اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811124459611675

انتخاب رشته پزشکی کنکور 99

کد: 139811124459611675

http://bit.ly/31pbdQb

، تهران , (اخبار رسمی): ادغام انتخاب رشته رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی دانشگاه‌های آزاد وسراسری به منظور جلوگیری از پذیرش غیرقانونی دانشجویان رشته‌های پزشکی از کنکور سراسری سال 99 به بعد به صورت یکجا و با دریافت دفترچه راهنما انجام خواهد شد.

انتخاب رشته پزشکی کنکور 99
هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 چند است؟

با توجه به اطلاعیه ارائه شده در سایت سازمان سنجش مربوط به ثبت نام آزمون سراسری 99 به منظور جلوگیری از پذیرش‌های غیرقانونی در قالب پذیرش رشته های بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی و همچنین تمرکز بیشتر بر تعداد ظرفیت‌های پذیرش شده انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری در رشته‌های مذکور‌همزمان باهم و در یک روز در دفترچه 2 انجام خواهد شد.

تمامی داوطلبان می‌توانند در صورت حدنصاب رسیدن نمره خام آنها و یا تراز نمره بالا 6500 در این انتخاب رشته شانس خود را برای پذیرش درکنکور سراسری 99 آزمایش کنند.

نکته قابل توجه در اطلاعیه سنجش

تمامی افرادی که تغییر رشته غیرقانونی در دانشگاه آزاد انجام داده‌اند مورد قبول نخواهند بود و انتخاب رشته آنها به حالت قبلی برگردانده خواهد شد. تسهیلات در نظر گرفته شده برای اعضای هیات علمی دانشگاه در نظر گرفته شده بود لغو و تمامی افراد در این مقطع و رشته‌ها مجاز به تحصیل نخواهند بود.

زمان اجرا قانون ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری در 4 رشته

طبق اطلاعات برگرفته شده از سازمان سنجش قانون ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری از سال تحصیلی 99-00 انجام خواهد شد. خبرهای تکمیلی در این زمینه به زودی در کانال تلگرام و ایستاگرام موسسه مشاوره تحصیلی درخت دانش اعلام خواهد شد.

انتخاب رشته تمامی رشته‌ها به غیر از رشته‌های دانشگاهی پزشکی و پیراپزشکی همانند سال‌های گذشته انجام خواهند شد و داوطلبان می‌توانند انتخاب رشته خود را در زمان مقرر شده انجام دهند. انتخاب رشته کنکور سراسری 99 را می‌توانید با خیال آسوده به مشاوران درخت دانش بسپارید.

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99

اولین گام ثبت نام کنکور 99 ورود به سایت ثبت نام کنکور سراسری 99 به آدرس سایت سازمان سنجش است که لینک مستقیم آن را در انتهای مقاله بعد از یادگیری مطالب آموزشی برای دسترسی سریع قرار داده شده اما خرید کارت اعتباری کنکور سراسری برای تمامی گروه‌های آزمایش در قسمت خرید کارت در بخش سراسری است که با ورود به سایت سنجش قسمت سراسری کلیک بر روی خرید کارت انجام خواهد گرفت.

نحوه خرید کارت ثبت نام کنکور دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی 99

در قسمت خرید کارت بعد از انتخاب گروه اصلی و پرداخت هزینه ثبت نام در سایت، گزینه پیام نور و غیر انتفاعی را نیز انتخاب و جداگانه هزینه ثبت نام آن را پرداخت خواهیم کرد.

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 1399

هزینه ثبت نام کنکور 99 برای گروه‌های اصلی 28000 تومان است و برای دانشگاه پیام نور مبلغ 12000 تومان که بعد از پرداخت هزینه می‌توانید سریال ثبت نام را دریافت و با وارد کردن کد ملی وارد صفحه ثبت نام خود شوید توصیه می‌شود برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و دریافت شرایط ثبت نام و تحصیل مججد سهمیه‌ها و درصد سوابق تحصیل و نحوه وارد کردن معدل با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید و یا تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

کنکور سراسری 99 تفاوت‌هایی با کنکور سال‌های گذشته در برگزاری و همچنین درج سهمیه‌ها و میزان تاثیر آنها، بیشتر شدن تعداد داوطلبان نظام جدید و .. ادغام انتخاب رشته سراسری و آزاد و دانشگاه‌های پردیس در رشته‌های پزشکی که توصیه می‌کنیم برای برداشتن اولین گام یعنی ثبت نام کنکور سراسری 99 تا انتهای مقاله را مطالعه و از کارشناسان درخت دانش مشاوره بگیرید.

زمان ثبت نام کنکور سراسری اعلام شد 99

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 سال تحصیلی 1399-1400 از تاریخ 16/11/98 آغاز و تا تاریخ 24 اسفند ماه 98 ادامه خواهد داشت. (براساس اطلاعات سایت سازمان سنجش) داوطلبان برای اینکه با خیال راحت و اسوده ثبت نام خود را انجام دهند می‌توانند با مشاورین تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاوره تحصیلی درخت دانش

درخت دانش : سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش پشتیبان شما در طول فرآیند تحصیل می باشد، این مجموعه در نظر دارد با ارائه ی مستندات و بیان و بازتعریف مساله، مسائل و دغدغه های فکری تحصیلی شما را بررسی کرده و در مواجهه با آنها در کنار شما همچون درختی تنومند، با اقتدار ایستاده است و در امر ضرورت مشاوره انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برنامه ریزی هدایت تحصیلی با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه در کنار شما خواهد بود.

اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش