کد: 139811154467914138

استفاده از لوستر مدرن سقفی

کد: 139811154467914138

http://bit.ly/2HzYJMc

، تهران , (اخبار رسمی): از دیگر مدل‌های بسیار زیبای لوستر می‌توان به لوستر مدرن سقفی اشاره کرد. همان طور که از نام این گروه مشخص است، در حالت کلی از یک صفحه تشکیل شده که بر روی سقف نصب و صفحات بعدی با ارتفاع کم بر روی آن قرار خواهند گرفت.

لوستر مدرن سقفی
استفاده از لوستر مدرن سقفی

لوستر مدرن سقفی ال ای دی و لوستر مدرن smd از جمله نمونه‌های بسیار پرکاربرد و البته زیبا در این گروه از لوسترها هستند

لوستر شاخه‌ای مدرن: زیبایی لوسترهای کلاسیک بر هیچکس پوشیده نیست و هنوز هم جایگاه خوبی در صنعت دکوراسیون داخلی دارند. اگر شما هم از این گروه افراد هستید و دوست دارید در محیط کاملا مدرن، آویزهایی مشابه با سبک کلاسیک نصب کنید، لوستر شاخه‌ای مدرن می‌تواند انتخاب خوبی باشد. لوسترهای مدرن شاخه‌ای نسبت به نوع کلاسیک خلوت‌تر بوده و شاخه‌های آنها اغلب به سبک‌های کاملا مدرن طراحی و رنگ آمیزی می‌شوند.

لوستر دیواری مدرن: شیوه‌های نورپردازی در محیط‌های مختلف با توجه به بزرگ و کوچکی فضا، نوع محیط (مسکونی یا اداری) و سبک دکوراسیون متفاوت است. به همین خاطر است که علاوه بر نورپردازی از سقف، در برخی از مواقع از دیوارها نیز برای منظور استفاده می‌شود. لوستر دیواری مدرن که در طرح‌های بسیار متنوع تولید می‌شوند برای این شرایط انتخاب خوبی خواهند بود.

مزایای خرید لوستر مدرن

همان طور که قبلا اشاره شد، لوسترها در انواع و سبک‌های بسیار زیادی تولید و در بازار موجود هستند و هر یک ویژگی‌های خاصی دارند. در نوع مدرن این آویزها نیز ویژگی‌های زیادی به چشم می‌خورد که می‌توانند در انتخاب آنها موثر باشند. از مهم ترین مزایای خرید آنها می‌توان به مورد زیر اشاره کرد:

کاربرد گسترده: لوسترهای مدرن در مدل و طرح و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند و دست طراحان آنها در استفاده از اشکال هندسی و چند بعدی کردن آنها کاملا باز است. به همین خاطر است که می‌توان برای خرید لوستر مدرن پذیرایی و آشپزخانه و حتی محیط‌های کاملا اداری و تجاری نیز انتخاب‌های خوبی از این گروه آویز داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وودهوم

محصولات فروشگاه وودوهوم شامل انواع لوستر شاخه ای ، لوستر برنزی ، لوستر شاخه ای لوکس ، لوستر شاخه ای کلاسیک ، ، آباژور ایستاده دکوری ،لوستر مدرن ، چراغ آویز مدرن ، لوستر ال ای دی ، لوستر سقفی ،میز و صندلی رستورانی ، لوستر سقفی کلاسیک ،‫انواع پاف جلو مبلی ، لوستر کریستالی ،دیوار کوب مدرن و لوکس ، لوستر آویز آشپزخانه روی کانتر و اتاق خواب،لامپ و سرپیچ دکوراتیو ، لوستر دیواری ، کریستال لوستر ودیوارکوب دکوراتیو و لوازم دکوراتیو اکسسوری و گلدان و ظروف سرامیکی و تابلو های مدرن می باشد

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل