اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811154467414270

تفنگ میخکوب چیست؟

کد: 139811154467414270

http://bit.ly/2Smt2uS

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از ابزارهای بیسار پر استفاده در کارهای تعمیراتی و ساخت و سازها، میخکوب است، این ابزار به دلیل سهولت استفاده و بالا بردن سرعت انجام کارها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، و توانسته توجه زیادی را به خود جلب کند.

تفنگ میخکوب چیست؟
تفنگ میخکوب

یکی از ابزارهای بیسار پر استفاده در کارهای تعمیراتی و ساخت و سازها، میخکوب است، این ابزار به دلیل سهولت استفاده و بالا بردن سرعت انجام کارها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، و توانسته توجه زیادی را به خود جلب کند. در ادامه برخی از ویژگی‌های تفنگ میخکوب بررسی شده است.

انواع میخکوب‌ها بر اساس سایز

  • میخکوب کوچک

این میخکوب برای انجام کارهای کوجک و سبک و بیشتر برای کاربردهای نجاری استفاده می‌شود و طیف کاربری آن برای انجام کارهای سبک‌تر است و می‌توان به جای استفاده از چکش در نجاری از این محصول استفاده کرد.

میخکوب بزرگ

از میخکوب‌های بزرگ برای انجام فعالیت‌های فنی و کارهایی مانند نصب کردن سقف کاذب استفاده می‌شود، قیمت این محصول نسبت به انواع کوچکتر آنها بیشتر است اما طول عمر بالاتری دارد و می‌تواند طیف کارهای بیشتری را پوشش دهد و به عنوان میخکوب بتن هم شناخته می‌شود، این میخکوب با استفاده میخ و چاشنی کار می‌کند و انرژی لازم برای استفاده از آن توسط چاشنی تامین می‌شود.

نکاتی برای خرید میخکوب

پیش از خرید این محصول باید به نکاتی توجه کنید، این نکات شامل موارد زیر هستند. 

وزن مناسب 

اگر میخکوبی که خریداری می‌کنید وزن بالایی داشته باشد، ممکن است در زمان استفاده به عنوان مثال زمانی که روی چهارپایه در حال نصب سقف کاذب هستید تعادل شما را بهم بریزد و جابه جایی را نیز برای شما سخت کند.

قدرت دستگاه

این ابزار در انواع مختلف و با قدرت‌های متفاوتی تولید می‌شود، که کاربران باید در زمان خرید با توجه به کاری که انجام می‌دهند، از تفنگی با قدرت مناسبی استفاده کنند، این مورد روی جعبه تفنگ نوشته می‌شود.

پشتیبانی از انواع میخ

حتما در زمان خرید به پشتیبانی دستگاه از میخ‌های متفاوت را بررسی کنید، بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که قابلیت پشتیبانی از انواع میخ مانند: میخ‌های پرچ و واشردار را داشته باشد.

کاربردهای خاص

اگر می‌خواهید از این دستگاه برای کاربردهایی خاص استفاده کنید مانند: کوبیدن میخ در بتن، فولاد و... حتما زمان خرید این موضوع را با فروشنده در میان بگذارید تا از بروز مشکلات جلوگیری شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت سازه کاران به نشانی sazekaran.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازه کاران

سازه کاران طرحی نو ایده ای نو ، عرضه کننده انواع محصولات و متریال های ساختمانی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]