اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981114446477871

یک سمینار آموزشی که به مدت دو ساعت نکات فنی و کاربردی متفاوتی را می‌آموزید

آشنایی با معماری داخلی و اصول چیدمان مبلمان

کد: 13981114446477871

http://bit.ly/2GYgYLe

، تهران , (اخبار رسمی): سمینار معرفی حرفه‌ی جدید معماری داخلی که به کمک ارائه طرح‌های دقیق و کاربردی و با در نظر گرفتن شرایط اجرا، هزینه پروژه‌ها را به شدت کاهش می‌دهد و منجر به حفظ سرمایه برای کارفرما و جذب پروژه‌های جدید برای طراحی و مجری می‌شود.

آشنایی با معماری داخلی و اصول چیدمان مبلمان
سمینار آموزشی آشنایی با معماری داخلی و اصول چیدمان مبلمان

امروزه معماری داخلی امروزه در حوزه ساخت و ساز و دکوراسیون بسیار مورد استقبال طراحان قرار گرفته است و به بخش کلیدی برای پروژه‌های مهم و بزرگ تبدیل شده است.

بسیاری از مهندسان معمار و حتی مهندسان عمران یا سایر کسانی که در حوزه ساخت و ساز و به خصوص دکوراسیون مشغول فعالیت هستند، در حال آموزش دیدن دوره‌های طراحی داخلی هستند.

این دانش علاوه بر ساختمان مسکونی برای فضاهایی مثل کافه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و ... نیز بسیار کاربردی و پراهمیت است. موسسـه سـرا طی یک سمینار آموزشی دو ساعته تصمیم دارد تا اطلاعات جدید و متفاوتی در خصوص معماری داخلی در اختیار مهندسان قرار بدهد.

برخی از سرفصل‌های آموزشی این سمینار عبارتند از:

  • آشنایی با اصول معماری داخلی
  • روانشناسی برخورد در جذب کارفرما
  • شناخت ویژگی های مصالح و کاربرد آن برای هر فضا
  • آشنایی با اصول ارگونومی
  • اصول نورپردازی در طراحی فضاهای مختلف

سخنران سمینار مهندس پیمان فاضلی‌راد است و حضور در این سمینار برای تمام افراد به صورت رایـگـان است.

سمینار آشنایی با معماری داخلی و اصول چیدمان مبلمان در دفتر موسسه سرا واقع در شهر تهران (محدوده مترو قلهک) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت مشاهده روز و ساعت سمینار و رزور ثبت‌‌‌‌نام از طریق لینک زیر اقدام کنند:

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش