اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811124460913782

تخفیف‌ 80 درصدی بیمه بدنه خودرو همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

کد: 139811124460913782

http://bit.ly/2GRErxo

، تهران , (اخبار رسمی):  طرح تخفیف 80 درصدی بهار تا بهار بیمه بدنه خودروی بیمه پارسیان به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و پیشواز بهار طبیعت از 12 بهمن 1398 آغاز وتا پایان فروردین 1399 ادامه دارد.

تخفیف‌80 درصدی بیمه بدنه خودرو همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی
طرح تخفیف 80 درصد بیمه بدنه خودرو بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری 09352122210

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان، جشنواره تخفیف‌های ویژه بیمه بدنه شرکت بیمه پارسیان با عنوان طرح تخفیف 80 درصدی بهار تا بهار بیمه بدنه خودروی بیمه پارسیان به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و پیشواز بهار طبیعت و در دوره زمانی 12 بهمن 98 تا 31 فروردین 99 برگزار می‌شود.

پیرو استقبال مردم کشور از طرح تخفیف بیمه بدنه احسان بیمه پارسیان که تا پایان دی ماه 1398 اجرا شده بود، مشتریان در مدت این جشنواره نیز می‌توانند بیمه بدنه انواع وسایل نقلیه موتوری شامل خودروهای سواری،  اتوکار، بارکش (با ظرفیت تناژ بالای 5 تن) ، کشاورزی و ساختمانی با سال ساخت کمتر از ده سال  را از طریق نمایندگی رسمی ظهیری سروری کد 503683 و با تخفیف 50 تا 80 درصد تهیه کنند.

نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان مشتری مداری، حمایت از همه اقشار جامعه و افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌های تخفیفی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

در این طرح تخفیفی به خودروهای با سال ساخت کمتر از ده سال به ترتیب زیر تخفیف تعلق می‌گیرد:

  •  خودروهای با قیمت کمتر از 70 میلیون تومان کارکرده  50 درصد
  • خودروهای با قیمت بیشتر از 70 کیلیون تومان کارکرده 60 درصد

در هر کدام از موارد بالا در صورتی که خودرو صفر کیلومتر باشد 20 درصد دیگر به تخفیف‌های فوق اضافه می‌شود. یعنی خودروهای صفرکیلومتر با قیمت کمتر از 70 میلیون تومان 70درصد تخفیف و خودروهای صفرکیلومتر با قیمت بیش از 70 میلیون تومان 80 درصد تخفیف ارائه می‌شود.

لازم به توضیح است که تخفیف‌های ارائه شده به همه خودروهای بدون تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه دارای شرایط فوق تعلق می‌گیرد. همچنین در این طرح کلیه پوشش‌های کامل و اضافی بیمه بدنه خودرو ارائه می‌شوند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، استعلام قیمت و تهیه بیمه نامه در سراسر ایران با امکان بازدید اولیه در محل شما و ارسال رایگان بیمه نامه، می‌توانند با نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان از طریق وبسایت www.parsianagent.com در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری

نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان با مدیریت علیرضا ظهیری‌ سروری افتخار دارد تا مشاور و ارایه‌ دهنده‌ انواع‌ خدمات بیمه ای، بیمه‌نامه‌ مهندسی، باربری، مسئولیت، اتومبیل، درمان‌ مسافرتی، درمان‌ و حوادث‌ گروهی و عمر و سرمایه‌گذاری شما در سراسر کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه