اطلاعات تماس
  • 025328*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981115446769618

4 راهکار خارق‌العاده مدیریت زمان برای کار در خانه

کد: 13981115446769618

http://bit.ly/2UERlXI

، قم , (اخبار رسمی): درباره موضوع داشتن «شغل» در خانه، نظرات زیادی وجود دارد؛ بسیاری از کارشناسان آن را نقد می‌کنند و مخالف حضور بانوان در جوامع حرفه‌ای هستند و بسیاری از کارشناسان و فعالان حقوق زنان نیز، تلاش‌شان این است تا روحیه اجتماعی زنان را تقویت کرده و آنها را به فعالیت‌های حرفه‌ای ترغیب کنند.

 4 راهکار خارق‌العاده مدیریت زمان برای کار در خانه
4 راهکار خارق‌العاده مدیریت زمان برای کار در خانه

 اما ما معتقدیم کسی که مجاز است آخرین تصمیم درست را برای خودش و خانواده‌اش بگیرد؛ تنها و تنها خود شما هستید!

اگر متقاعد شده‌اید که شما بهترین شخص برای مراقبت از کودکان‌تان هستید و خانواده می‌تواند بدون درآمد شما هم اداره شود و در نهایت، مایل به انجام فداکاری روحی لازم برای فرزندان و همسرتان هستید، تصمیم درستی است که در خانه بمانید و به خانه‌داری به عنوان یک شغل مهم نگاه کنید. اما اگر نیاز دارید درآمد مستقلی داشته باشید و دلتان می‌خواهد به کار دیگری هم مشغول باشید؛ می‌توانید به «کار کردن در خانه» فکر کنید.

کار کردن در خانه چه فرقی با خانه‌داری دارد؟

بله درست خوانده‌اید! کار کردن در خانه با خانه‌داری متفاوت است!شما می‌توانید یک خانم خانه‌دار باشید و با این حال در محیط آرام خانه برای خودتان کسب‌وکاری راه بیندازید و درآمدزایی کنید.

البته برای کار کردن در خانه نیاز دارید تا تعادلی بین زمان کارهای روزمره و شغل خود ایجاد کنید. پیشنهاد ما این است که با امتحان روش‌های مدیریت زمان بهتری داشته باشید:

1. ساعت کاری داشته باشید؛ برای اینکه در کارتان بی‌نظمی نداشته باشید، ساعت‌های کاری‌تان را دقیقا مشخص کنید.

2. کار در خانه را سبک شروع کنید؛ کار کردن در خانه ممکن است حواس پرتی‌های مکرری برای شما داشته باشد. پس اگر مسئولیت‌های مادرانه‌ای دارید بهتر است کارتان را سبک‌تر شروع کنید تا برای ادامه مسیر، دلزده نشوید.

3. با تمرکز کار کنید؛ از عوامل حواس پرتی در «کار در خانه» تماس‌های تلفنی با دوستان، رفت‌وآمد فراوان، مهمانی‌های سرزده و فرزندان مدرسه‌ای هستند. پس سعی کنید ساعات کاری‌تان را طوری تنظیم کنید که با برنامه‌های دیگر تداخل نداشته باشد. به علاوه به دوستان و فامیل این نکته را گوشزد کنید که شما در خانه مشغول کار هستید و در ساعات مشخصی نمی‌توانید پاسخگوی تماس‌هایشان باشید. پس خوب است که در ساعات کار اینترنت گوشی‌تان را خاموش کنید و آن را در حالت بی‌صدا قرار دهید.

4. زمان استراحت داشته باشید؛ وقتی در خانه هستید، وقت‌های آزادی‌ از کار، وسوسه‌تان نکند. به ساعت‌های کاری خودتان پایبند باشید. اما آن‌قدر خودتان را خسته نکنید که دیگر رمقی برایتان باقی نماند!

بانوان بسیاری از «کار در خانه» درآمد کسب می‌کنند

خیال نکنید کسب درآمد خیلی دشوار است. خوب فکر کنید و ببینید شما چه هنری دارید؟ در حال حاضر بانوان بسیاری از طریق خیاطی، طراحی، بافندگی، آشپزی، تولید محصولات خانگی و … چرخ خانواده‌شان را می‌چرخانند. «باسلام» یک بازار اینترنتی با بیش از 10000 کسب و کار خانگی و محلی است که از این تعداد بیش از 5000 کسب‌وکار خانگی‌اش را بانوان ایرانی مدیریت می‌کنند. مانند مادران شاغل، دختران هنرمند، بانوان سرپرست خانواده و هزاران غرفه‌ی دیگر که غرفه‌دارانش را بانوان پرتلاش ایرانی ساخته‌اند.

قصه کسب‌وکار مادران شاغل باسلام را بخوانید و منتظر روزهایی که نیامده‌اند، نباشید؛ کار در خانه و کسب درآمد آسان را با راه اندازی یک غرفه رایگان در «باسلام» شروع کنید.

اگر فکر می‌کنید نمی‌توانید از طریق اینترنت محصولات خود را بفروشید، اصلا نگران نباشید. در سایت باسلام از طریق یک تیم پشتیبانی قدرتمند و آموزش رایگان زیر نظر مربی و امکان تبلیغ رایگان، صفر تا صدِ غرفه‌داری را می‌آموزید و خیلی زود به موفقیت می‌رسید.

علاقه مندانی که می‌خواهند صاحب یک مغازه‌ی رایگان در باسلام شوند و در بازاری به وسعت ایران کسب درآمد کنند، می‌توانند به سایت این مجموعه به آئدرس  مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازار اجتماعی باسلام

باسلام یک بازار اجتماعی برای عرضه محصولات خانگی، محلی، سنتی و کارگاهی از سراسر ایران است. محصولات این بازار توسط خود مردم تولید و عرضه می‌شود و خریداران به صورت اینترنتی و مستقیما از خود آن‌ها خرید می‌کنند. در این بازار، کالاهای ایرانی متنوعی عرضه می‌شود. اینجا جایی ست که افراد مختلف می‌توانند با همدیگر آشنا شوند، داستان زندگی و کسب و کار همدیگر را بشنوند و به رونق کار و اشتغال همدیگر کمک کنند.

اطلاعات تماس
  • 025328*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | شهر و جامعه