اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811144465314003

آغاز ثبت نام کنکور سراسری 99

کد: 139811144465314003

http://bit.ly/372ctcS

، تهران , (اخبار رسمی): براساس اطلاع رسانی قبلی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام کنکور سراسری 99 از تاریخ 1398/11/16 آغاز شده و تا تاریخ 1398/11/24 ادامه می‌یابد. داوطلبان آزمون سراسری سال 99 باید در این فرصت ثبت نام اینترنتی خود را انجام داده و رسید ثبت نام کنکور خود را دریافت کنند.

آغاز ثبت نام کنکور سراسری 99
آغاز ثبت نام کنکور سراسری 99

ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 99 امسال در تاریخ 98/11/16 الی 98/11/24 انجام می‌شود. تمامی دانش آموزان سال دوازدهم نظام جدید و یا دیپلم‌های نظام قدیم که قصد انجام ثبت نام در آزمون سراسری را دارند باید در این تاریخ ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند.

در زمان ثبت نام آزمون سراسری 99 مواردی از قبیل دریافت کد سوابق تحصیلی دانش آموزان و داوطلبان کنکور و وارد کردن کد سوابق تحصیلی برای استفاده از تأثیر سوابق تحصیلی بسیار حائز اهمیت است. وارد کردن کد سوابق تحصیلی در ثبت نام کنکور برای کسانی که مشمول قانون اعمال سوابق تحصیلی هستند امری واجب و ضروری است. وارد نکردن کد سوابق تحصیلی باعث می‌شود ثبت نام داوطلب در کنکور 99 بدرستی انجام نگیرد.

در واقع بدون وارد کردن کد سوابق تحصیلی امکان ثبت نام در کنکور سراسری 99 برای داوطلبان وجود ندارد. پس بنابراین باید به این نکته توجه ویژه‌ای کرد. برای آشنایی بیشتر با قانون اعمال سوابق تحصیلی در کنکور و همچنین نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی مقاله دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 99 مرکز مشاوره باخه را مطالعه کنند.

نکته مهم دیگر در خصوص ثبت نام مسئله دریافت کد سهمیه ایثارگران و رزمندگان کنکور 99 است. تمامی کسانی که طبق قوانین موجود در دفترچه ثبت نام کنکور سازمان سنجش آموزش کشور حائز استفاده از سهمیه‌های ایثارگران و رزمندگان و همچنین سایر سهمیه‌های موجود در کنکور سراسری هستند که باید کد سهمیه ایثارگران و رزمندگان خود را در هنگام ثبت نام وارد کنند.

این کد یک کد 12 رقمی است که با استفاده از این کد شما می‌توانید از سهمیه ایثارگران و رزمندگان بهره مند شوید. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با قانون سهمیه ایثارگران و رزمندگان، تأثیر سهمیه رزمندگان و ایثارگران در کنکور سراسری و یا دریافت کد سهمیه ایثارگران و رزمندگان به سایت مرکز مشاوره باخه مراجعه کنید.

پس از وارد کردن تمامی اطلاعات لازم در ثبت نام کنکور 99 برای شما یک رسید ثبت نام صادر می‌شود که شما باید این رسید را تا پایان مراحل انجام ثبت نام کنکور سراسری نزد خود نگه دارید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره باخه

همه انتخاب بد داشتن ، ماهم از این قاعده مستثنی نبودیم ، ولی انتخاب‌های بد گاهی خاطرات تلخی را برایمان بجا گذاشته خیلی طول کشید تا فهمیدیم کنار هم کمتر خطا می کنیم تخصص،تجربه و دلسوزی سه اصلی هست که مشاوران باخه را گرد هم اورده تا خاطره خوبی را از انتخاب هایتان برایتان بجا بگذاریم. باخه در لغت به معنی لاک‌پشت و لاک‌پشت نماد آینده‌نگری، دانایی و صبوری می‌باشد. فکر میکنم با توجه به اسم و اصالتمون کاملا روشن و واضح شد که چطور افرادی در گروه ما فعالیت دارند. “انتخاب” یک مفهوم گسترده را برای گروه ما دربرمی گیرد. شروع کردن یک فعالیت تحصیلی و آکادمیک، یک فعالیت اقتصادی، طی کردن یک مسیر حقوقی،انتخاب بهترین مشاور برای راهنمایی در رسیدن به یک هدف مصداق های کلی از یک انتخاب اند… همه و همه ی ما برای یک هدف تلاش می کنیم:ساختن یک خاطره خوب از یک انتخاب درست برای شما. اگر به دنبال افرادی می گردید که علاوه بر تخصص و تجربه و تعهد ،صادقانه ترین و بهترین مسیر را به شما نشان دهند باخه ، احتمالا بهترین گزینه برای شماست باخه، خاطره خوب انتخاب

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش