اطلاعات تماس
  • 021281*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811154467013669

پیش به سوی وسایل نقیله سبز

محبوبیت روز افزون وسایل نقلیه برقی

کد: 139811154467013669

http://bit.ly/388iTZH

، تهران , (اخبار رسمی): در سال‌‎های گذشته اسکوترها فقط نوعی اسباب بازی و یا سرگرمی برای نوجوانان و جوانان بودند اما امروزه از آنجایی که مردم به دنبال راه‌هایی آسان‌تر و با دسترسی بهتری برای رفت و آمدهای خود هستند, موتورهای برقی و یا اسکوترها محبوبیت بیشتری میان بزرگسالان پیدا کرده‌اند.

محبوبیت روز افزون وسایل نقلیه برقی
فروش انواع موتور و دوچرخه برقی در مجموعه بزرگ الکتریک اسکوتر

دلیل این همه محبوبیت‌های روز افزون برای وسائل نقلیه برقی چیست؟

دنیای امروز در حال حرکت به سمت استفاده‌ی کمتر از سوخت‌های طبیعی و سازگاری بیشتر و مراقبت از محیط زیست است در نتیجه از مهم ترین دلایل محبوبیت موتورهای برقی، بی نیاز بودن از هرگونه سوخت روغن و یا فیلترهایی است که باید در یک دوره‌ی زمانی تعویض شوند.

شما می‌توانید به راحتی تا سرعت 50 الی 60 کیلومتر بر ثانیه حرکت کنید و در شلوغ ترین ساعات روز سریع‌تر از اتومبیل‌ها به مقصد خود برسید.

از دغدغه‌هایی مثل هزینه بنزین، محل پارک خودرو، ترافیک و .... به دور باشید.

همچنین، شاید در نگاه اول هزینه بالاتری برای موتور برقی خود بپردازید اما در بلندمدت متوجه خواهید شد که با توجه به هزینه‌ی سوخت و هزینه‌های جانبی موتورهای بنزینی و یا خودروها، در واقع هزینه‌ی زیادی را صرفه جویی کرده‌اید.

البته این واقعیت بدیهی است که هنوز نقاط ضعفی در این صنعت وجود دارد اما، با توجه به محبوبیت موتورهای برقی و رشد صعودیشان، در انتهای این رقابت، موتورهای برقی برنده‌ی این بازی هستند و هر روزه تعداد بیشتری از موتورهای برقی با امکانات و طرح‌های بیشتری به بازار عرضه خواهند شد.

مجموعه الکتریک اسکوتر همه روزه از ساعت 10:30 الی 21:30 آماده برای پذیرایی از علاقه مندان به بازدید از موتوربرقی‌های این مجموعه است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانندبه سات الکتریک اسکوتر مراجعه و یا از طریق شماره 28111211 (021) با مشاوران و کارشناسان متخصص در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

الکتریک اسکوتر

گروه بازرگانی و اقتصادی الکتریک اسکوتر به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه تامین وسائل نقلیه دوستار محیط زیست کوشیده است تا امکان استفاده هر بیشتر از این محصولات را برای مخاطبان افزایش دهد. هدف این مجموعه علاوه بر تامین انواع موتور سیکلت و انواع موتورهای برقی ،دوچرخه های برقی و انواع اسکوتورهای هوشمند برقی ، فرهنگ سازی و افزایش آگاهی در زمینه حمایت از محیط زیست و محیط شهری سالم با استفاده از تکنولوژیهای دوستار محیط زیست میباشد.

اطلاعات تماس
  • 021281*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

محیط زیست | سرگرمی و تفریح