنون پس از گذشت ۴۵ سال خدمت آموزشی و کسب تجارب بسیار، شرکت توانسته است با برخورداری از واحد تحقیق و توسعه (R&D) و کارگاه مجهز خود و همکاری اساتید و مهندسان باتجربه، نه‌ تنها به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی تجهیزات کمک آموزشی فیزیک در خاورمیانه تبدیل شود بلکه قادر است کلیه‌ی محصولات آموزشی را (از کمترین تعداد تا تولید انبوه) هم‌پای استاندارد‌های بین‌المللی تولید و به مراکز آموزشی عرضه کند.

بسیاری از تولیدات شرکت صنایع آموزشی قبل از تولید انبوه در دانشگاه‌ها ی مطرح کشور مانند تهران و شهیدبهشتی یک یا چند ترم آزموده می‌شوند و پس از تایید با تیراژ بالاتر تولید می‌شوند. مجموعه آموزشی فیزیک متوسطه با تایید کارشناسان برنامه‌ریزی دفتر تالیف کتاب‌های درسی طراحی و تولید می‌شوند.

مجموعه‌های آموزشی فیزیک تولیدشده شرکت صنایع آموزشی برای دو دوره متوسطه و دانشگاهی طراحی و تولید شده‌اند ومناسب مدارس، مراکزآموزشی، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی است.

مجموعه آموزش فیزیک متوسطه

در فرآیند آموزشی، نقش وسایل آزمایشگاهی در یادگیری مفاهیم آموزشی بر کسی پوشیده نیست. مجموعه‌ی آموزش فیزیک متوسطه با توجه به اهمیت و نقش آموزش‌های آزمایشگاهی طراحی شده است. این مجموعه شامل اقلام آزمایشگاهی علوم دوره اول متوسطه و فیزیک پایه دهم و یازدهم می‌باشد که در آن مباحثی مانند الکتریسیته ساکن و عملکرد واندوگراف و الکتریسیته جاری مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

هدف از تولید مجموعه‌ی آموزش فیزیک متوسطه، آموزش عمیق مفاهیم فیزیک، برانگیختن حس جستجوگری در دانش‌آموزان و ترویج فرهنگ کار گروهی آن‌ها می‌باشد.

این مجموعه‌ها قادر هستند کلیه‌ی هدف‌های آموزشی کتاب‌های دوره اول و دوم متوسطه را پوشش دهند و قابلیت انجام صدها آزمایش را با دقت و سرعت مناسب دارند.

ویژگی‌ها و مزایای مجموعه‌ها به شرح زیر است:

منطبق با کتاب‌های درسی و اهداف آموزشی، دستور کار جامع، ساخته شده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی، گارانتی یکساله و خدمات ۵ ساله، کاربری راحت و آسان، حمل و جابه‌جایی آسان.

برخی آزمایش‌های کاربردی داخل مجموعه‌ها عبارتند از:

آزمایش اپتیک، آزمایش انبساط طولی، آزمایش ظرفیت گرمای ویژه، آزمایش مقاومت الکتریکی، آزمایش رسانش گرمایی، آزمایش قانون ارشمیدس، آزمایش ماکسول، بویل ماریوت، قانون ارشمیدوس، قانون هوک، آزمایش جریان همرفتی گازها، آزمایش اختلاف فشار مایع و…

مجموعه آموزش فیزیک دانشگاهی

ترکیب آموخته‌های نظری و مهارت‌های عملی از طریق اجرای آزمایش، محققان را به درک عمیق مفاهیم و پیدایش نظریات جدید نایل می‌سازد. به همین سبب است که بیشتر عمر محققان برای کشف ناشناخته‌ها در آزمایشگاه‌ها سپری می‌شود.

شرکت صنایع آموزشی با درک این واقعیت و همسویی با د انشجویان علاقه‌مند به تحقیق و ابداع، اقدام به ساخت مجموعه آموزش فیزیک کرده‌است.

در تولید این مجموعه از دانش و تجارب ارزشمند استادان دانشگاه‌ها، تیم‌های تخصصی کارشناسی و مولفین کتب دانشگاهی نهایت استفاده شده است. بدین ترتیب مجموعه‌ی آموزشی فیزیک دانشگاهی با سه زیر مجموعه‌ی مکانیک، حرارت، الکتریسیته و مغناطیس تولید و به مراکز آموزش عالی کشور عرضه شده است.

هدف از تولید این مجموعه بی‌نیازکردن مراکز آموزش عالی کشور از خریدهای خارج از کشور و تامین نیازهای آموزش‌های عملی فیزیک است.

ویژگی‌ها و مزایا

طراحی و تولید مجموعه طبق سرفصل‌های درسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به‌روز بودن تجهیزات، کاربری آسان در زمان مشخص آزمایشگاهی، قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی، قیمت مناسب و تحویل به‌موقع، داشتن راهنمای استفاده از وسایل و تجهیزات، داشتن دستور کار آزمایش.

برخی آزمایش‌های کاربردی داخل مجموعه‌ها عبارتند از:

آزمایش الکتریسیته ساکن و جاری، آزمایش سطح شیبدار، آزمایش برآیند نیرو، آزمایش تخت هوا و قانون‌های حرکت، آزمایش به‌هم‌بستن سیم‌پیچ‌ها، آزمایش  دستگاه بررسی مدارهای L -C وR-L-C، آزمایش ماشین آتوود، آزمایش سقوط آزاد، آزمایش حرکت پرتابی، آزمایش آونگ‌ها، آزمایش عوامل مؤثر در مقاومت الکتریکی  (R= ΡL/A)، آزمایش اندازه گیری مقاومت درونی مولد، آزمایش قانون عمومی گازها، آزمایش پل وتستون، آزمایش قانون لنز، آزمایش اندازه گیری شارژ و دشارژ خازن و…

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت شرکت صنایع آموزشی به آدرس eei-co.com بخش گروه محصولات مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع آموزشی

شرکت صنایع آموزشی تجهیزات آموزشی را در کارخانۀ خود و در چهارده سالن کارگاهی شامل کارگاه تراشکاری، کارگاه فلزکاری و پرس کاری، کارگاه درودگری، کارگاه نقاشی، کارگاه شیشه گری، کارگاه قالب سازی، کارگاه تزریق پلاستیک، کارگاه چاپ اسکرین -سیلک اسکرین-، کارگاه مولاژ، کارگاه برق و الکترونیک، کارگاه تولید و مونتاژ مجموعه های آموزش خودرو، کارگاه تولید و مونتاژ مجموعه های فیزیک دانشگاهی، کارگاه صنایع شیمیایی و کارگاه بسته بندی مجموعه های آموزشی تولید می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش