کد: 139811144465514138

انتخاب بهترین نوع لوستر

کد: 139811144465514138

http://bit.ly/38oqVxi

، تهران , (اخبار رسمی): در نظر گرفتن سبک کلی دکوراسیون، اندازه و میزان بزرگ و کوچکی محیط نصب لوستر و همچنین کاربرد مورد نظر برای آنها از جمله مواردی هستند که بر انتخاب تاثیرگذار هستند. مهم تر از همه اینکه، در نهایت این شما هستید که می‌توانید بر اساس سلیقه، روحیات و خواسته‌های خود بهترین مورد را انتخاب کنید.

بهترین نوع لوستر
انتخاب بهترین نوع لوستر

بهترین نوع لوستر 

در حالت کلی نمی‌توان پاسخ مشخص و ثابتی برای این سوال که بهترین نوع لوستر کدامند داشت. چون در انتخاب آنها لازم است به چند فاکتور مهم توجه شود تا انتخاب مناسبی داشت. به عبارت دیگر، ممکن است لوستر کلاسیک در یک مکان جلوه بسیار خوبی داشته و در مقابل، برای محیط دیگری گزینه مناسبی نباشد.

در نظر گرفتن سبک کلی دکوراسیون، اندازه و میزان بزرگ و کوچکی محیط نصب لوستر و همچنین کاربرد مورد نظر برای آنها از جمله مواردی هستند که بر انتخاب تاثیرگذار هستند. مهم تر از همه اینکه، در نهایت این شما هستید که می توانید بر اساس سلیقه، روحیات و خواسته‌هایتان بهترین مورد را از دنیای پر از تنوع لوستر انتخاب کنید. برای درک بهتر ویژگی های هر یک از انواع لوستر، بهتر است کمی با پرطرفدارترین آنها در دنیای امروز آشنا شوید.

لوسترهای کلاسیک

همان طور که از نام این گروه از لوسترها مشخص است، در سبک‌های کلاسیک طراحی شده و برای محیط‌هایی با چیدمان، رنگ بندی و دکوراسیون با این سبک سازگاری دارند. البته در چند سال اخیر این گروه از لوستر در انواع مختلف دیوارکوب، آباژوری، آویز و سقفی تولید و عرضه شده و برای محیط های مدرن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

از مهم ترین ویژگی‌های لوسترهای کلاسیک می‌توان به نوردهی بسیار زیبا و مجلل آنها اشاره کرد و به همین خاطر در پذیرایی و سالن‌های بزرگ کاربرد زیادی دارد. در خرید لوسترهای کلاسیک چند نکته را باید مد نظر داشته باشید که از مهم ترین آنها می‌توان به تعداد شاخه‌ها و جنس بدنه آنها اشاره کرد. به طوری که در محیط‌هایی با فضای گسترده از لوسترهایی استفاده می‌شود که دارای شاخه‌های بیشتری بوده و در نتیجه نورپردازی بالاتری خواهند داشت. بدنه لوسترهای کلاسیک در اغلب مواقع از جنس کریستال و یا فلزی است که بر همین اساس قیمت آنها متفاوت خواهد بود.  

لوستر مدرن

از متنوع ترین سبک‌های طراحی به کار رفته برای لوستر می‌توان به نوع مدرن آنها اشاره کرد که برای هر نوع سلیقه و خواسته انتخاب‌های زیادی در این گروه وجود دارد. لوستر مدرن در حالت کلی از یک سطح براق تشکیل شده که نورپردازی در آن به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. به عنوان مثال ممکن است صفحه‌های فلزی با طرح‌های کاملا مدرن از آن آویز بوده و یا کریستال‌های کوچک و بزرگ با شیوه‌های گوناگون در کنار هم شکل گرفته باشند.

از مهم ترین مزایای لوسترهای مدرن می‌توان به تنوع بسیار بالا در قیمت، طرح و شکل هر یک و نوردهی مناسب و قابل تنظیم  آنها اشاره کرد. به طوری که برای اتاق‌های کوچک، بزرگ و سالن‌های پذیرایی حق انتخاب بالایی را در اختیارتان قرار می‌دهد. این گروه از لوستر را حتی می‌توان در محیط‌های کاملا کلاسیک نیز به کار برد و جلوه مناسبی را برای سقف فراهم کرد.

لوستر اتاق خواب

نورپردازی در تمام بخش‌های منزل به دلایل مختلف اهمیت زیادی دارد و به شدت بر روحیات و احساسات افراد در آن محیط اثرگذار است. این مساله مخصوصا در اتاق خواب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای داشتن خواب مناسب باید به آن توجه زیادی داشت. لوسترهای اتاق خواب را می‌توان از گروه‌های مختلف کلاسیک، مدرن، فانتزی، چوبی، طبلی و حتی کریستالی انتخاب کرد. البته در صورتی می‌توان انتخاب درستی برای لوسترهای اتاق خواب داشت که در مرحله اول ویژگی‌های محیط را در نظر بگیرید.

میزان بزرگی فضای اتاق و ارتفاع سقف دو فاکتور بسیار مهمی هستند که در این شرایط باید مد نظر قرار داد. در حالت کلی بهتر است از لوسترهایی برای اتاق خواب استفاده کنید که تعداد شاخه‌های کمتر بوده و نورپردازی آنها رو به بالا باشد. علاوه براین، اغلب طراحان دکوراسیون ترجیح می‌دهند که لوسترهای اتاق خواب کوچک و کم نور باشند. برای اتاق خواب کودکان بهتر است علاوه بر جنبه نورپردازی، به فانتزی بودن آنها و تناسب رنگ بدنه آویز با دکوراسیون اتاق توجه شود. لوسترهای فانتزی برای اتاق خواب کودکان می‌تواند گزینه مناسب و جذابی باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وودهوم

محصولات فروشگاه وودوهوم شامل انواع لوستر شاخه ای ، لوستر برنزی ، لوستر شاخه ای لوکس ، لوستر شاخه ای کلاسیک ، ، آباژور ایستاده دکوری ،لوستر مدرن ، چراغ آویز مدرن ، لوستر ال ای دی ، لوستر سقفی ،میز و صندلی رستورانی ، لوستر سقفی کلاسیک ،‫انواع پاف جلو مبلی ، لوستر کریستالی ،دیوار کوب مدرن و لوکس ، لوستر آویز آشپزخانه روی کانتر و اتاق خواب،لامپ و سرپیچ دکوراتیو ، لوستر دیواری ، کریستال لوستر ودیوارکوب دکوراتیو و لوازم دکوراتیو اکسسوری و گلدان و ظروف سرامیکی و تابلو های مدرن می باشد

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل