کد: 139811154467314138

لوستر فانتزی و مزایای آن

کد: 139811154467314138

http://bit.ly/2PBYrZB

، تهران , (اخبار رسمی): فضایی که برای پذیرایی از مهمان در نظر گرفته می‌شود، در اغلب مواقع مجلل ترین بخش از فضای مسکونی یا اداری خواهد بود.

لوستر فانتزی
لوستر فانتزی

لوستر فانتزی از جذاب‌ترین نمونه‌های لوستر است که سادگی، زیبایی و خلاقیت در طراحی را در کنار هم حفظ کرده است. استفاده از اشکال هندسی بسیار زیبا و مدرن باعث شده است تا این نوع آویز در محیط‌های مختلفی کاربرد داشته باشد. به همین منظور در ادامه ویژگی‌های لوستر فانتزی، نمونه‌های رایج، مزایا و نکات مهم در خرید آنها بررسی شده است.

لوستر فانتزی چیست؟

لوستر فانتزی همان طور که از نامش مشخص است به نوعی آویز و لوستر گفته می‌شود که طراحی آنها با اشکال هندسی کاملا متفاوت و خلاقانه انجام می‌شود. در این نوع لوستر خبری از شاخه‌های پر از کریستال با سبک‌های کلاسیک نیست و بیشتر ایده پردازی در طراحی مد نظر است. از دیگر ویژگی‌های مهم آویزهای فانتزی می‌توان به طراحی عروسکی با رنگ‌های جذاب آنها اشاره کرد که باعث می‌شوند تا انتخاب مناسبی برای اتاق کودکان به شمار روند.

مزایای خرید لوستر فانتزی

هر یک از لوسترهای موجود در بازار برای محیط های خاصی کاربرد داشته و ویژگی‌های منحصر به فردی نسبت به هم دارند. لوستر فانتزی که در چند سال اخیر به شدت در محیط‌های مختلف مسکونی و تجاری و اداری کاربرد پیدا کرده است، چند مزیت مهم داشته که عبارتند از:

تنوع بالا در طرح و رنگ: از مهم ترین دلایلی که خرید لوستر فانتزی را در اغلب مواقع بسیار پرطرفدار می‌کند، تنوع بالا در طرح و رنگ این نوع لوستر است. برخلاف لوستر مدرن و کلاسیک که از نظر رنگ تنوع بالایی ندارد، در نوع فانتزی آن دایره گسترده‌ای از طیف‌های رنگی را شامل می‌شود. در نتیجه براحتی می‌توان بر اساس هارمونی به کار رفته در دکوراسیون محیط نمونه‌های بسیار زیبایی از این نوع لوستر را انتخاب کنید.

علاوه بر رنگ، طرح‌های این نوع لوستر نیز بسیار زیاد بوده و برای هر سبک دکوراسیون حق انتخاب بالایی را فراهم کرده‌اند. به عنوان مثال، برای اتاق کودک با توجه به جنسیت و همچنین سن آنها می‌توان از انواع لوستر فانتزی با طرح‌های عروسکی انتخاب کرد. برای سایر محیط‌ها نیز می‌توان متناسب با هدف اصلی انتخاب‌های مناسبی داشت.

قیمت لوستر فانتزی

در حالت کلی می‌توان گفت در این نوع لوستر تجملات کمتری به چشم می‌خورد و کریستال و شاخه‌های برنزی مجلل در آنها به ندرت استفاده می‌شود. از آنجا که در طراحی این نوع لوستر بیشتر تمرکز بر روی استفاده از طرح و اشکال هندسی خلاقانه و نورپردازی آنها با led و لامپ‌های متنوع است، در نتیجه از نظر قیمت در حد نسبتا پایینی قرار دارند. ارزان بودن قیمت لوستر فانتزی نسبت به لوسترهای کلاسیک و مدرن یکی از بهترین مزایای این نوع آویز به شمار می‌رود.

انواع لوستر فانتزی

همان طور که اشاره کردیم، از مهمترین ویژگی‌های لوستر فانتزی، تنوع بسیار زیاد در طرح‌های آنها و کاربرد گسترده این نوع آویز در محیط‌های مختلف است. از بهترین و پرطرفدارترین انواع این گروه از لوسترها می‌توان به موارد زیر اشاره کزد:

لوستر فانتزی پذیرایی

فضایی که برای پذیرایی از مهمان در نظر گرفته می‌شود، در اغلب مواقع مجلل ترین بخش از فضای مسکونی یا اداری خواهد بود. البته سبکی که برای این محیط‌ها در نظر گرفته می‌شود با توجه به سلیقه افراد کاملا با هم متفاوت است. به طوریکه برخی سبک مدرن و ساده را ترجیح می‌دهند و برخی کلاسیک! تنوع بسیار بالا در طراحی لوسترهای فانتزی باعث شده است تا برای هر نوع سبک دکوراسیون گزینه‌های بسیار زیبایی را انتخاب کنید.

به عنوان مثال، در لوستر فانتزی پذیرایی می‌توان از نمونه‌هایی استفاده کرد که کریستال در آنها به کار رفته است. این گروه از لوستر ترکیب بسیار زیبایی را با استفاده از اشکال هندسی و کریستال‌ها ایجاد کرده و به همین خاطر محیط را بسیار زیبا خواهد کرد. علاوه براین، با انتخاب این نوع لوستر می‌توان تا حد زیادی در هزینه‌های خرید نیز صرفه جویی کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وودهوم

محصولات فروشگاه وودوهوم شامل انواع لوستر شاخه ای ، لوستر برنزی ، لوستر شاخه ای لوکس ، لوستر شاخه ای کلاسیک ، ، آباژور ایستاده دکوری ،لوستر مدرن ، چراغ آویز مدرن ، لوستر ال ای دی ، لوستر سقفی ،میز و صندلی رستورانی ، لوستر سقفی کلاسیک ،‫انواع پاف جلو مبلی ، لوستر کریستالی ،دیوار کوب مدرن و لوکس ، لوستر آویز آشپزخانه روی کانتر و اتاق خواب،لامپ و سرپیچ دکوراتیو ، لوستر دیواری ، کریستال لوستر ودیوارکوب دکوراتیو و لوازم دکوراتیو اکسسوری و گلدان و ظروف سرامیکی و تابلو های مدرن می باشد

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل