کد: 139811154468314138

قیمت لوستر چگونه تعیین می‌شود؟

کد: 139811154468314138

http://bit.ly/2UVUSkM

، تهران , (اخبار رسمی): در اغلب مواقع قیمت لوستر چینی ارزان‌ترین حد را نسبت به سایر نمونه‌های موجود در بازار دارد. در مقابل، لوسترهای اروپایی و ترک نسبتا گران هستند و البته کیفیت آنها نیز در سطح مطلوبی قرار دارد.

قیمت لوستر
قیمت لوستر چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت لوستر

قیمت لوستر یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی استکه در انتخاب و خرید مشتری اثرگذار است. مانند تمام وسایل دکوراتیو و نورپردازی و غیره، نرخ انواع لوستر نیز ثابت نبوده و عوامل مختلفی در آن نقش دارند و به همین خاطر است که به عنوان مثال قیمت لوستر مدرن پذیرایی با لوسترهای برنز تفاوت زیادی دارد. برای درک بهتر این مساله در ادامه تمام فاکتورهایی که بر نرخ گذاری این گروه از وسایل نورپردازی تاثیرگذار هستند را معرفی خواهیم کرد. 

ارتباط جنس بدنه با قیمت لوستر چیست؟

با نگاهی به انواع لوستر موجود در بازار کاملا متوجه تنوع بسیار بالا در میان آنها خواهید شد. به طوری که برخی از آنها با بدنه‌های برنزی ساخته شده و برخی چوبی هستند و گاهی از مواقع ممکن است بدنه‌های کریستالی داشته باشند. از آنجا که نرخ برنز، چوب، کریستال و سایر فلزات کاملا با هم متفاوت است، در نتیجه بر همین اساس نرخ نیز تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال، این کاملا طبیعی است که در اغلب مواقع قیمت لوستر برنزی گران تر از لوستر چوبی باشد.

البته لازم به ذکر است که عیار برنز، میزان کیفیت کریستال به کار رفته در بدنه نیز باعث می‌شود که هزینه‌های خرید آنها با هم متفاوت باشد. به عبارت دیگر، قیمت نوع برنزی بر اساس آلیاژ به کار رفته در آن و همچنین مقدار و وزن فلز تعیین می‌شود. این مساله در قیمت لوستر مدرن و سایر مدل‌ها نیز وجود دارد و نمی‌توان به طور دقیق مشخص کرد که لوستر مدرن در تمام مدل‌ها و طرح‌ها قیمت ثابتی دارد.

نرخ گذاری بر اساس تعداد شاخه‌های لوستر

یکی از رایج ترین راه‌ها برای محاسبه قیمت لوستر، شمارش تعداد شاخه‌های آن است. البته این فاکتور زمانی موثر است که بخواهید هزینه خرید مدل‌هایی با یک سبک و جنس مشخص را کم یا زیاد کنید. به عنوان مثال در محاسبه قیمت لوستر کلاسیک اگر ارزان بودن آن برایتان اهمیت زیادی دارد، می‌توانید تعداد شاخه‌ها را کمتر کنید. چون با کم شدن تعداد شاخه‌ها، مقدار کریستال به کار رفته در لوستر، فلز استفاده شده در بدنه و سایر تجهیزات کمتر خواهد شد و در نهایت هزینه تمام شده محصول ارزان‌تر خواهد بود.

قیمت لوستر ایرانی یا خارجی؟

برندهای داخلی و خارجی مختلفی وجود دارند که در حوزه تولید انواع لوستر فعالیت می‌کنند. از آنجا که اغلب لوسترهای موجود در بازار وارداتی هستند، در نتیجه تفاوت نرخ زیادی در آنها مشاهده می‌شود. در اغلب مواقع قیمت لوستر چینی ارزان ترین حد را نسبت به سایر نمونه‌های موجود در بازار دارد. در مقابل، لوسترهای اروپایی و ترک نسبتا گران هستند و البته کیفیت آنها نیز در سطح مطلوبی قرار دارد. لوستر ایرانی نیز بر اساس برند تولید کننده و مدل و جنس به کار رفته در بدنه، کریستال‌ها و حباب‌های آن دارای ارزش‌های مختلفی است.

خرید ارزان قیمت لوستر

همان طور که در این مطلب اشاره شد، نرخ‌های تعیین شده برای انواع لوستر بسیار متنوع و متفاوت هستند. تفاوت قیمت زیاد در این گروه از لوازم نورپردازی و دکوراتیو باعث می‌شود تا در مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها انتخاب سختی داشته باشیم. یکی از بهترین راه‌ها برای خرید لوستر با قیمت مناسب، خرید اینترنتی آن است. با خرید اینترنتی لوستر از فروشگاه‌های معتبر می‌توان قیمت‌ها را براساس مدل، جنس و اندازه و ارتفاع با هم مقایسه و بهترین‌ها را خریداری کرد.

فروشگاه وودوهوم به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش انواع لوستر و آویزهای مدرن و کلاسیک، تنوع مناسبی را برای خرید این گروه از وسایل دکوراسیون داخلی فراهم کرده است. با ورود به این فروشگاه می‌توان مشخصات هر یک از گزینه‌های مختلف از جمله جنس، ارتفاع و قیمت لوستر را مشاهده و در کمترین زمان و در یک نگاه انتخاب را انجام داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وودهوم

محصولات فروشگاه وودوهوم شامل انواع لوستر شاخه ای ، لوستر برنزی ، لوستر شاخه ای لوکس ، لوستر شاخه ای کلاسیک ، ، آباژور ایستاده دکوری ،لوستر مدرن ، چراغ آویز مدرن ، لوستر ال ای دی ، لوستر سقفی ،میز و صندلی رستورانی ، لوستر سقفی کلاسیک ،‫انواع پاف جلو مبلی ، لوستر کریستالی ،دیوار کوب مدرن و لوکس ، لوستر آویز آشپزخانه روی کانتر و اتاق خواب،لامپ و سرپیچ دکوراتیو ، لوستر دیواری ، کریستال لوستر ودیوارکوب دکوراتیو و لوازم دکوراتیو اکسسوری و گلدان و ظروف سرامیکی و تابلو های مدرن می باشد

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل