کد: 139811124460714437

راهکار جدید و نوآورانه برای قبولی در آزمون‌های زبان دکتری

کد: 139811124460714437

http://bit.ly/2tB20aK

، تهران , (اخبار رسمی): سایت TheEnglishToday ویدیوهای اموزشی در حوزه‌ی گرامر و کتاب لغات ویژه‌ی آزمون‌های زبان دکتری شامل EPT و MSRT دارد به داوطلبان این آزمون کمک شایانی می‌کند. روزانه افراد زیادی برای مشاهده‌ی نمونه سوالات آزمون ای پی تی و نمونه سوالات آزمون ام اس ار تی وارد این وب سایت می‌شوند.

راهکار جدید و نوآورانه برای قبولی در آزمون های زبان دکتری
کتاب لغات آزمون های ای پی تی و ام اس ار تی شامل 900 لغت پرتکرار ازمون های قبلی با 95 درصد تشابه

استاد پورفخار با ضبط ویدیوهای اموزشی در حوزه ی گرامر و نوشتن کتاب لغات ویژه ی آزمون های زبان دکتری شامل EPT و MSRT در حوزه ی وب توانسته است به داوطلبان این آزمون کمک شایانی کند. روزانه افراد زیادی برای مشاهده‌ی نمونه سوالات آزمون ای پی تی و نمونه سوالات آزمون ام اس ار تی وارد این وب سایت می‌شوند. 

اما در کنار کتاب لغات پرتکرار آزمون‌های سال پیش، ایشان اموزش گرامر ازمون EPT و MSRT خود را در 13 ساعت ارائه می‌دهند که معتقدند برای درست جواب دادن به سوالات گرامر این دو آزمون کافی است. اما ایشان پا عقب نگذاشتن و باز هم جلوتر رفتند و با برگزاری کلاس‌های آنلاین برای جمع بندی قبل از هر آزمون، توانستند به مشکل بزرگی که قبل از این وجود داشت و داوطلبین قبل از هر آزمون استرس می‌گرفتند تا حدی کمک کنند. 

اما ایشان باز هم ادامه دادند و دوره‌ی جدید برگزاری کلاس‌های آنلاین خصوصی را راه اندازی کردند که به نوبه‌ی خود توانست رابطی باشد بین کسانی که در شهرستان‌ها در حال تحصیل هستند و به شهر تهران دسترسی ندارند. بدین صورت هر داوطلب و از هر جای ایران می‌توانست که با ایشان کلاس خصوصی داشته باشد. 

اما از این نباید بگذریم که استاد پورفخار با این حال که در این چند سال تجربه ی فراوانی از تدریس خصوصی به دانشجویان با سطح زبان مختلف داشته است، همچنان امکان مشاوره‌ی رایگان را در سایت گذاشته است تا داوطلبان به کمک ایشان بتوانند تا راه درست قبولی در ازمون دکتری را پیدا کنند. 

جالب این که توصیه‌ی اول استاد پورفخار به سایر دانشجویان این است که در ابتدا باید برای داوطلبین ازمون ای پی تی، نمونه سوالات ازمون EPT و یا برای داوطلبین ازمون ام اس ار تی، نمونه سوالات ازمون msrt را مطالعه و سپس به سراغ سایر منابع اموزشی بگردند. 

در حال حاضر هم ایشان در حال اضافه کردن یک بخش جدید به سایت هستند تا داوطلبین بعد از مطالعه بتوانند با شرکت در ازمون‌های انلاین سطح خود را بسنجند و متناسب با مشکلات به بررسی و رفع ایرادات بپردازند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وبسایت TheEnglishToday

آموزش زبان انگلیسی

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش