کد: 139811154468014138

لوستر پذیرایی جدید و مدرن

کد: 139811154468014138

http://bit.ly/3a5cbE7

، تهران , (اخبار رسمی): لوستر پذیرایی جدید و متناسب با دکوراسیون کاملا بروز می‌تواند بهترین انتخاب برای زیباترشدن محیط باشد. با توجه به اینکه سالن پذیرایی در تمام فرهنگ‌ها همیشه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است، در نتیجه شیک‌ترین و لوکس‌ترین وسایل را در این بخش از منزل می‌توان مشاهده کرد.

لوستر پذیرایی جدید و مدرن
لوستر پذیرایی جدید

لوستر پذیرایی جدید و مدرن

لوستر پذیرایی جدید و مدرن که متناسب با دکوراسیون کاملا بروز می‌تواند بهترین انتخاب برای زیباتر شدن محیط باشد. با توجه به اینکه سالن پذیرایی در تمام فرهنگ‌ها همیشه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است، در نتیجه شیک ترین و لوکس ترین وسایل را در این بخش از منزل می‌توان مشاهده کرد. اگر شما هم در چیدمان دکوراسیون منزل خود چنین دیدگاهی دارید، در ادامه چند نکته مهم را برای انتخاب لوستر پذیرایی جدید معرفی می‌کنیم. 

با نگاهی گذرا به ویترین مغازه‌های فروش لوستر کاملا متوجه خواهید شد که طراحی‌های جدید و مدرن چگونه در میان سایر نمونه‌ها جلوه گری می‌کنند. آویزهای مدرن یکی از بهترین گزینه‌ها در میان لوستر پذیرایی جدید هستند که تنوع بسیار بالا در طرح و قیمت آنها باعث شده است طرفداران زیادی داشته باشند. از جمله این لوسترها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لوستر آویز
  • لوستر شاخه‌ای
  • لوستر سقفی
  • لوستر دیواری

هر یک از این گروه لوسترها دارای ویژگی‌های خاصی هستند و با توجه به محیط سالن پذیرایی و ارتفاع و میزان بزرگی و کوچکی فضا می‌توان آنها را انتخاب کرد. به عنوان مثال، اگر به دنبال گزینه‌ای مناسب و عالی برای لوستر پذیرایی جدید برای سالن‌های دوبلکس با سقف بلند هستید، یکی از بهترین انتخاب‌ها، لوسترهای آویز مدرن است. برای فضاهای کوچکتر می‌توان از انواع سقفی و شاخه‌ای نیز استفاده کرد.

با توجه به اینکه در سالن‌های پذیرایی قاب عکس و تابلوهای نقاشی زیبایی نصب می‌شود، در نتیجه می‌توان با لوستر دیواری نورپردازی زیبایی را در بالای تابلوها ایجاد کرد. در سال‌های اخیر تنوع بسیار بالایی در میان این گروه از لوسترها به چشم می‌خورد و از نظر قیمت نیز در حد مطلوبی قرار دارند.

لوسترهای مدرن با سبک اروپایی از جمله گزینه‌های بسیار عالی برای محیط‌های پذیرایی هستند که در رنگ‌های مختلف در بازار موجود هستند از بهترین مدل‌های این نوع آویز می‌توان به شاخه‌های طلایی با طراحی کاملا مدرن اشاره کرد که شباهت زیادی با نوع کلاسیک دارند.

لوستر پذیرایی کلاسیک

از قدیمی‌ترین و البته پرطرفدارترین سبک‌ها در دکوراسیون داخلی، سبک‌های تجملاتی و کلاسیک است. استفاده از وسایل پر از تجملات و زرق و برق، مبلمان‌های استیل بزرگ با کنده‌های هنرمندانه و پرده‌های مخمل فضای بسیار مناسبی را برای سالن‌های پذیرایی ایجاد می‌کنند. برای خرید لوستر پذیرایی جدید اگر سبک دکوراسیون منزلتان کلاسیک و تجملاتی است، لازم است بدانید که انتخاب‌های بسیار مناسبی می‌توانید داشته باشید.

از بهترین نوع لوستر پذیرایی جدید می‌توان به آویزهای کلاسیک اشاره کرد که در ساخت آن از فلزاتی مانند برنز و گاها طلا استفاده می‌شود. این نوع لوستر از نظر قیمت در سطح بالایی قرار داشته و زیبایی و جلوه آن کاملا منحصر به فرد است.

لوسترهای کلاسیک هنوز در لیست پرطرفدارترین انواع آویز قرار گرفته و طرح‌های متنوعی برای آنها در چند سال اخیر ارائه شده است. مخصوصا در نوع‌های ترکیبی که تلفیقی از طراحی‌های مدرن با کلاسیک در آنها با چشم می‌خورد. این نوع لوستر را نه تنها در سالن‌های پذیرایی کلاسیک، بلکه برای محیط‌های مدرن نیز می‌توان به کار برد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وودهوم

محصولات فروشگاه وودوهوم شامل انواع لوستر شاخه ای ، لوستر برنزی ، لوستر شاخه ای لوکس ، لوستر شاخه ای کلاسیک ، ، آباژور ایستاده دکوری ،لوستر مدرن ، چراغ آویز مدرن ، لوستر ال ای دی ، لوستر سقفی ،میز و صندلی رستورانی ، لوستر سقفی کلاسیک ،‫انواع پاف جلو مبلی ، لوستر کریستالی ،دیوار کوب مدرن و لوکس ، لوستر آویز آشپزخانه روی کانتر و اتاق خواب،لامپ و سرپیچ دکوراتیو ، لوستر دیواری ، کریستال لوستر ودیوارکوب دکوراتیو و لوازم دکوراتیو اکسسوری و گلدان و ظروف سرامیکی و تابلو های مدرن می باشد

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل