کد: 139811154467114138

نحوه انتخاب لوستر آشپزخانه

کد: 139811154467114138

http://bit.ly/2uObZKI

، تهران , (اخبار رسمی): با نگاهی گذرا به لوسترهای موجود در بازار، کاملا پی به تنوع بالا در آنها خواهید برد. واقعیت این است که هر یک از انواع لوستر برای محیط‌های خاصی کاربرد داشته و نمی‌توان گفت کدام آویز را می‌توان همزمان در پذیرایی، آشپزخانه و محیط‌های تجاری و اداری به کار برد.

لوستر آشپزخانه
نحوه انتخاب لوستر آشپزخانه

چطور بهترین لوستر آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

با نگاهی گذرا به لوسترهای موجود در بازار، کاملا پی به تنوع بالا در آنها خواهید برد. واقعیت این است که هر یک از انواع لوستر برای محیط های خاصی کاربرد داشته و نمی توان گفت کدام آویز را می توان همزمان در پذیرایی، آشپزخانه و محیط های تجاری و اداری به کار برد. برای خرید آویز آشپزخانه لازم است چند نکته را مد نظر داشته باشید تا در نهایت از انتخابتان لذت ببرید.

  • توجه به ابعاد لوستر

در اغلب مواقع فضای اختصاص داده شده به آشپزخانه کمتر از سایر بخش‌های منزل است. در نتیجه باید توجه داشت، لوسترهایی را برای آن انتخاب کنید که ارتفاع و قطر زیادی نداشته باشند. چون این نوع لوستر باعث کوچکتر دیده شدن فضای داخلی خواهد شد و علاوه بر این، جلوه مناسبی نداشته و فضا شلوغ بنظر خواهد رسید.

علاوه بر ارتفاع سقف و بزرگی محیط، لازم است به میز غذاخوری که لوستر در بالای آن نصب می‌شود نیز توجه داشته باشید. در حالت کلی بهتر است لوسترهایی را انتخاب کنید که پایین‌ترین نقطه آنها تا سطح میز 30 تا 36 اینچ فاصله داشته باشد. علاوه براین، قطر لوستر حدود نصف تا دو سوم عرض میز باشد. در این صورت نور لامپ‌ها چشم افراد را اذیت نخواهد کرد و زیبایی مناسبی را به محیط می‌بخشد.

  • دقت در تمیز کردن لوستر

از مهم ترین نکاتی که در خرید لوستر آشپزخانه باید به آن توجه داشت، نحوه تمیز کردن آنها است. فضای آشپزخانه بخاطر سرخ کردن مواد غذایی و وجود رطوبت در هوا خیلی زود کثیف می‌شود. به طوری که لکه‌های روغن و چربی بر روی کابینت، میز غذاخوری و لوستر نمایان می‌شود. در نتیجه بهتر است گزینه‌هایی را انتخاب کنید که براحتی قابل تمیز کردن باشند و تا حد امکان از لوسترهای کریستالی استفاده نکنید.

  • رنگ لوستر

با توجه به سبک کلی به کار رفته در محیط آشپزخانه و رنگ کابینت‌ها که به شدت جلوه می‌کنند، باید بتوانید آویز مناسبی را انتخاب کنید. برخلاف لوسترهای کلاسیک که در رنگ محدودیت دارند، در لوسترهای فانتزی و اسپرت می‌توان تنوع رنگ بسیار بالایی را مشاهده کرد.

علاوه بر رنگ بدنه لوستر، بهتر است به رنگ لامپ‌ها نیز توجه داشته باشید. در حالت کلی بهتر است ترکیبی از رنگ سفید و زرد را برای این بخش در نظر بگیرید تا فضا کاملا آرامش بخش باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وودهوم

محصولات فروشگاه وودوهوم شامل انواع لوستر شاخه ای ، لوستر برنزی ، لوستر شاخه ای لوکس ، لوستر شاخه ای کلاسیک ، ، آباژور ایستاده دکوری ،لوستر مدرن ، چراغ آویز مدرن ، لوستر ال ای دی ، لوستر سقفی ،میز و صندلی رستورانی ، لوستر سقفی کلاسیک ،‫انواع پاف جلو مبلی ، لوستر کریستالی ،دیوار کوب مدرن و لوکس ، لوستر آویز آشپزخانه روی کانتر و اتاق خواب،لامپ و سرپیچ دکوراتیو ، لوستر دیواری ، کریستال لوستر ودیوارکوب دکوراتیو و لوازم دکوراتیو اکسسوری و گلدان و ظروف سرامیکی و تابلو های مدرن می باشد

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل