اطلاعات تماس
  • 011430***** - 093564*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811124458914346

چگونه پوست زیباتری داشته باشیم؟

کد: 139811124458914346

http://bit.ly/2tY8Uaf

، آمل , (اخبار رسمی): داشتن پوستی زیبا دغدغه بسیاری از خانم‌هاست. در ادامه چند راهکار ساده آمده تا مشخص شود که چگونه می‌توان پوست زیباتری داشت.

چگونه پوست زیباتری داشته باشیم؟
چگونه پوست زیباتری داشته باشیم؟

چطوری جای زخم، جوش و .. رو از روی پوست از بین ببریم؟ آب پیاز فوق العاده عمل می‌کند؛ ۳بار در روز پنبه‌ای را آغشته به آب پیاز کنید و روی موضع قرار دهید تا زمانی که خشک شود.

چطور چین و چروک را از بین بیریم؟ اگر نگران ظاهر شدن نشانه‌های پیری بر روی پوستتان هستید، یک سفیده‌ی تخم مرغ را هم بزنید تا کف کند با استفاده از براش نرم (یا پنبه) سفیده را روی صورتتان بزنید و بعد از ۲۰ الی ۲۵ دقیقه آنرا با آب سرد بشویید. (دو بار در هفته) پوستتان روشن می‌شود و چین و چروک آن کاهش پیدا خواهد کرد.

لطافت پوست با روغن آرگان

برای داشتن پوستی لطیف شب‌ها با روغن آرگان پوستتان را مرطوب کنید. روغن آرگان به سرعت جذب پوست می‌شود و به هیچ عنوان پوستی چرب به جا نمی‌گذارد. ابتدا پوست صورت خود را با یک پاک کننده طبیعی تمیز کنید و سپس یک قطره از این روغن را به کف دستهایتان بمالید.

در مرحله آخر با حرکات دایره‌ای شکل کف دستانتان، آن را به صورت و گردنتان بمالید و کمی ماساژ دهید. این روغن بسیار ملایم و بی خطر است و می‌توانید از آن در اطراف چشمانتان هم استفاده کنید.

سفید کردن پوست با آبلیمو نیز امکان پذیر است. که می‌توان نواحی مختلف آن را سفید کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آویشن

در دنیای امروز و با صنعتی شدن جوامع نیاز انسان به تغذیه سالم و استفاده از محصولات گیاهی و ارگانیک بیشتر حس میشود، ما در فروشگاه اینترنتی آویشن در تلاشیم تا بهترین محصولات را با قیمت مناسب از دل طبیعت به دست شما برسانیم.

اطلاعات تماس
  • 011430***** - 093564*****
[نمایش اطلاعات]