کد: 139811154467514138

بررسی لوستر کریستالی

کد: 139811154467514138

https://bit.ly/2zplGku

، تهران , (اخبار رسمی): به لوستر و آویزهای رشته‌ای و سقفی که در آنها از دانه‌های ریز و درشت شیشه و کریستال استفاده شده است، اصطلاحا لوستر کریستالی گفته می‌شود. ابعاد، ارتفاع، مدل، رنگ و قیمت این گروه از لوستر تنوع بسیار بالایی دارد.

لوستر کریستالی
بررسی لوستر کریستالی

لوستر کریستالی چیست؟

به لوستر و آویزهای رشته ای و سقفی که در آنها از دانه های ریز و درشت شیشه و کریستال استفاده شده است، اصطلاحا لوستر کریستالی گفته میشود. ابعاد، ارتفاع، مدل، رنگ و قیمت این گروه از لوستر تنوع بسیار بالایی داشته و با توجه به محیط مورد نظر می توان گزینه های مختلفی را خریداری کرد. کریستال های به کار رفته در لوستر با توجه به جنس و کیفیت و برند تولید کننده آنها نوردهی و درخشش متفاوتی دارند. به طوریکه زیباترین جلوه در این نوع لوستر را می توان در نمونه هایی مشاهده کرد که از کریستال های اروپایی و ترک در آنها استفاده شده است.

در یک دسته بندی کلی و بر اساس رنگ کریستال ها، این گروه از لوسترها را می توان به کریستال های سفید، زرد و طلایی تقسیم کرد. به لوسترهای کریستالی که در رنگ های زرد یا طلایی تولید میشوند، اصطلاحا لوسترهای شامپاین نیز گفته میشود.

انواع لوستر کریستالی

با توجه به درخشش بسیار زیبا و جلوه ای که کریستال به محیط می دهد، در تمام سبک های طراحی و ساخت آویز از کریستال استفاده میشود. از پرطرفدارترین انواع لوستر کریستالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لوستر مدرن کریستالی

برخلاف گذشته که اغلب منازل و محیط های مسکونی بیشتر به سمت سبک های کلاسیک و کمی شلوغ گرایش داشتند، در دنیای امروز سادگی حرف اول را میزند. به طوریکه دکوراسیون مدرن هر روز در حال توسعه و پیشرفت بوده و بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. اما سادگی در این سبک به معنای کنار گذاشتن زیبایی نیست و استفاده از لوستر مدرن کریستالی می تواند فضایی بسیار زیبا را برای این محیط ها به ارمغان آورد.

لوسترهای مدرن کریستالی به چند گروه دیگر تقسیم می شوند که از مهم ترین آنها می توان به لوستر سقفی کریستالی و لوستر آویز کریستالی اشاره کرد.

لوستر سقفی 

در نوع سقفی این لوسترها دانه های درشت و ریز کریستال به ارتفاع تقریبا کم بر روی صفحه نصب شده روی سقف متصل می باشند. این گروه از لوسترهای کریستالی تنوع بالایی از نظر قیمت، طرح و اندازه داشته و می توان برای محیط های مختلف مانند سالن پذیرایی، اتاق خواب و حتی آشپزخانه نیز از آنها استفاده کرد.

لوستر آویز 

برای محیط هایی که دارای سقف های بلند می باشند و از نظر هزینه محدودیتی در خرید لوستر نیست.  لوستر آویز کریستالی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. این نوع آویز بخاطر داشتن شاخه های بلند کریستالی جلوه بسیار منحصر به فردی را در محیط ایجاد کرده و فضا را کاملا مجلل میکنند. این گروه از لوسترها را نه تنها در محیط مسکونی، بلکه در تالارها و مراکز تجاری نیز می توان استفاده کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وودهوم

محصولات فروشگاه وودوهوم شامل انواع لوستر شاخه ای ، لوستر برنزی ، لوستر شاخه ای لوکس ، لوستر شاخه ای کلاسیک ، ، آباژور ایستاده دکوری ،لوستر مدرن ، چراغ آویز مدرن ، لوستر ال ای دی ، لوستر سقفی ،میز و صندلی رستورانی ، لوستر سقفی کلاسیک ،‫انواع پاف جلو مبلی ، لوستر کریستالی ،دیوار کوب مدرن و لوکس ، لوستر آویز آشپزخانه روی کانتر و اتاق خواب،لامپ و سرپیچ دکوراتیو ، لوستر دیواری ، کریستال لوستر ودیوارکوب دکوراتیو و لوازم دکوراتیو اکسسوری و گلدان و ظروف سرامیکی و تابلو های مدرن می باشد

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل