اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811134461714444

جهت جلوگیری از سوء استفاده از نام تجاری کسب و کار آن را ثبت کنید

کد: 139811134461714444

http://bit.ly/2SgdxEX

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت برند و علامت حساس‌تر شده و بیشتر از قبل نیاز به ثبت نشان تجاری کسب و کارها حس می‌شود، سودجویانی که آماده‌اند تا سریع و یک شبه کسب و کار شما را به همراه خود ببرند، گویی این نام و نشان ابتدا به نام ایشان بوده است. 

جهت جلوگیری از سوء استفاده از نام تجاری کسب و کارتان ، آن را ثبت نمایید
ثبت برند و علامت تجاری با موسسه حقوقی آرکا

اگر فعالیت‌های تجاری شما تحت یک برند یا نام تجاری خاص است که هنوز آن را ثبت نکرده‌اید در اولین فرصت، جهت جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از نام تجاری شما، برای ثبت آن برند، علامت و نام تجاری اقدام کنید.

در آمریکا، اروپا و کشورهای توسعه یافته، موسسات حقوقی بزرگی برای ثبت برند وجود دارد و در هر لحظه هزاران برند جدید در سراسر دنیا برای اشخاص حقیقی و حقوقی به ثبت می‌رسد.

حتی بسیاری از کمپانی‌های بزرگ دنیا برای هر یک از انواع محصولات یا خدمات جدید خود یک برند جدید ثبت می‌کنند و از این طریق تبلیغات هدفمند تری را برنامه ریزی می‌کنند و مانع از مشکلات احتمالی می‌شوند.

در ایران شرایط فرق می‌کند و متاسفانه برخی اشخاص حقیقی و حقوقی به اندازه کافی به ثبت برند و نشان تجاری خود اهمیت نمی‌دهند و همواره در معرض این خطر هستند که روزی مالکیت برند خود را از دست بدهند و فرد و اشخاص دیگری نام کسب و کار آنها را تصاحب کنند

ثبت برند

ثبت برند و علامت حساس‌تر شده و بیشتر از قبل نیاز به ثبت نشان تجاری کسب و کارها حس می‌شود، سودجویانی که آماده‌اند تا سریع و یک شبه کسب و کار شما را به همراه خود ببرند، گویی این نام و نشان ابتدا به نام ایشان بوده است. پس بهتر است دست به کار شوید و ثبت برند کسب و کار خود را با یک موسسه حقوقی که جواب گوی شما باشد و منصف باشد، انجام دهید.

ثبت علامت

ثبت آرکا کارشناسان حقوقی را دارد و مدیر عامل آن وکیل پایه یک دادگستری است، با بررسی اشخاص حقوقی و حقوقی مشهور و نام آوازه‌ای که در این موسسه ثبت علامت تجاری انجام دادهاند متوجه خواهید شد که موسسه معتبری را برگزیده‌اید.

ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری یا همان برند با ثبت در سطح بین المللی می‌تواند باعث پیشرفت کارخانه یا همان تولید کننده شود و در حوزه بین المللی نیز جایگاهی ویژه برای خود داشته باشد. بهترین روش برای اینکه بتوان یک برند مناسب در سطح ملی یا بین المللی داشت این است که در قسمت اول کیفیت را بالا برد و در قسمت بعدی تبلیغات گسترده داشت و اینکه بتوانیم بازار مصرف را بشناسیم و نیازهای مصرف کنندگان را بدانیم سپس بتوان جایگاه خود را در بین مصرف کنندگان خاص خود پیدا کرد. این خود به خود مشتریان وفادار را ایجاد می‌کند و این به نوبه خود یک تبلیغ بدون هزینه است.

مدارک برای ثبت برند

اگر به صورت حقیقی برای ثبت علامت اقدام شود، کپی شناسنامه و کارت ملی مالک برند و جواز مربوطه نیاز است.

اگر به صورت حقوقی برای ثبت نشان تجاری اقدام شود، آگهی تاسیس شرکت، مدارک شناسایی مدیرعامل و جواز فعالیت مورد نیاز است و پروسه ثبت نشان تجاری حدودا ۶۰ روز کاری است.

وجود کارت بازرگانی برای ثبت علامت

قبلا کارت بازرگانی در قوانین اداره به عنوان جواز محسوب می‌شده است. اما اکنون در پروسه ثبت نشان تجاری ارائه جواز فعالیت ضروری است و در صورت لاتین و یا بی معنی بود برند (نداشتن معنی در فرهنگ نامه لغت دهخدا) دریافت کارت بازرگانی و یا عضویت اتاق یازرگانی ضروری است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می‌توانند به سایت موسسه حقوقی آرکا مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی آرکا

موسسه ثبتی و حقوقی آرکا فعال در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت برند ، تغییرات شرکت ، اخذ رتبه ، ایزو و ... با بهره گیری از با تجربه ترین مشاورین و کارشناسان حقوقی در خدمت شما عزیزان می باشد.

اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | حقوقی و قانون