اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811144464314461

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

کد: 139811144464314461

http://bit.ly/38nP6Mk

، تهران , (اخبار رسمی): قبل از آموزش سئو سایت لازم است معنای سئو را بدرستی درک کرد و به عبارت دیگر، بدون هیچگونه ابهام بتوان به این سوال پاسخ داد که سئو چیست؟

آموزش سئو
مقالات آموزش سئو با کافه سئو

گام اول سئو چیست؟

سئو چیست؟ سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به مجموعه فرآیندی گفته می‌شود که تلاش می‌کند تا بر اساس فاکتورهای معرفی شده توسط موتورهای جستجو سایت را استاندارد کند.

درک درست آموزش سئو زمانی میسر است که بتوانید با روال کار موتورهای جستجو آشنا باشید. موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو و غیره هر یک بر اساس الگوریتم های مختلفی فعالیت داشته و صفحات مختلف سایت‌ها را رتبه بندی می‌کنند. از آنجا که موتورهای جستجو گوگل بیشترین کاربرد را دارند، در نتیجه اغلب سئوکاران سایت‌ها را برای این گروه از موتورها بهینه می‌کنند.

البته افرادی در سئو موفق هستند که تمام موتورهای جستجو را مد نظر داشته باشند. در ابتدای راه برای شروع سئو بهتر است الگوریتم‌های مختلف مانند پنگوئن و مرغ مگس خوار و غیره که در رتبه بندی سایت‌ها نقش مهمی دارند را بشناسید. البته در گام‌های ابتدایی آموزش سئو نیاز به شناخت تمام جزئیات آنها نیست و بهتر است روال کلی نحوه عملکرد آنها را بدانید.

برای درک بهتر نحوه عملکرد موتورهای جستجو بهتر است با دو واژه crawling و indexing آشنا شد. بعد از ایجاد یک صفحه در سایت خزنده‌های موتورهای جستجو وارد آن صفحه شده و تمام بخش‌های آن را براساس فاکتورهای مختلف تجزیه و تحلیل می‌کنند. در صورت نبود اشکال در ساختار کلی، صفحه اصطلاحا index می‌شود و در لیست صفحات شناخته شده توسط موتورهای جستجو قرار می‌گیرد.

گام‌های آموزش سئو به طور خلاصه به شرح ذیل است:.

  • گام دوم: سئو تکنیکال
  • گام سوم: شناسایی کلمات کلیدی هدف
  • گام چهارم : سئو داخلی
  • گام پنجم : سئو خارجی
  • گام ششم: تجزیه و تحلیل فعالیت‌های سئو

مجموعه کافه سئو با سال‌ها تجربه در حوزه آموزش سئو و بهینه سازی سایت‌های مختلف، تجربیات خود را در بخش مقالات سایت cafeseo.ir به اشتراک گذاشته تا همه در موفقیت هم نقش مثبتی داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کافه سئو

خانواده کافه سئو بر ستون های نظم، تجربه، علم و مشتری مداری ملموس بنا شده و خود را موظف می داند در زمینه طراحی سایت، سئو، ساخت و طراحی نرم افزار، اپلیکیشن، بازی و پرتال اختصاصی به مشتریانش خدمات با کیفیت ارائه داده و زمینه رشد خود و آنان را فراهم آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]