اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811134462113628

دنیا همه را می‌‌شکند! اما پس از آن، خیلی‌ها جای شکستگی‌ قوی‌تر می‌شوند

معرفی کتاب صوتی وداع با اسلحه

کد: 139811134462113628

http://bit.ly/2SwCD2x

، تهران , (اخبار رسمی): از ویژگی‌های بارز نسخه صوتی کتاب وداع با اسلحه، تیپ‌سازی گویندگان است. موسیقی این اثر، هم بیانگر آشفتگی جنگ است و هم به خوبی دلدادگی را به مخاطب منتقل می‌کند. نسخه صوتی دیجیتال این کتاب را می توان با تخفیف ویژه 40 درصد تهیه کرد.

معرفی کتاب صوتی وداع با اسلحه
کتاب صوتی وداع با اسلحه

اوایل جنگ جهانی اول، زمانی که خشونت در دنیا در حال افزایش است، فردریک هنری، داوطلب یگان آمبولانس ارتش ایتالیا، و پرستار کاترین بارکلی، برای حفظ عشق خود در تلاشند. شخصیت‌های رمان وداع با اسلحه اثر ارنست همینگوی بیش از آنکه در تکاپوی داستانی عاشقانه باشند، در جبهه های متعددی با جدایی، سرخوردگی و هویت خود در جنگ هستند.

از این کتاب دو فیلم نیز با همین نام ساخته شده است که گری کوپر، برنده‌ی جایزه‌ی اسکار نیز نقش هنری فردریک را بازی کرده است. این کتاب را مترجم پرآوازه‌ی ایرانی، نجف دریابندری، برنده‌ی جایزه تورنتون وایدلر از آکادمی هنر و ادبیات آمریکا ترجمه کرده است. جالب است بدانید ارنست همینگوی نویسنده نامدار آمریکایی خود مانند شخصیت رمان وداع با اسلحه در جنگ جهانی اول راننده آمبولانس بود.

نسخه صوتی این کتاب در سال 1398 از سوی موسسه «نوین کتاب گویا» ناشر کتاب‌های صوتی منتشر شده است. گویندگان نسخه‌ی صوتی این کتاب، علی عسکری و سحر حق‌شناس هستند. از ویژگی‌های بارز این اثر، تیپ‌سازی و تغییر لحن گویندگان است. زیرا که به شنونده کمک می‌کند تا شخصیت‌ها به خوبی تفکیک شده و دیالوگ‌های طولانی موجب آشفتگی او نشوند.

 سحر حق‌شناس در نقش پرستاری است که ابتدا نقش چندان پر رنگی ندارد. او در بیمارستان جنگ‌زده‌ها حضور سایه‌واری داشته و به مرور به شخصیت مهم داستان تبدیل می‌شود. به گونه‌ای که فردریک در هوای او دیگر سر از پا نمی‌شناسد. رامین وطن‌نیا، میکس و مسترینگ موسیقی این کتاب صوتی را بر عهده داشته است. موسیقی این اثر، هم بیانگر آشفتگی جنگ است و هم به خوبی دلدادگی را به مخاطب منتقل می‌کند.

علاقه مندان می‌توانند برای خرید کتاب صوتی وداع با اسلحه با تخفیف ویژه 40 درصدی اقدام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نوین کتاب گویا

موسسه نوین کتاب گویا در سال ۱۳۸۶ با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، باهدف تولید و تکثیر کتاب‌های گویا تاسیس شد و به عنوان اولین موسسه‌‌ای که به طور تخصصی در ایران به کار تولید و انتشار کتاب گویا می‌پردازد، با مدیریت فاطمه محمدی، شروع به کار کرد. کاری که سال‌هاست در کشورهایی همچون فرانسه، آلمان، انگلستان و بسیاری اقلیم‌های صاحب فرهنگ به روالی مرسوم و گریز‌ناپذیر تبدیل شده است: اینکه به همراه نسخه مکتوب، نسخه صوتی آن نیز منتشر شود. احیای سنت قصه‌گویی و به تبع آن شوق خواندن و دانستن، دغدغه‌ای بود که ما «نوین کتاب گویا»یی‌ها را بر آن داشت تا به یاری کتاب گویا، دوباره حریص لمس گرمای مطبوع تن کتاب‌ها شویم و کتاب‌هایی را که شاید سالهاست گوشه فراموشی کتابخانه‌هامان مانده‌اند دستمان بگیریم، خاطره تماشای رقص واژه‌ها روی خطوط کاغذ را از نو به یادهامان بیاوریم و ذهن کمی آشفته‌ این روزهایمان را دوباره به نوازش سر انگشتان واژه‌ها بسپاریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]